Český tenisový svaz

Žabková Kiara

Datum narození:
16.05.2007
Platnost reg. do:
30.09.2018
Klub:
TK Olymp Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
LTC Mladá Boleslav o.s.
99 (20)
511 (4)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
25- II.třída B
24.6.2018 NT 1.7.2018, LTC Mladá Boleslav B - TK Čelákovice
0
2.
25- II.třída B
10.6.2018 NT 16.6.2018, LTC Mladá Boleslav B - TK Radošovice B
3
3.
25- II.třída B
6.5.2018 NT 19.5.2018, LTC Mladá Boleslav B - Tsport Votice o.s.
1
4.
25- II.třída B
27.5.2018 NT 2.6.2018, LTC Mladá Boleslav B - TK Benešov
4
5.
25- II.třída B
17.6.2018 NT 23.6.2018, Sparta Kutná Hora - LTC Mladá Boleslav B
3
6.
25- II.třída B
20.5.2018 NT 26.5.2018, TJ Jiskra Zruč n.Sáz. - LTC Mladá Boleslav B
4
7.
25- II.třída B
29.4.2018 NT 5.5.2018, TJ LTC Poděbrady - LTC Mladá Boleslav B
1
 Družstva celkem (2hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
25- II.třída B
24.6.2018 NT 1.7.2018, LTC Mladá Boleslav B - TK Čelákovice
0
2.
25- II.třída B
10.6.2018 NT 16.6.2018, LTC Mladá Boleslav B - TK Radošovice B
0
3.
25- II.třída B
6.5.2018 NT 19.5.2018, LTC Mladá Boleslav B - Tsport Votice o.s.
0
4.
25- II.třída B
27.5.2018 NT 2.6.2018, LTC Mladá Boleslav B - TK Benešov
0
5.
25- II.třída B
17.6.2018 NT 23.6.2018, Sparta Kutná Hora - LTC Mladá Boleslav B
0
6.
25- II.třída B
20.5.2018 NT 26.5.2018, TJ Jiskra Zruč n.Sáz. - LTC Mladá Boleslav B
0
7.
25- II.třída B
29.4.2018 NT 5.5.2018, TJ LTC Poděbrady - LTC Mladá Boleslav B
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33- I.třída B
26.5.2018 NT 10.6.2018, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - Slavoj Čerčany
1
2.
33- I.třída B
9.6.2018 NT 17.6.2018, LTC Kolín - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
1
3.
33- I.třída B
5.5.2018 NT 20.5.2018, LTC Houštka - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
3
4.
33- I.třída B
19.5.2018 NT 27.5.2018, TK Čelákovice - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
1
5.
33- I.třída B
28.4.2018 NT 6.5.2018, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - Slavoj Český Brod B
1
6.
33- I.třída B
16.6.2018 NT 24.6.2018, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - Slavoj Žiželice
1
7.
33- I.třída B
23.6.2018 NT 30.6.2018, LTC Mladá Boleslav o.s. - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
3
 Družstva celkem (2hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33- I.třída B
26.5.2018 NT 10.6.2018, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - Slavoj Čerčany
1
2.
33- I.třída B
9.6.2018 NT 17.6.2018, LTC Kolín - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
2
3.
33- I.třída B
5.5.2018 NT 20.5.2018, LTC Houštka - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
5
4.
33- I.třída B
19.5.2018 NT 27.5.2018, TK Čelákovice - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
1
5.
33- I.třída B
28.4.2018 NT 6.5.2018, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - Slavoj Český Brod B
1
6.
33- I.třída B
16.6.2018 NT 24.6.2018, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - Slavoj Žiželice
0
7.
33- I.třída B
23.6.2018 NT 30.6.2018, LTC Mladá Boleslav o.s. - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
2
 Družstva celkem (4hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18
30.06.2018

LTK Liberec (B - 300), K: 8/8

8>4 Žabková, Hajná - Žoldáková, Zikmundová 6:2, 6:2
4>2 Žabková, Hajná - Zikmundová, Hladká 4:6, 6:1, 1:0 (7)
2>1 Linhartová, Slaměníková - Žabková, Hajná 7:6 (3), 6:3
získané body: 30 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0