Český tenisový svaz
Název:
VYSOČANSKÝ POHÁR
Datum:
04.-07.04.
Pořadatel:
TJ Sokol Vysočany (C - 500)
Kódové číslo:
706246
Dvorců + povrch:
5 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
So do 19:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Vejšický Aleš
Novoškolská 696
190 00 Praha 9
Tel. (1):
602263537
Tel. (2):
724313814
E-mail:
tsmvysocany@seznam.cz
Internet:
TENISVYSOCANY
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Mráz Jakub 17.05.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
350
12
 
 
11.11.2019 14:04:12
2.
Růžek Matyáš 26.03.2009 TJ Solidarita Praha 10
382
12
 
 
03.01.2020 21:04:45
3.
Holý Tomáš 20.12.2008 TO TJ Tesla Pardubice
391
12
 
 
29.02.2020 18:00:45
4.
Gebala Marek 12.04.2008 TK Sparta Praha
455
9
 
 
04.03.2020 20:39:57
5.
Matějíček Štěpán 10.07.2008 TJ Spoje Praha
469
9
 
 
01.11.2019 08:01:32
6.
Vortel Štěpán 25.10.2008 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
480
9
 
 
19.02.2020 14:28:05
7.
Drlík Štěpán 14.10.2009 TJ Sokol Vysočany
603
9
 
 
01.11.2019 17:10:30
8.
Kapusta Jakub 04.02.2008 TO Sokol Nehvizdy
691
6
 
 
01.11.2019 00:24:34
9.
Škréta Martin 15.07.2009 TJ Sokol Vysočany
1379
4
 
 
11.02.2020 10:36:58
10.
Červenák Nikolas 17.09.2009 TCD Donovalská
1556
3
 
 
06.11.2019 21:31:57
11.
Tureček Tobiáš 11.07.2009 Lokomotiva Beroun
1646
3
 
 
03.03.2020 14:14:50
12.
Turek Ondřej 08.07.2010 TJ Republikán
1939
1
 
 
01.11.2019 00:16:46
13.
Sviták Matěj 09.06.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1939
1
 
 
01.11.2019 01:08:42
14.
Plecháč Šimon 01.11.2010 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
1939
1
 
 
01.11.2019 18:51:29
15.
Pugner Robin 28.07.2010 SK Aritma Praha
1939
1
 
 
06.11.2019 21:13:47
16.
Pintíř Jan 12.03.2010 Lokomotiva Beroun
1939
1
 
 
17.02.2020 20:02:17
17.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
18.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
19.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
20.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Rakouš Michal 19.08.2010 TK AGROFERT Prostějov
1939
1
 
odhlášeno hráčem
30.12.2019 08:32:19
2.
Sirotek Oskar 22.11.2008 TJ Spoje Praha
232
15
 
odhlášeno hráčem
02.02.2020 09:59:52
3.
Krčmář Matouš 03.03.2008 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
719
6
 
odhlášeno hráčem
15.02.2020 16:53:05
4.
Staněk jiří 22.06.2008 TK Radošovice
308
12
 
odhlášeno hráčem
04.03.2020 15:21:21
5.
Kubíček Martin 11.07.2010 Tenis Akademie Bálek
1939
1
 
odhlášeno hráčem
06.03.2020 16:50:55
6.
Přáda Jaroslav 01.07.2009 I.ČLTK Praha
217
15
 
odhlášeno hráčem
07.03.2020 23:26:05
7.
Nemček Adam 02.04.2009 TC ESO Praha z.s.
605
9
 
odhlášeno hráčem
26.03.2020 21:54:46
8.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
327
12
 
odhlášeno hráčem
27.03.2020 09:30:29
9.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
28.03.2020 10:50:54
10.
Kollert Jonáš 23.07.2008 TK Neridé
130
25
 
IS: kolizní přihláška
28.03.2020 12:00:13
11.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
343
12
 
odhlášeno hráčem
29.03.2020 08:37:15
12.
LUKŠ PATRIK 07.10.2009 HTK Třebíč
462
9
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:00:22
13.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:00:41
14.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:00:41
15.
Svoboda Josef 15.09.2009 TK Slavia Plzeň
480
9
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:00:56
16.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:00:56
17.
Hendrych Alex 07.03.2010 TK Čelákovice
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:00:57
18.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:00:58
19.
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz.
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:00:58
20.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice
310
12
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:00:59
21.
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:01:00
22.
Krušina David 23.09.2010 TJ Republikán
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:01:00
23.
Hnátek Marek 09.02.2010 TJ Republikán
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:01:01
24.
Stehlík Vilém 29.01.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:01:02
25.
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:01:02
26.
Komínek Matyáš 16.07.2010 LTC Panorama Teplice
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:01:03
27.
Chmelař Marek 09.07.2010 Tenis Banka Praha
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:01:04
28.
Michel Maxim 25.07.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:01:04
29.
Švec Daniel 26.01.2010 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:01:05
30.
Koňařík Ivo 15.03.2010 TCEN Hrádek nad Nisou
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:01:05
31.
Baar Patrik 12.01.2010 TENIS Klánovice
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:01:07
32.
Skořepa Adam 11.06.2010 SK Tenis Duchcov
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:01:07
33.
Tarič Tobiáš 11.06.2010 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:01:08
34.
Manhart Jakub 18.08.2010 TJ Sokol Vysočany
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:01:09
35.
Valenta Šimon 09.07.2009 Lokomotiva Beroun
492
9
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:01:09
36.
Šimek Dominik 01.06.2009 TK Sparta Praha
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:01:10
37.
Růžička David 26.02.2010 Sport club Na Zámečku
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:01:10
38.
Krisman Vojtěch 01.05.2010 TK Slavia Plzeň
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:01:11
39.
Šturma Sebastian 23.08.2010 TENIS Klánovice
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:01:12
40.
Furlet Roman 19.08.2008 TK Ústí n.Labem
229
15
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:01:12
41.
Vedral Tomáš 05.07.2008 TENIS Klánovice
235
15
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:01:13
42.
Šmejcký Marek 03.11.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:01:13
43.
Král David 26.09.2009 SK Tenis Duchcov
1724
3
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:01:14
44.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
261
15
 
IS: kolizní přihláška
29.03.2020 12:01:14