Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A1
Pořadatel:  I.ČLTK Praha
Datum:  11.-15.06.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Hlavní soutěž
Starečková Viktorie
 
 
 
Kovačková Alena
6:0, 6:2
 
Huťková Valerie
6:1, 3:6, 6:3
 
Temenugov Isabella
6:1, 6:0
 
Ticháčková Eliška
6:4, 4:6, 6:1
 
 
6:1, 6:3
 
Linhartová Nela
 
Ježková Stela
6:3, 7:5
 
 
 
Forejtková Eliška
6:2, 6:4
 
Šílová Nela
6:1, 6:1
 
Horáčková Viktorie
6:4, 6:3
 
Žingorová Adéla
6:2, 6:3
 
 
7:5, 6:3
 
Šalková Natálie
 
Heiderová Karolína
6:4, 6:0
 
 
 
Svobodová Jana
6:2, 6:1
 
Kopřivová Nikola
6:7, 6:3, 6:0
 
Hladká Elen
2:6, 6:3, 6:3
 
Bláhová Ema
6:2, 6:3
 
 
6:1, 6:0
 
Syrová Natálie
 
Suchá Amy
6:0, 6:2
 
 
 
Gregůrková Nicol
6:1, 7:5
 
Brožová Natálie
6:2, 6:2
 
Adamcová Jessica
6:0, 6:0
 
Samsonová Laura
6:2, 6:3
 
 
6:0, 6:0
 
Valentová Tereza
 
Kareisová Jana
6:4, 7:6 (0)
 
 
 
Janíčkovičová Nikol
6:2, 6:1
 
Jiroušková Monika
6:0, 6:2
 
Zikmundová Valérie
6:4, 6:4
 
Kultová Ellen
6:1, 6:1
 
 
6:1, 6:2
 
Slaměníková Marie
 
Mlenská Sára
6:1, 7:5
 
 
 
Jandová Nela
6:2, 6:2
 
Šárová Lucie
6:1, 6:0
 
Židelová Viktorie
6:4, 7:5
 
Klemšová  Simona
6:2, 6:3
 
 
6:3, 7:6 (5)
 
Nováková Veronika
 
Líbalová Jolana
6:3, 6:2
 
 
 
Piteráková  Natálie
6:0, 6:0
 
Vachková Valentina
3:6, 6:0, 6:3
 
Willanderová Katrin
6:1, 6:4
 
Jiráková Julie
6:4, 6:3
 
 
6:2, 6:0
 
Davidová Natali
 
Charvátová Nela
6:4, 5:7, 7:6 (4)
 
 
 
Žabková Kiara
6:1, 6:1
 
Peldová Nikola
6:0, 6:7, 6:4
 
Zítková Karolína
6:3, 6:3
 
Katzerová Ellen
6:4, 6:3
 
 
6:0, 6:1
 
Smékalová Magdaléna
 
Rozhodčí turnaje: Ing. Novotný Mojmír, Holec Martin
Poznámka pořadatele: Program páték dvorec č. 14 finále dvouhry dvorec č. 15 finále čtyřhry
Počet účastníků48
NasazeníBH
Starečková Viktorie 1060
Smékalová Magdaléna 1645
Heiderová Karolína 2245
Nováková Veronika 2345
Šalková Natálie 2445
Líbalová Jolana 2735
Kareisová Jana 3035
Valentová Tereza 3135
Kategorie : 12Součet BH: 345
Kódové číslo akce: 812020

Starečková Viktorie - Smékalová Magdaléna
 
 
 
Katzerová Ellen - Hladká Elen
6:1, 6:1
 
Vachková Valentina - Žabková Kiara
6:1, 0:6, 1:0 (8)
 
Willanderová Katrin - Peldová Nikola
6:0, 6:1
 
Svobodová Jana - Kopřivová Nikola
6:1, 3:6, 1:0 (4)
 
 
6:2, 6:3
 
Brožová Natálie - Šílová Nela
 
Líbalová Jolana - Valentová Tereza
6:3, 7:5
 
 
 
Samsonová Laura - Zikmundová Valérie
6:3, 6:4
 
Ticháčková Eliška - Piteráková  Natálie
6:2, 6:3
 
Huťková Valerie - Adamcová Jessica
4:6, 6:1, 1:0 (6)
 
Janíčkovičová Nikol - Šárová Lucie
6:1, 7:5
 
 
6:4, 6:2
 
Ježková Stela - Syrová Natálie
 
Mlenská Sára - Charvátová Nela
6:2, 7:5
 
 
 
Gregůrková Nicol - Temenugov Isabella
6:0, 6:1
 
Švejcarová Marie - Farajpourová Aileen
6:0, 6:1
 
Horáčková Viktorie - Židelová Viktorie
6:2, 6:3
 
Klemšová  Simona - Zítková Karolína
7:5, 6:1
 
 
6:2, 2:6, 1:0 (5)
 
Kareisová Jana - Šalková Natálie
 
Slaměníková Marie - Davidová Natali
6:3, 6:3
 
 
 
Kovačková Alena - Jandová Nela
6:1, 6:2
 
Bláhová Ema - Jiráková Julie
6:2, 6:1
 
Kultová Ellen - Suchá Amy
6:1, 6:4
 
Jiroušková Monika - Forejtková Eliška
5:7, 6:1, 1:0 (10)
 
 
6:1, 6:1
 
Nováková Veronika - Heiderová Karolína
 
Poznámka pořadatele: Zápas Šílová Brožová/Kopřivová Svobodová přerušen pro tmu za stavu 6:2 5:26164 Finále od 12. hodin dvorec č.15
Počet dvojic24
NasazeníBH
Starečková Viktorie 1060
Smékalová Magdaléna 1645
Heiderová Karolína 2245
Nováková Veronika 2345
Šalková Natálie 2445
Líbalová Jolana 2735
Kareisová Jana 3035
Valentová Tereza 3135
Kategorie : 12Součet BH: 345
Kódové číslo akce: 814020

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Svítilová Adéla21.09.2007TK Spartak Jihlava
Růtová Dominika24.01.2006TC Dvůr Králové, z.s.
Badová Dominika26.05.2007TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
Bušková Kateřina27.01.2006TJ Sokol Vysočany
Valentová Karolina19.06.2007TC Brno.
Krutilová Tereza21.09.2006TK PRECHEZA Přerov o.s.