Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  LTC Pardubice
Datum:  20.-23.07.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Raštica Jan
 
 
 
Jandík Patrik
6:0, 6:0
 
Chaloupka David
6:1, 6:2
 
Novák Matěj
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:3
 
Rojíček Daniel
 
El Gazzar Tarek
3:6, 6:4, 6:3
 
 
 
Michek Tomáš
6:0, 6:1
 
Černík Jaroslav
6:3, 4:6, 6:0
 
Holub Martin
6:1, 6:2
 
Hrbáč Jan
6:2, 6:1
 
 
6:0, 6:0
 
Doskočil Martin
 
Komínek Kryštof
6:1, 6:0
 
 
 
Roubal Matěj
6:2, 6:1
 
Suchánek Pavel
6:0, 6:1
 
Zeman Jakub
6:3, 6:2
 
Volšička Michal
7:6 (2), 6:4
 
 
5:7, 7:5, 1:0, scr.
 
Svoboda Josef
 
Abrahám Nicolas
6:2, 6:3
 
 
 
Jandík Tomáš
7:5, 6:2
 
Hep Matyáš
6:3, 6:4
 
Hloušek František
6:3, 6:1
 
Štěpánek Adam
6:1, 6:1
 
 
6:2, 6:0
 
Blaška Sebastian
 
Sýkora Jan
6:1, 6:0
 
 
 
Štěpánek Kryštof
6:1, 6:0
 
Vágner Dominik
6:0, 6:1
 
Dymák Filip
6:1, 6:1
 
Rat Daniel
6:0, 6:2
 
 
6:3, 6:4
 
Kylsán Jakub
 
Majc Mário
6:3, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Záhornický Matyáš
 
Buchanevyč Vladislav
6:2, 3:6, 6:2
 
Starý Jan
6:4, 6:4
 
 
6:1, 6:2
 
Šnajdr Denis
 
Šefčík Lukáš
1:6, 6:3, 6:1
 
 
 
Šidlík Jan
6:0, 6:0
 
Ploc Matouš
6:1, 7:5
 
Motal Jan
6:2, 6:2
 
VAVERKA DAN
6:2, 6:1
 
 
6:2, 6:0
 
Macháček David
 
Lebiš Josef
6:4, 6:4
 
 
 
 
2:6, 6:1, 6:2
 
Kusý Jakub
 
Majc André
6:1, 6:4
 
Šmída Adam
6:4, 6:0
 
 
6:1, 6:1
 
Hanačík Antonín
 
Rozhodčí turnaje: Černík Michal (platná licence B do 31.12.2022)
Počet účastníků45
NasazeníBH
Raštica Jan 3460
Hanačík Antonín 5045
Šnajdr Denis 5835
Komínek Kryštof 6135
Šefčík Lukáš 6935
Blaška Sebastian 7335
Doskočil Martin 7630
Sýkora Jan 8630
Kategorie : 12Součet BH: 305
Kódové číslo akce: 712111

Raštica Jan - Svoboda Josef
 
 
 
Vágner Dominik - Motal Jan
6:2, 6:1
 
Majc André - Černík Jaroslav
6:3, 6:2
 
Ploc Matouš - Dymák Filip
6:2, 6:4
 
 
 
Hep Matyáš - El Gazzar Tarek
6:0, 6:1
 
 
 
Sýkora Jan - Doskočil Martin
6:2, 2:6, 1:0 (7)
 
 
 
Hloušek František - Lebiš Josef
6:3, 6:2
 
Jandík Patrik - Jandík Tomáš
7:5, 6:3
 
Roubal Matěj - Buchanevyč Vladislav
6:3, 6:2
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Majc Mário - Macháček David
 
Rojíček Daniel - Hrbáč Jan
6:4, 6:1
 
 
 
 
6:3, 6:2
 
Štěpánek Adam - Štěpánek Kryštof
 
Kylsán Jakub - Zeman Jakub
7:5, 6:3
 
Chaloupka David - Michek Tomáš
6:1, 6:2
 
 
7:6 (4), 6:0
 
Blaška Sebastian - Šnajdr Denis
 
Rat Daniel - Šidlík Jan
6:3, 6:0
 
 
 
 
6:4, 6:2
 
Kusý Jakub - Ladman Filip
 
Starý Jan - VAVERKA DAN
6:0, 6:1
 
Záhornický Matyáš - Holub Martin
6:7 (4), 6:3, 1:0 (9)
 
 
6:3, 6:1
 
Hanačík Antonín - Komínek Kryštof
 
Rozhodčí turnaje: Černík Michal (platná licence B do 31.12.2022)
Počet dvojic20
NasazeníBH
Raštica Jan 3460
Hanačík Antonín 5045
Šnajdr Denis 5835
Komínek Kryštof 6135
Blaška Sebastian 7335
Doskočil Martin 7630
Sýkora Jan 8630
El Gazzar Tarek 9530
Kategorie : 12Součet BH: 300
Kódové číslo akce: 714111

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Ladman Filip01.01.2009TK Olymp Praha