Čepelík Matouš | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Abraham Oliver | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Kreysa Jan | 6:4, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Burbo Goran | | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Goca Mikuláš | 6:4, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 1:6, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Drápela Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
El Gazzar Tarek | | | | 6:3, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Volšička Michal | | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Luňák Maxim | 6:4, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Hošic Benjamín | | | 7:6 (6), 6:1 | | | |
| | | | | | |
Krechler Daniel | 6:2, 6:7 (4), 7:6 (5) | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Šafrata David | | | | | | |
| | | | | | |
Komínek Kryštof | | | | | 4:6, 6:3, 6:0 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kloub Milan | | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Šmída Adam | 6:0, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Svoboda Josef | | | 7:6 (1), 6:2 | | | |
| | | | | | |
Koucký Jakub | 7:6 (1), 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Sršeň Alexandr | | | | | | |
| | | | | | |
Derenin Matyáš | | | | 7:5, 5:7, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Abrahám Nicolas | | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Josef Jan | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Hrabánek Michal | | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Dvořák Petr | 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Pešat Oliver | | | | | | |
| | | | | | |
Bursa Tomáš | | | | | | 6:4, 6:1 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Zíta Tomáš | | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Holan Samuel | 6:3, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Červenka Matěj | | | 6:1, 4:6, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Jandík Patrik | 6:3, 7:6 (4) | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Žiška Štěpán | | | | | | |
| | | | | | |
Sýkora Jan | | | | 6:3, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šidlík Jan | | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Rašín Jakub | 6:2, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Střílka Sven | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Rat Daniel | 6:2, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Klofáč Tobiáš | | | | | | |
| | | | | | |
Hanák Ondřej | | | | | 6:3, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
FALTA OLIVER | | 4:6, 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Novotný Daniel | 3:6, 6:0, 7:6 (3) | | | | | |
| | | | | | |
Martínek Tobiáš | | | 7:5, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Sedlatý Matěj | 6:4, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 7:6 (4) | | | | |
| | | | | | |
Flídr Rodan | | | | | | |
| | | | | | |
Čank Tobiáš | | | | 6:4, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Andr Marek | | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Kohout JAN | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Kuchař Saša | | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Vašíček Dominik | 6:2, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Škrlík Mathias | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Kouřil Milan (platná licence A do 31.12.2020) |
Poznámka pořadatele: Všem hráčům a rodičům děkujeme za perfektní přístup a fair play průběh turnaje. |
| Počet účastníků | 48 | Nasazení | CŽ | BH | Čepelík Matouš | 37 | 45 | Škrlík Mathias | 45 | 45 | Klofáč Tobiáš | 51 | 35 | Komínek Kryštof | 61 | 35 | Pešat Oliver | 66 | 35 | Šafrata David | 77 | 30 | Bursa Tomáš | 78 | 30 | Hanák Ondřej | 79 | 30 |
Kategorie : 11 | Součet BH: 285 |
Kódové číslo akce: 702220 |
|
|