Český tenisový svaz
Název:
Okresní přebor Beroun
Datum:
13.-15.04.
Pořadatel:
Lokomotiva Beroun (P - 200)
Kódové číslo:
716833
Dvorců + povrch:
7 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
So do 11:00 hod.
Kontaktní osoba:
Blecha Václav
Dobrovského 791
266 01 Beroun
Tel. (1):
603167766
E-mail:
vasekblecha@seznam.cz
Internet:
tklb.cz

Poznámka pořadatele:


Čtvrtfinalová utkání dvouhry chlapců budou sehrána v pondělí 15.4. ve 14,30 hodin.
Program bude pokračovat semifinalovými zápasy dvouhry chlapců a bude zakončen finálovým utkáním čtyřhry chlapců.
Finálové utkání dvouhry chlapců bude odehráno v úterý 16.4. v odpoledních hodinách.


V.Blecha
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Klepáč Adam 29.07.2007 Lokomotiva Zdice
216
15
 
volná karta
03.04.2019 08:53:37
2.
Jirásek Milan 31.07.2008 Lokomotiva Beroun
420
12
 
volná karta
20.03.2019 19:44:29
3.
Hrach Vít 29.05.2007 Lokomotiva Zdice
446
12
 
volná karta
10.04.2019 19:18:24
4.
Slaboch Tomáš 27.06.2008 LTC Beroun, z.s.
464
9
 
volná karta
15.03.2019 11:06:57
5.
Zderadička Josef 08.03.2008 Lokomotiva Beroun
715
6
 
volná karta
18.03.2019 23:40:52
6.
Lojka Radek 09.01.2007 LTC Beroun, z.s.
745
6
 
volná karta
18.03.2019 09:39:52
7.
Valentini Diego 28.04.2007 Lokomotiva Beroun
745
6
 
volná karta
29.03.2019 18:21:52
8.
Novák Jakub 03.05.2007 SPORT EDEN Beroun
800
6
 
volná karta
07.04.2019 10:02:28
9.
Pech Karel 03.07.2007 Lokomotiva Zdice
809
6
 
volná karta
12.04.2019 11:12:45
10.
Brouček Martin 19.04.2007 SPORT EDEN Beroun
959
6
 
volná karta
01.04.2019 14:42:42
11.
Kraus Matyáš 19.05.2007 LTC Beroun, z.s.
1129
4
 
volná karta
19.03.2019 21:06:53
12.
Svoboda Šimon 30.06.2008 SPORT EDEN Beroun
1190
4
 
volná karta
25.03.2019 16:32:05
13.
Malina Tomáš 03.05.2007 LTC Beroun, z.s.
1253
4
 
volná karta
28.03.2019 11:29:48
14.
Novák Vladimír 04.09.2008 SPORT EDEN Beroun
1492
4
 
volná karta
07.04.2019 10:01:58
15.
Novák Lukáš 16.03.2008 LTC Beroun, z.s.
1641
3
 
volná karta
25.03.2019 21:31:13
16.
Henderson-Spoors Alexander 09.03.2007 LTC Beroun, z.s.
1972
3
 
volná karta
03.04.2019 08:40:52
17.
Votava Lukáš 05.03.2009 Lokomotiva Zdice
2094
1
 
volná karta
15.03.2019 00:04:00
18.
Lojka Ondřej 25.07.2009 LTC Beroun, z.s.
2094
1
 
volná karta
18.03.2019 09:39:13
19.
Valenta Šimon 09.07.2009 Lokomotiva Beroun
2094
1
 
volná karta
03.04.2019 10:23:48
20.
Tureček Tobiáš 11.07.2009 Lokomotiva Beroun
2094
1
 
volná karta
07.04.2019 10:07:25
21.
Korbel Dominik 12.05.2009 LTC Beroun, z.s.
2094
1
 
volná karta
09.04.2019 21:11:48
22.
Kafka Lukáš 20.04.2009 Lokomotiva Zdice
2094
1
 
volná karta
10.04.2019 20:11:10
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Brettl Tobiáš 07.05.2009 Lob S.A. Bohnice, zs
2094
1
 
odhlášeno hráčem
15.03.2019 01:09:34
2.
Šulc Matěj 18.07.2009 Lob S.A. Bohnice, zs
2094
1
 
odhlášeno hráčem
15.03.2019 06:06:57
3.
Tuček Matěj 16.01.2008 Sportclub Řevnice, z.s.
514
9
 
odhlášeno hráčem
20.03.2019 18:07:59
4.
Staněk jiří 22.06.2008 TK Radošovice
710
6
 
odhlášeno hráčem
23.03.2019 15:26:57
5.
Brňák David 17.01.2008 TK Radošovice
1129
4
 
odhlášeno hráčem
25.03.2019 09:46:56
6.
Furlet Roman 19.08.2008 TK Ústí n.Labem
994
4
 
odhlášeno hráčem
01.04.2019 19:45:08
7.
Ambrož Bruno 25.12.2008 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
734
6
 
odhlášeno hráčem
01.04.2019 20:02:08
8.
Roubík Martin 21.07.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
2094
1
 
odhlášeno hráčem
01.04.2019 20:09:41
9.
Kollert Jonáš 23.07.2008 TK Neridé
283
15
 
odhlášeno pořadatelem
01.04.2019 22:21:45
10.
Kalina Tobiáš 16.10.2007 Tenis Banka Praha
361
12
 
odhlášeno pořadatelem
01.04.2019 22:22:00
11.
CHot Vladimír 31.12.2007 TK Březnice
420
12
 
odhlášeno pořadatelem
01.04.2019 22:22:13
12.
Moravec Nicolas 09.04.2009 TK Louny
2094
1
 
odhlášeno pořadatelem
01.04.2019 22:22:41
13.
Šebek Martin 29.11.2009 TK Olymp Praha
2094
1
 
odhlášeno pořadatelem
01.04.2019 22:22:53
14.
Germala Darius 15.08.2009 SK HAMR, z.s.
2094
1
 
odhlášeno pořadatelem
01.04.2019 22:23:22
15.
Vomela Tomáš 20.02.2009 HTK Třebíč
2094
1
 
odhlášeno pořadatelem
01.04.2019 22:23:48
16.
Svoboda Josef 15.09.2009 Lokomotiva Zdice
2094
1
 
IS: kolizní přihláška
07.04.2019 12:00:13