Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A5
Pořadatel:  I.ČLTK Praha
Datum:  06.-10.09.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Hlavní soutěž
Linhartová Nela
 
 
 
Ječmínková Karolína
6:2, 6:3
 
Bervid Victoria
6:3, 6:1
 
Farajpourová Aileen
6:1, 6:0
 
Dostálová Christina
6:3, 6:0
 
 
6:4, 6:3
 
Soukupová Lucie
 
Janíčkovičová Nikol
6:4, 6:1
 
 
 
Růžičková Tereza
6:3, 6:4
 
Ondrášková Karolína
6:3, 6:3
 
Taxová Victoria
6:0, 6:0
 
Žoldáková Denisa
6:1, 6:2
 
 
6:4, 6:2
 
Forejtková Eliška
 
Jandová Nela
6:0, 6:1
 
 
 
Mošková Natálie
6:1, 6:0
 
Těhníková Ester
6:3, 6:2
 
Petrásová Valentýna
6:3, 6:3
 
Vobořilová Anna
6:2, 1:6, 7:6 (5)
 
 
6:2, 6:3
 
Jiráková Julie
 
Svobodová Jana
6:4, 7:5
 
 
 
Švejcarová Marie
6:3, 2:6, 6:3
 
Jirousková Karoline
6:3, 7:5
 
Jarolímková Nikol Marie
6:2, 6:2
 
Donald Natalie
6:0, 6:2
 
 
6:3, 6:2
 
Kultová Ellen
 
Jiroušková Monika
6:1, 6:1
 
 
 
Sekerková Veronika
6:4, 6:2
 
Urbanova Berenika
6:3, 6:4
 
Marešová Sofie
2:6, 6:3, 6:2
 
Chlubnová Lucie
7:5, 6:1
 
 
6:0, 6:4
 
Shejbalová Tereza
 
Piteráková  Natálie
6:2, 6:0
 
 
 
Havlová Nela
7:6, 6:1
 
Zdeňková Anna
6:4, 3:4, scr.
 
Vallová Valentina
7:5, 6:0
 
Chrtová Sarah
6:1, 6:3
 
 
6:0, 6:0
 
Kovačková Alena
 
Oktiabreva Alisa
6:0, 6:3
 
 
 
Svobodová Vanessa
6:2, 6:3
 
Paštiková Julie
6:1, 6:0
 
Divilová Sára
6:3, 6:1
 
Slavíková Barbora
6:0, 6:0
 
 
6:3, 6:4
 
Samsonová Laura
 
Vachková Valentina
7:6 (3), 6:4
 
 
 
Boučková Karolína
6:3, 6:3
 
Melicharová Kateřina
6:3, 6:1
 
Oliveriusová Sára
3:6, 6:2, 6:2
 
Nováková Laura
6:4, 6:2
 
 
6:1, 6:0
 
Suchá Amy
 
Rozhodčí turnaje: Vyvadil Ivan (platná licence A do 12.01.2020)
Poznámka pořadatele: Program pondělí 9. 9. 19 v 9,00 semifinále dvouhry Forejtková vs. Kultová a Kovačková vs. Oktiabreva, po odpočinku následuje semifinále čtyřhry a po dalším odpočinku fifnále čtyřhry. Finále dvouhry se bude hrát v úterý.
Počet účastníků48
NasazeníBH
Linhartová Nela 1760
Suchá Amy 2145
Kovačková Alena 2245
Jandová Nela 2545
Forejtková Eliška 2745
Jiroušková Monika 2835
Kultová Ellen 2935
Oktiabreva Alisa 3635
Kategorie : 12Součet BH: 345
Kódové číslo akce: 812280

Jandová Nela - Suchá Amy
 
 
 
Jirousková Karoline - Oliveriusová Sára
6:1, 6:3
 
Slavíková Barbora - Zdeňková Anna
6:3, 6:2
 
Těhníková Ester - Urbanova Berenika
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:3, 7:5
 
Ondrášková Karolína - Piteráková  Natálie
 
Kovačková Alena - Samsonová Laura
6:0, 7:6 (2)
 
 
 
Janíčkovičová Nikol - Sekerková Veronika
6:7 (2), 6:1, 1:0 (4)
 
Růžičková Tereza - Vallová Valentina
6:0, 6:2
 
Marešová Sofie - Svobodová Vanessa
6:4, 6:1
 
 
 
 
6:4, 7:5
 
Shejbalová Tereza - Žoldáková Denisa
 
Bervid Victoria - Svobodová Jana
7:6 (6), 7:5
 
 
 
 
6:3, 6:2
 
Nerudová Eliška - Taxová Victoria
 
Farajpourová Aileen - Ječmínková Karolína
6:2, 6:2
 
Divilová Sára - Vobořilová Anna
6:0, 6:0
 
 
6:2, 6:1
 
Kultová Ellen - Soukupová Lucie
 
Jiráková Julie - Melicharová Kateřina
6:0, 2:6, 1:0 (4)
 
 
 
 
6:3, 6:3
 
Donald Natalie - Mošková Natálie
 
Nováková Laura - Piteráková Dominika
scr.
 
Havlová Nela - Paštiková Julie
6:1, scr.
 
 
6:4, 6:4
 
Forejtková Eliška - Jiroušková Monika
 
Rozhodčí turnaje: Vyvadil Ivan (platná licence A do 12.01.2020)
Poznámka pořadatele: Melicharová odstoupila ze čtyřhry pro silné žaludeční potíže.
Počet dvojic20
NasazeníBH
Suchá Amy 2145
Kovačková Alena 2245
Jandová Nela 2545
Forejtková Eliška 2745
Jiroušková Monika 2835
Kultová Ellen 2935
Samsonová Laura 3835
Janíčkovičová Nikol 4435
Kategorie : 12Součet BH: 320
Kódové číslo akce: 814280

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Hettlerová Sofie21.03.2009TK Škoda Plzeň z.s.
Skriplenok Alina22.04.2008Lob S.A. Bohnice, zs