Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Halový oblastní přebor
Pořadatel:  Praha
Datum:  04.-07.01.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Komínek Kryštof
 
 
 
Buchtel Denis
6:0, 6:0
 
Loučka Ondřej
7:5, 6:2
 
Hrnčíř Jakub
6:0, 6:0
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Fidler Tomáš
 
Trupl Marek
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Sirotek Oskar
 
Mráz Jakub
6:2, 6:1
 
Vokroj Marek
6:1, 6:7 (2), 6:2
 
 
6:2, 6:1
 
Rat Daniel
 
Kusý Jakub
7:5, 6:2
 
 
 
Pugner Adam
6:2, 6:0
 
Kabrhel Šimon
6:1, 6:4
 
Hromek Patrik
6:4, 6:4
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Haberkorn Luc
 
Köhler Matěj
6:3, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Vedral Tomáš
 
Pelda Martin
6:3, 7:5
 
Roubík Martin
6:4, 6:3
 
 
6:1, 6:0
 
Vaněk Daniel
 
Šidlík Jan
7:5, 7:5
 
 
 
Hošpes Matyáš
6:2, 6:3
 
Germala Darius
6:4, 6:0
 
Jourdren Philippe
6:2, 6:2
 
 
 
 
6:4, 7:5
 
Svoboda Patrik
 
Roubal Matěj
6:2, 6:4
 
 
 
 
6:2, 6:0
 
Šmejcký Marek
 
Witoš Ondřej
6:4, 6:4
 
Stehlík Vilém
6:4, 4:6, 6:3
 
 
6:0, 6:0
 
Fojtů Lukas
 
Duda Adam
6:4, 5:7, 6:2
 
 
 
Severýn Václav
6:1, 6:0
 
Jandourek Filip
4:6, 6:4, 6:3
 
Voldřich Oliver
6:3, 6:0
 
 
 
 
6:3, 6:4
 
Eversfield Tomáš
 
Andr Marek
6:1, 6:0
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Janoštík Lukáš
 
Ambrož Bruno
6:0, 6:3
 
Přáda Jaroslav
6:2, 6:1
 
 
6:2, 6:1
 
Šmejcký Jakub
 
Rozhodčí turnaje: Křivánek Pavel (platná licence AV do 31.12.2021)
Počet účastníků40
NasazeníBH
Komínek Kryštof 1460
Šmejcký Jakub 2460
Kusý Jakub 4135
Fojtů Lukas 5435
Duda Adam 5535
Vaněk Daniel 6730
Rat Daniel 7530
Šidlík Jan 8230
Kategorie : 12Součet BH: 315
Kódové číslo akce: 702800

Šmejcký Jakub - Komínek Kryštof
 
 
 
Eversfield Tomáš - Šmejcký Marek
6:2, 6:0
 
Trupl Marek - Pugner Adam
6:4, 6:3
 
Buchtel Denis - Stehlík Vilém
6:1, 6:1
 
 
 
 
6:4, 6:2
 
Roubík Martin - Ambrož Bruno
 
Fidler Tomáš - Kusý Jakub
6:0, 6:1
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Sirotek Oskar - Germala Darius
 
Svoboda Patrik - Haberkorn Luc
6:2, 2:6, 1:0 (8)
 
 
 
 
6:4, 6:2
 
Vedral Tomáš - Hromek Patrik
 
Hošpes Matyáš - Severýn Václav
7:5, 6:4
 
 
 
 
6:2, 6:3
 
Roubal Matěj - Jandourek Filip
 
Voldřich Oliver - Novotný Bořek Jan
6:4, 6:2
 
Hrnčíř Jakub - Přáda Jaroslav
6:2, 6:7 (6), 1:0 (5)
 
 
7:5, 7:5
 
Köhler Matěj - Duda Adam
 
Witoš Ondřej - Loučka Ondřej
4:6, 6:2, 1:0 (5)
 
 
 
 
6:0, 6:3
 
Šidlík Jan - Vaněk Daniel
 
Vokroj Marek - Mráz Jakub
6:0, 6:3
 
Kabrhel Šimon - Jourdren Philippe
4:6, 6:3, 1:0 (8)
 
 
6:2, 6:1
 
Fojtů Lukas - Rat Daniel
 
Rozhodčí turnaje: Křivánek Pavel (platná licence AV do 31.12.2021)
Počet dvojic19
NasazeníBH
Komínek Kryštof 1460
Šmejcký Jakub 2460
Kusý Jakub 4135
Fojtů Lukas 5435
Duda Adam 5535
Vaněk Daniel 6730
Rat Daniel 7530
Šidlík Jan 8230
Kategorie : 12Součet BH: 315
Kódové číslo akce: 704800

Tisková PDF verze hracího plánu