Český tenisový svaz

Tureček Tobiáš

Datum narození:
11.07.2009
Platnost reg. do:
02.04.2020
Klub:
Lokomotiva Beroun
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
Lokomotiva Beroun
1647 (3)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
13.04.2019, Okresní přebor Beroun

Lokomotiva Beroun (P - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
13.04.2019, Okresní přebor Beroun

Lokomotiva Beroun (P - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
49 - III. třída E
5.5.2019 NT 11.5.2019, Lokomotiva Beroun B - T.J. Sokol Sedlčany
0
2.
49 - III. třída E
9.6.2019 NT 15.6.2019, TK Roja Příbram A - Lokomotiva Beroun B
0
3.
49 - III. třída E
16.6.2019 NT 22.6.2019, Lokomotiva Beroun B - TO Slavoj Davle
0
4.
49 - III. třída E
12.5.2019 NT 25.5.2019, Tenis Club Mokropsy - Lokomotiva Beroun B
0
5.
49 - III. třída E
23.6.2019 NT 30.6.2019, TK Březnice B - Lokomotiva Beroun B
0
6.
49 - III. třída E
28.4.2019 NT 4.5.2019, Baník Příbram - Lokomotiva Beroun B
0
7.
49 - III. třída E
26.5.2019 NT 8.6.2019, Lokomotiva Beroun B - TK Roja Příbram B
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
49 - III. třída E
5.5.2019 NT 11.5.2019, Lokomotiva Beroun B - T.J. Sokol Sedlčany
0
2.
49 - III. třída E
9.6.2019 NT 15.6.2019, TK Roja Příbram A - Lokomotiva Beroun B
0
3.
49 - III. třída E
16.6.2019 NT 22.6.2019, Lokomotiva Beroun B - TO Slavoj Davle
0
4.
49 - III. třída E
12.5.2019 NT 25.5.2019, Tenis Club Mokropsy - Lokomotiva Beroun B
0
5.
49 - III. třída E
23.6.2019 NT 30.6.2019, TK Březnice B - Lokomotiva Beroun B
0
6.
49 - III. třída E
28.4.2019 NT 4.5.2019, Baník Příbram - Lokomotiva Beroun B
2
7.
49 - III. třída E
26.5.2019 NT 8.6.2019, Lokomotiva Beroun B - TK Roja Příbram B
1
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4
9.6.2019 NT 15.6.2019, 49 - III. třída E
TK Roja Příbram A - Lokomotiva Beroun B
team - Tureček Tobiáš scr.
získané body: 0 b.
team - Příhoda scr.
získané body: 0 b.
23.6.2019 NT 30.6.2019, 49 - III. třída E
TK Březnice B - Lokomotiva Beroun B
team - Tureček Tobiáš scr.
získané body: 0 b.
team - Příhoda scr.
získané body: 0 b.