Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A2
Pořadatel:  TENIS-CENTRUM DTJ HK
Datum:  16.-20.07.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Hlavní soutěž
Sedlář Josef
 
 
 
Žiška Štěpán
6:0, 6:2
 
Fojtů Lukas
6:2, 6:2
 
Krejčí Matyáš
6:2, 6:3
 
Sýkora Jan
6:2, 7:5
 
 
6:4, 4:6, 6:1
 
Šnajdr Denis
 
Klofáč Tobiáš
6:4, 6:2
 
 
 
Káňa Viktor
6:3, 6:4
 
Blaška Sebastian
0:6, 6:2, 6:1
 
Hanák Ondřej
6:1, 6:1
 
Hep Matyáš
6:3, 6:2
 
 
6:1, 6:3
 
Fröhlich Jan
 
Čepelík Matouš
6:0, 6:1
 
 
 
Macháček David
6:1, 6:1
 
Hrubý Václav
6:2, 6:2
 
Abrahám Nicolas
6:4, 6:1
 
Chlodnicki Jan
6:2, 6:1
 
 
6:3, 6:1
 
Škrlík Mathias
 
Postupa Martin
6:4, 6:4
 
 
 
Dujka Dominik
7:5, 6:1
 
Ladman Filip
7:5, 6:3
 
Svoboda Josef
5:7, 6:1, 6:2
 
Duda Adam
3:6, 6:0, 6:4
 
 
6:2, 6:1
 
Fröhlich Max
 
Kločurek Daniel
6:1, 6:0
 
 
 
Brückner David
4:6, 6:1, 6:4
 
Papavasiliu Nikolaos
6:1, 6:2
 
El Gazzar Tarek
6:0, 6:1
 
Grois Ondřej
6:3, 6:4
 
 
6:4, 6:1
 
Dvořák Filip
 
Petrofský David
6:3, 6:1
 
 
 
Krejčí Tomáš
6:4, 6:3
 
Přáda Jaroslav
6:0, 7:5
 
Košárko Filip
6:1, 4:6, 6:0
 
Kusý Jakub
6:3, 6:3
 
 
6:3, 4:6, 6:2
 
Kozlovský Matyáš
 
Pospíšil Matěj
6:4, 6:1
 
 
 
Kreysa Jan
6:1, 6:2
 
Komrska Vít
6:1, 6:2
 
Rampír Jakub
7:6 (5), 6:1
 
Jandík Patrik
6:3, 6:4
 
 
6:2, 6:2
 
Stejskal Adam
 
Šmejcký Jakub
6:1, 6:0
 
 
 
Lebiš Josef
5:7, 6:1, 6:2
 
Komínek Kryštof
7:5, 6:2
 
Růžička Jan
5:7, 7:6 (4), 6:1
 
Sanders Oliver
6:3, 6:3
 
 
6:3, 6:4
 
Markovič Matej
 
Rozhodčí turnaje: Vorel Tomáš (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: program sobota 20.7. 9:30 Finále dvouhry Kontakt Tomas Vorel 775011586
Počet účastníků48
NasazeníBH
Sedlář Josef 1260
Markovič Matej 2460
Kozlovský Matyáš 3645
Čepelík Matouš 3745
Fröhlich Jan 4045
Pospíšil Matěj 4245
Kločurek Daniel 4345
Škrlík Mathias 4545
Kategorie : 13Součet BH: 390
Kódové číslo akce: 712100

Sedlář Josef - Kozlovský Matyáš
 
 
 
Sanders Oliver - Svoboda Josef
6:1, 6:2
 
Chlodnicki Jan - Přáda Jaroslav
6:4, 6:4
 
Šnajdr Denis - Brückner David
1:6, 6:4, 1:0 (7)
 
 
 
 
6:3, 6:3
 
Kločurek Daniel - Postupa Martin
 
Fröhlich Jan - Fröhlich Max
6:2, 6:3
 
 
 
Vágner Dominik - Motal Jan
6:3, 6:3
 
Žiška Štěpán - Blaška Sebastian
6:1, 6:1
 
Dujka Dominik - Kreysa Jan
6:4, 2:6, 1:0 (5)
 
Martinovič Filip - Papavasiliu Nikolaos
6:3, 6:2
 
 
6:1, 1:6, 1:0 (4)
 
Komínek Kryštof - Šmejcký Jakub
 
Dvořák Filip - Stejskal Adam
6:1, 6:0
 
 
 
Káňa Viktor - Grois Ondřej
6:1, 6:3
 
Hrubý Václav - Macháček David
7:5, 6:7 (5), 1:0 (8)
 
Krejčí Tomáš - Fojtů Lukas
6:2, 6:7 (7), 1:0 (3)
 
Hep Matyáš - Rampír Jakub
6:4, 6:3
 
 
6:1, 6:2
 
Čepelík Matouš - Škrlík Mathias
 
Petrofský David - Klofáč Tobiáš
7:6, 3:6, 1:0 (8)
 
 
 
 
7:6, 3:6, 1:0 (8)
 
Sýkora Jan - Košárko Filip
 
Kusý Jakub - Ladman Filip
6:1, 6:7, 1:0 (1)
 
Jandík Patrik - Lebiš Josef
7:6 (5), 6:1
 
 
6:2, 6:0
 
Markovič Matej - Pospíšil Matěj
 
Rozhodčí turnaje: Vorel Tomáš (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: program sobota 20.7. 9:30 Finále dvouhry
Počet dvojic22
NasazeníBH
Sedlář Josef 1260
Markovič Matej 2460
Kozlovský Matyáš 3645
Čepelík Matouš 3745
Fröhlich Jan 4045
Pospíšil Matěj 4245
Kločurek Daniel 4345
Škrlík Mathias 4545
Kategorie : 13Součet BH: 390
Kódové číslo akce: 714100

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu