Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A2 Tennis Arena Kids Tour
Pořadatel:  TK Pelhřimov
Datum:  31.07-04.08.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Hlavní soutěž
Starečková Viktorie
 
 
 
Slavíková Barbora
6:3, 6:1
 
Piteráková  Natálie
6:1, 6:2
 
Jiráková Julie
6:3, 6:1
 
Čižmárová Karolína
6:2, 6:0
 
Linhartová Nela
6:1, 6:2
 
 
 
Syrová Natálie
6:1, 6:4
 
 
 
Palánová Michaela
6:1, 6:0
 
Zimanyi Ela
6:3, 6:1
 
Brožová Amélie
6:2, 6:1
 
Židelová Viktorie
5:7, 6:0, 6:3
 
Šalková Natálie
6:1, 6:2
 
 
 
Michálková Barbora
6:4, 4:6, 6:4
 
 
 
Katzerová Ellen
7:5, 6:4
 
Gregůrková Nicol
6:2, 6:2
 
Straková Sára
6:0, 6:1
 
Zikmundová Valérie
7:5, 6:1
 
Davidová Natali
6:3, 4:6, 6:1
 
 
 
Jiříková Klára
6:0, 6:3
 
 
 
Zourková Lucie
6:4, 7:6 (4)
 
Hajná Kateřina
7:6 (3), 6:1
 
Samsonová Laura
6:1, 6:4
 
Adamcová Jessica
6:2, 6:4
 
Líbalová Jolana
6:1, 6:1
 
 
 
 
6:1, 1:0, scr.
 
Slaměníková Marie
 
Oktiabreva Alisa
6:2, 6:1
 
Kultová Ellen
6:3, 0:6, 7:6 (6)
 
Jandová Nela
6:3, 6:2
 
Janíčkovičová Nikol
6:2, 6:3
 
 
6:7 (3), 6:1, 6:1
 
Suchá Amy
 
 
6:1, 4:6, 7:5
 
Malá Natálie
 
Forejtková Eliška
7:6 (4), 6:4
 
Temenugov Isabella
4:6, 6:4, 6:1
 
Dolejší Eliška
6:2, 6:0
 
Kovačková Alena
6:0, 6:0
 
 
6:4, 4:6, 6:3
 
Nováková Veronika
 
 
6:3, 6:4
 
Ježková Stela
 
Žingorová Adéla
7:5, 7:6 (6)
 
Jiroušková Monika
6:3, 7:5
 
Žabková Kiara
4:6, 6:2, 6:2
 
Dobiášová Vanessa
6:0, 6:2
 
 
6:4, 6:3
 
Borovičková Nicol
 
 
6:0, 6:1
 
Šílová Nela
 
Rakoušová Kateřina
6:0, 6:0
 
Belšánová Eva
7:6 (9), 6:7 (5), 7:6 (7)
 
Holubová Aneta
6:1, 6:3
 
Kopřivová Nikola
6:0, 6:1
 
 
6:0, 6:2
 
Urbanová Lucie
 
Rozhodčí turnaje: Reichová Natálie (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Líbalová pro nevolnost zápas ve druhém setu skreč
Počet účastníků48
NasazeníBH
Starečková Viktorie 1060
Urbanová Lucie 1745
Michálková Barbora 2145
Nováková Veronika 2345
Šalková Natálie 2445
Líbalová Jolana 2735
Ježková Stela 4135
Slaměníková Marie 4630
Kategorie : 12Součet BH: 340
Kódové číslo akce: 812153

Nováková Veronika - Starečková Viktorie
 
 
 
Dolejší Eliška - Čižmárová Karolína
6:2, 6:1
 
Kovačková Alena - Samsonová Laura
6:1, 4:6, 1:0 (7)
 
Belšánová Eva - Hajná Kateřina
6:3, 6:2
 
Jiroušková Monika - Forejtková Eliška
6:2, 6:3
 
Suchá Amy - Šílová Nela
2:6, 6:3, 1:0 (8)
 
 
 
Michálková Barbora - Davidová Natali
6:2, 6:3
 
 
 
Zourková Lucie - Brožová Amélie
6:3, 7:5
 
Zimanyi Ela - Holubová Aneta
2:6, 6:0, 1:0 (10)
 
Svobodová Jana - Kopřivová Nikola
6:1, 6:4
 
Oktiabreva Alisa - Janíčkovičová Nikol
7:5, 6:1
 
Slaměníková Marie - Linhartová Nela
7:5, 6:3
 
 
 
 
6:3, 7:6 (7)
 
Borovičková Nicol - Gregůrková Nicol
 
Žabková Kiara - Dobiášová Vanessa
6:3, 6:1
 
Svítilová Adéla - Rakoušová Kateřina
6:3, 6:3
 
Oktiabreva Anastasiia - Malá Natálie
6:4, 7:5
 
Slavíková Barbora - Zikmundová Valérie
6:3, 6:2
 
 
6:7 (7), 6:3, 1:0 (5)
 
Syrová Natálie - Ježková Stela
 
 
6:2, 6:3
 
Jiříková Klára - Straková Sára
 
Žingorová Adéla - Piteráková  Natálie
6:4, 6:3
 
Jandová Nela - Kultová Ellen
6:3, 6:2
 
Adamcová Jessica - Katzerová Ellen
6:3, 6:2
 
Žoldáková Denisa - Jiráková Julie
7:6 (5), 6:3
 
 
6:1, 6:4
 
Líbalová Jolana - Šalková Natálie
 
Rozhodčí turnaje: Reichová Natálie (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Program na pátek 13.00 semifinále
Počet dvojic24
NasazeníBH
Starečková Viktorie 1060
Michálková Barbora 2145
Nováková Veronika 2345
Šalková Natálie 2445
Líbalová Jolana 2735
Ježková Stela 4135
Slaměníková Marie 4630
Syrová Natálie 5130
Kategorie : 12Součet BH: 325
Kódové číslo akce: 814153

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Oktiabreva Anastasiia06.02.2006SK HAMR, z.s.