Český tenisový svaz

Koucký Jakub

Datum narození:
08.11.2007
Platnost reg. do:
06.10.2018
Klub:
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TK SPORTCENTRUM Mladá Bol
442 (9)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
37- III.třída B
26.5.2018 NT 10.6.2018, TJ LTC Poděbrady B - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav B
0
2.
37- III.třída B
9.6.2018 NT 17.6.2018, LTC Bakov n.Jiz. - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav B
0
3.
37- III.třída B
5.5.2018 NT 20.5.2018, Tenis Brandýs n.L. - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav B
0
4.
37- III.třída B
19.5.2018 NT 27.5.2018, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav B - TENISCENTRUM Kosmonosy s.r.o.
1
5.
37- III.třída B
28.4.2018 NT 6.5.2018, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav B - TK Mnichovo Hradiště
0
6.
37- III.třída B
16.6.2018 NT 24.6.2018, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav B - Sokol Libiš
3
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
37- III.třída B
26.5.2018 NT 10.6.2018, TJ LTC Poděbrady B - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav B
0
2.
37- III.třída B
9.6.2018 NT 17.6.2018, LTC Bakov n.Jiz. - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav B
2
3.
37- III.třída B
5.5.2018 NT 20.5.2018, Tenis Brandýs n.L. - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav B
0
4.
37- III.třída B
19.5.2018 NT 27.5.2018, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav B - TENISCENTRUM Kosmonosy s.r.o.
1
5.
37- III.třída B
28.4.2018 NT 6.5.2018, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav B - TK Mnichovo Hradiště
1
6.
37- III.třída B
16.6.2018 NT 24.6.2018, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav B - Sokol Libiš
2
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10
27.01.2018

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

4>2 Boháč, Vaněk - Koucký, Kuba 7:6, 3:6, 1:0 (7)
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
45 - II.třída B
10.6.2018 NT 16.6.2018, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - TK PTA Kolín
3
2.
45 - II.třída B
6.5.2018 NT 19.5.2018, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - Slavoj Čerčany
1
3.
45 - II.třída B
27.5.2018 NT 2.6.2018, TC Realsport Nymburk o.s. - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
1
4.
45 - II.třída B
17.6.2018 NT 23.6.2018, Sokol Říčany - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
1
5.
45 - II.třída B
20.5.2018 NT 26.5.2018, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - TK Oáza Říčany
1
6.
45 - II.třída B
29.4.2018 NT 5.5.2018, Slavoj Český Brod B - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
4
 Družstva celkem (2hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
45 - II.třída B
10.6.2018 NT 16.6.2018, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - TK PTA Kolín
0
2.
45 - II.třída B
6.5.2018 NT 19.5.2018, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - Slavoj Čerčany
1
3.
45 - II.třída B
27.5.2018 NT 2.6.2018, TC Realsport Nymburk o.s. - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
1
4.
45 - II.třída B
17.6.2018 NT 23.6.2018, Sokol Říčany - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
0
5.
45 - II.třída B
20.5.2018 NT 26.5.2018, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - TK Oáza Říčany
1
6.
45 - II.třída B
29.4.2018 NT 5.5.2018, Slavoj Český Brod B - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12