Název: | Oblastní přebor | Pořadatel: | středočeský | Datum: | 13.-15.06. | Věk. kategorie: | starší žactvo |
|
|
Šalková Natálie | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Chmelíková Charlotte | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Poláková Veronika | 7:5, 3:6, 1:0 | | | | | |
| | | | | | |
Baničová Adela | | | 7:5, 3:6, 1:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Gabrielová Aneta | | | | | | |
| | | | | | |
Truksová Veronika | | | | 2:6, 6:4, 1:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mottlová Anna | | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Raková Viola | 6:1, 7:6 | | | | | |
| | | | | | |
Brožková Tereza | | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Čvančarová Kamila | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Šárová Lucie | | | | | | |
| | | | | | |
Belšánová Eva | | | | | 6:2, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Drábková Denisa | | 6:0, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Nováková Nathalie | 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Haňkovská Veronika | | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Procházková Eliška | | | | | | |
| | | | | | |
Vachková Valentina | | | | 5:7, 6:3, 1:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Havlová Michaela | | | | | | |
| | | | | | |
Glaserová Eva | | | 6:4, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Michlová Lucie | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Drukerova Amelie Essie | | | | | | |
| | | | | | |
Lakomá Klára | | | | | | 6:2, 6:3 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Petržílková Adéla | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Hatinová Tereza | 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Pažoutová Nela | | | 7:6, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Hanzlíčková Nela | | | | | | |
| | | | | | |
Bláhová Nela | | | | 6:3, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Jiroušková Monika | | | | | | |
| | | | | | |
Bláhová Natalie | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Berounská Charlotte | 6:1, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Malá Natálie | | | | | | |
| | | | | | |
Katzer Ellen | | | | | 6:4, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hanke Magdalena | | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Jarolímková Nikol Marie | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Pichová Karolína | | | 3:6, 6:1, 1:0 | | | |
| | | | | | |
Hartigova Valerie | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:7, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
Klemšová Simona | | | | | | |
| | | | | | |
Fajmonová Sarah Melany | | | | 6:2, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Balíková Justýna | | | | | | |
| | | | | | |
Reitmaierová Stela | | | 3:6, 6:3, 1:0 | | | |
| | | | | | |
Říčková Karolina | 2:6, 7:5, 1:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Kopřivová Nikola | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Bezemek Petr (platná licence B do 31.12.2022) |
| Počet účastníků | 42 | Nasazení | CŽ | BH | Šalková Natálie | 28 | 30 | Kopřivová Nikola | 50 | 25 | Malá Natálie | 61 | 25 | Belšánová Eva | 66 | 20 | Drukerova Amelie Essie | 68 | 20 | Katzer Ellen | 88 | 20 | Šárová Lucie | 90 | 15 | Lakomá Klára | 92 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 170 |
Kódové číslo akce: 612830 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Kopřivová Nikola | 10.04.2006 | TO Sokol Nehvizdy | Katzer Ellen | 27.03.2007 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | Nováková Nathalie | 13.08.2007 | LTC Beroun, z.s. |
|