Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU - TENNIS ARENA KIDS TOUR 2019
Pořadatel:  TK TENNISPOINT FM
Datum:  10.-14.06.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Hlavní soutěž
Mrva Maxim
 
 
 
Pešat Oliver
6:0, 6:1
 
Hanák Ondřej
6:1, 6:1
 
Krejčí Tomáš
6:2, 6:3
 
Kotrc Aleš
2:6, 6:2, 6:3
 
 
6:1, 6:1
 
Šnajdr Denis
 
Klofáč Tobiáš
6:2, 7:5
 
 
 
Čank Tobiáš
6:1, 7:5
 
Sloboda Leon
6:2, 6:4
 
Rojíček Daniel
6:4, 7:5
 
Kusý Jakub
3:6, 7:5, 6:0
 
 
6:0, 6:0
 
Pospíšil Matěj
 
Horáček Josef
6:4, 6:1
 
 
 
Robenek Štěpán
6:0, 6:3
 
Klimša Ondřej
6:1, 6:4
 
Doskočil Martin
6:3, 4:6, 6:2
 
ZAVŘEL JAROSLAV
6:2, 6:1
 
 
6:1, 6:1
 
Postupa Martin
 
Šmejcký Jakub
6:3, 6:3
 
 
 
Wirgler Tomáš
6:2, 6:0
 
Sýkora Jan
6:2, 6:4
 
Zerai Rayen
6:1, 6:2
 
Ladman Filip
7:5, 6:4
 
 
6:2, 6:0
 
Škrlík Mathias
 
Chodura Sebastian
6:0, 6:3
 
 
 
Migdal Alexandr
6:1, 6:0
 
Svoboda Josef
6:2, 6:0
 
Majera Denis
6:1, scr.
 
Blaška Sebastian
6:0, 7:5
 
 
6:3, 6:4
 
Grois Ondřej
 
Hanačík Antonín
6:4, 6:1
 
 
 
Hrubý Václav
6:1, 6:3
 
Komrska Vít
7:5, 6:4
 
Čech Marek
6:0, 6:0
 
Psota Jan
6:3, 6:0
 
 
6:3, 6:1
 
Sedlář Josef
 
Kločurek Daniel
6:2, 6:0
 
 
 
Žiška Štěpán
6:2, 6:0
 
Střílka Sven
6:2, 6:0
 
Káňa Viktor
6:1, 2:6, 6:0
 
Macháček David
4:1, scr.
 
 
6:2, 6:0
 
Komínek Kryštof
 
Stejskal Adam
6:2, 6:2
 
 
 
Dujka Dominik
7:6 (2), 7:6 (1)
 
Brückner David
6:7 (6), 6:4, 6:2
 
Horák Adam
6:2, 6:1
 
Majc Mário
6:2, 6:3
 
 
6:0, 6:1
 
Kumstát Jan
 
Rozhodčí turnaje: Vykoukal Jiří (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet účastníků48
NasazeníBH
Mrva Maxim 460
Kumstát Jan 1060
Sedlář Josef 1260
Horáček Josef 2560
Chodura Sebastian 2660
Pospíšil Matěj 4245
Kločurek Daniel 4345
Škrlík Mathias 4545
Kategorie : 14Součet BH: 435
Kódové číslo akce: 712021

Kumstát Jan - Sedlář Josef
 
 
 
Prášek Nello Daniel - Prášek Luca Samuel
7:5, 6:0
 
Rojíček Daniel - Stejskal Adam
6:0, 6:0
 
Čank Tobiáš - Svoboda Josef
6:2, 6:2
 
Migdal Alexandr - Klimša Ondřej
6:2, 6:2
 
 
6:3, 6:2
 
Doskočil Martin - Pospíšil Matěj
 
Kločurek Daniel - Postupa Martin
scr.
 
 
 
Žiška Štěpán - Pešat Oliver
7:5, 6:1
 
Grois Ondřej - Káňa Viktor
6:4, 3:6, 1:0 (9)
 
Hrubý Václav - Macháček David
6:1, 7:6 (2)
 
Krejčí Tomáš - Sloboda Leon
6:3, 7:5
 
 
6:4, 6:1
 
Sýkora Jan - Škrlík Mathias
 
Komínek Kryštof - Šmejcký Jakub
6:4, 6:4
 
 
 
Wirgler Tomáš - Dujka Dominik
6:2, 6:2
 
Kotrc Aleš - Psota Jan
6:2, 6:4
 
Ladman Filip - Kusý Jakub
4:6, 7:5, 1:0, scr.
 
Horák Adam - Hanák Ondřej
6:3, 6:3
 
 
6:2, 6:3
 
Horáček Josef - Hanačík Antonín
 
Blaška Sebastian - Klofáč Tobiáš
6:2, 6:3
 
 
 
Šnajdr Denis - Brückner David
6:3, 6:2
 
Majc Mário - Zerai Rayen
6:3, 6:1
 
ZAVŘEL JAROSLAV - Čech Marek
7:5, 7:6 (2)
 
Novák Matěj - Vágner Dominik
6:3, 6:4
 
 
6:1, 6:4
 
Mrva Maxim - Chodura Sebastian
 
Rozhodčí turnaje: Vykoukal Jiří (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: HRÁČ HANAČÍK SKREČOVAL UTKÁNÍ ZA STAVU 2:3 V SUPERTIEBREAKU PRO ZDRAVOTNÍ POTÍŽE
Počet dvojic24
NasazeníBH
Mrva Maxim 460
Kumstát Jan 1060
Sedlář Josef 1260
Horáček Josef 2560
Chodura Sebastian 2660
Pospíšil Matěj 4245
Kločurek Daniel 4345
Škrlík Mathias 4545
Kategorie : 14Součet BH: 435
Kódové číslo akce: 714021

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Tichý Filip08.02.2009SK LAMA o.s.
Linhart Adam19.06.2009Sportovní centrum Linhart
Kuch Kristián16.08.2008Beskydský tenisový klub
Dohnal Matyáš29.06.2008TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.
Doležal Lukáš08.07.2007ŽLTC Brno