Český tenisový svaz

Lojka Radek

Datum narození:
09.01.2007
Platnost reg. do:
14.03.2020
Klub:
LTC Beroun, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
LTC Beroun, z.s.
944 (6)
 
 
 
2019
LTC Beroun, z.s.
745 (6)
 
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.04.2019, Okresní přebor Beroun

Lokomotiva Beroun (P - 200), K: 4/-

0
2
03.08.2019, Lomnice nad Popelkou

TK Lomnice n.Pop. (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/2

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.04.2019, Okresní přebor Beroun

Lokomotiva Beroun (P - 200), K: 4/-

-
2
03.08.2019, Lomnice nad Popelkou

TK Lomnice n.Pop. (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33 - II. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, Tenisový klub Černošice - LTC Beroun, z.s.
1
2.
33 - II. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, SPORT EDEN Beroun - LTC Beroun, z.s.
1
3.
33 - II. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, LTC Beroun, z.s. - SK Tenis Kladno B
1
4.
33 - II. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, Sportclub Řevnice B - LTC Beroun, z.s.
0
5.
33 - II. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, LTC Beroun, z.s. - TO SK Mělník
1
1.
37 - III. třída C
4.5.2019 NT 12.5.2019, TJ Sokol Dobřichovice - LTC Beroun B
1
2.
37 - III. třída C
8.6.2019 NT 16.6.2019, Baník Příbram - LTC Beroun B
0
3.
37 - III. třída C
25.5.2019 NT 9.6.2019, Tenis Dobříš C - LTC Beroun B
1
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33 - II. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, Tenisový klub Černošice - LTC Beroun, z.s.
1
2.
33 - II. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, SPORT EDEN Beroun - LTC Beroun, z.s.
1
3.
33 - II. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, LTC Beroun, z.s. - SK Tenis Kladno B
1
4.
33 - II. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, Sportclub Řevnice B - LTC Beroun, z.s.
0
5.
33 - II. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, LTC Beroun, z.s. - TO SK Mělník
1
1.
37 - III. třída C
4.5.2019 NT 12.5.2019, TJ Sokol Dobřichovice - LTC Beroun B
1
2.
37 - III. třída C
8.6.2019 NT 16.6.2019, Baník Příbram - LTC Beroun B
1
3.
37 - III. třída C
25.5.2019 NT 9.6.2019, Tenis Dobříš C - LTC Beroun B
0
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8
31.07.2019, Hoover

Sokol Králův Dvůr (C - 200), K: 4/4

8>4 Lojka, Lojka - Nguyen, Votava 1:6, 6:4, 1:0
4>2 Kecek, Horák - Lojka, Lojka 6:1, 6:0
získané body: 7 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
43 - II. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, Tenisový klub Mníšek - LTC Beroun, z.s.
3
2.
43 - II. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, LTC Beroun, z.s. - Tenis Dobříš B
1
3.
43 - II. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, SPORT EDEN Beroun - LTC Beroun, z.s.
0
4.
43 - II. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, LTC Beroun, z.s. - TK Stochov
0
5.
43 - II. třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, 1. Vestecká sportovní o.s. - LTC Beroun, z.s.
1
6.
43 - II. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, LTC Beroun, z.s. - TO SK Mělník
3
7.
43 - II. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, Sokol Králův Dvůr - LTC Beroun, z.s.
1
 Družstva celkem (2hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
43 - II. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, Tenisový klub Mníšek - LTC Beroun, z.s.
1
2.
43 - II. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, LTC Beroun, z.s. - Tenis Dobříš B
1
3.
43 - II. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, SPORT EDEN Beroun - LTC Beroun, z.s.
0
4.
43 - II. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, LTC Beroun, z.s. - TK Stochov
0
5.
43 - II. třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, 1. Vestecká sportovní o.s. - LTC Beroun, z.s.
6
6.
43 - II. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, LTC Beroun, z.s. - TO SK Mělník
2
7.
43 - II. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, Sokol Králův Dvůr - LTC Beroun, z.s.
1
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18