Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Šárecký turnaj
Pořadatel:  SK Aritma Praha
Datum:  18.-21.07.
Věk. kategorie:  dorost
Vejšický Oldřich
 
 
 
Typl Jáchym
6:2, 6:0
 
Vaja Samuel
6:1, 6:0
 
Šabach Xavier
5:7, 6:4, 1:0
 
Paroulek Filip
6:1, 6:0
 
 
6:3, 6:3
 
Novotný Šimon
 
Laibl Matěj
5:7, 6:4, 1:0
 
 
 
Hanzelín Filip
6:3, 6:3
 
Petera Patrik
6:0, 6:0
 
Elich Samuel
6:3, 7:5
 
Hujo Ondřej
6:1, 6:0
 
 
6:4, 5:7, 1:0
 
Havlíček Mark
 
Forman Max
6:3, 6:4
 
 
 
Durovič Boris
6:3, 6:0
 
Kotarac Alex
6:0, 6:0
 
Švojgr Kryštof
7:5, 4:6, 1:0
 
Vrba Jakub
6:4, 6:3
 
 
6:4, 6:1
 
Káňa Filip
 
Krischke Adam
6:3, 7:5
 
 
 
Zámečník Adam
7:5, 6:3
 
Petrofský Martin
6:4, 4:1, scr.
 
Velík Lukáš
6:2, 2:1, scr.
 
Šafrata Jan
6:3, 6:1
 
 
6:3, 7:5
 
Veigert Vojtěch
 
Kollár Petr
3:6, 6:3, 1:0
 
 
 
Fáček Jan
6:1, 6:3
 
Jedlička Adam
6:4, 6:4
 
Zapský Adam
3:6, 7:6, 1:0
 
Olšanský Filip
6:3, 6:4
 
 
6:4, 7:6
 
Bega Petr
 
Agovič Semi
4:6, 6:1, 1:0
 
 
 
Kameník Lukáš
6:2, 6:0
 
Doubek Vojtěch
6:2, 6:3
 
Skokan Ondřej
6:4, 6:2
 
Jašek David
6:2, 6:0
 
 
6:2, 6:2
 
Mrůzek Štěpán
 
Šťastný Zoran
6:4, 6:2
 
 
 
Kameník David
4:6, 6:2, 1:0
 
Kusý Jan
6:0, 6:0
 
Koutek Petr
6:4, 6:2
 
Ben Ahmed Adam
6:2, 6:2
 
 
6:1, 6:1
 
Zlatohlávek Tomáš
 
Vencl Matyáš
6:4, 6:3
 
 
 
Svoboda Daniel
6:3, 6:2
 
Dokoupil Přemysl
6:1, 7:5
 
Lankočí Matyáš
6:2, 6:2
 
Brož Tobiáš
6:3, 6:4
 
 
6:4, 7:5
 
Burian Vojtěch
 
Rozhodčí turnaje: David Zelinka
Poznámka pořadatele: Hráč Petrofský skrečoval zápas pro nevolnost. Hráč Krischke skrečoval zápas pro bolest ruky.
Počet účastníků48
NasazeníBH
Vejšický Oldřich 2635
Burian Vojtěch 2830
Mrůzek Štěpán 3430
Forman Max 4825
Havlíček Mark 5225
Veigert Vojtěch 6425
Kollár Petr 8820
Šťastný Zoran 9220
Kategorie : 9Součet BH: 210
Kódové číslo akce: 312051

Vejšický Oldřich - Kladiva Šimon
 
 
 
Vrba Jakub - Doubek Vojtěch
6:4, 6:3
 
Šabach Xavier - Lankočí Matyáš
6:0, 6:0
 
Fáček Jan - Brož Tobiáš
6:1, 6:4
 
 
 
 
6:3, 1:6, 1:0
 
Velík Lukáš - Schneider Václav
 
Bega Petr - Hájek Tobiáš
6:2, 6:3
 
 
 
Kameník David - Elich Samuel
6:4, 3:6, 1:0
 
Vencl Matyáš - Kusý Jan
6:2, 6:0
 
Skokan Ondřej - Kopecký Maxmilián Albert
7:6, 6:2
 
Zámečník Adam - Jašek David
7:5, 6:4
 
 
6:4, 6:2
 
Typl Jáchym - Zlatohlávek Tomáš
 
Svoboda Daniel - Burian Vojtěch
6:2, 7:6
 
 
 
Kotarac Alex - Pelda Ondřej
7:5, 2:6, 1:0
 
Krischke Adam - Barták Antonín
6:0, 6:4
 
Hanzelín Filip - Švojgr Kryštof
6:2, 6:4
 
Petera Patrik - Koutek Petr
6:2, 6:0
 
 
6:2, 4:6, 1:0
 
Mrůzek Štěpán - Šťastný Zoran
 
Zapský Adam - Kollár Petr
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:2, 6:3
 
Durovič Boris - Olšanský Filip
 
Dokoupil Přemysl - Káňa Filip
6:1, 2:6, 1:0
 
Novotný Šimon - Agovič Semi
4:6, 6:4, 1:0
 
 
6:3, 6:2
 
Havlíček Mark - Veigert Vojtěch
 
Rozhodčí turnaje: David Zelinka
Počet dvojic22
NasazeníBH
Vejšický Oldřich 2635
Burian Vojtěch 2830
Mrůzek Štěpán 3430
Schneider Václav 4525
Havlíček Mark 5225
Hájek Tobiáš 5925
Veigert Vojtěch 6425
Kladiva Šimon 8420
Kategorie : 9Součet BH: 215
Kódové číslo akce: 314051

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Cihelka Jan16.10.2002F.H.TK Dobřichovice

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Zlatohlávek Tomáš25.01.2004I.ČLTK Praha
Pelda Ondřej14.05.2004TK Sokol Horní Počernice,p.s.
Barták Antonín27.01.2003TK Radošovice
Kopecký Maxmilián Albert17.11.2002SK OAZA Praha
Hájek Tobiáš04.09.2002SK HAMR, z.s.
Schneider Václav25.08.2002I.ČLTK Praha