Český tenisový svaz

Reitmaierová Stela

Datum narození:
01.01.2008
Platnost reg. do:
11.10.2019
Klub:
Open Tennis Club
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
Open Tennis Club
417 (6)
 
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
35 - III. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, LTC Rudná - Open Tennis Club B
1
2.
35 - III. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, Open Tennis Club B - TK Stochov
1
3.
35 - III. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, Open Tennis Club B - LTC Rakovník
1
4.
35 - III. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, Open Tennis Club B - TK Tenisek Buštěhrad
1
5.
35 - III. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK Lány - Open Tennis Club B
1
6.
35 - III. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, LTC Slaný - Open Tennis Club B
0
7.
35 - III. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, Open Tennis Club B - TJ Kralupy o.s.
1
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
35 - III. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, LTC Rudná - Open Tennis Club B
2
2.
35 - III. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, Open Tennis Club B - TK Stochov
1
3.
35 - III. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, Open Tennis Club B - LTC Rakovník
1
4.
35 - III. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, Open Tennis Club B - TK Tenisek Buštěhrad
1
5.
35 - III. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK Lány - Open Tennis Club B
1
6.
35 - III. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, LTC Slaný - Open Tennis Club B
1
7.
35 - III. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, Open Tennis Club B - TJ Kralupy o.s.
2
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
10

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

15
2
15.12.2018

SPORT EDEN Beroun (C - 400), K: 4/4

10
3
22.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

0
4
28.12.2018

Řevnická sportovní (C - 400), K: 4/4

10
5
05.01.2019, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/8

0
6
12.01.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 5/5

15
7
19.01.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/4

10
8
26.01.2019, SK Tenis Kladno

SK Tenis Kladno (C - 400), K: 4/4

0
9
08.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

10
10
15.02.2019, DTJ jinonice CUP

DTJ Jinonice (C - 400), K: 4/4

10
11
23.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/4

10
12
01.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

20
13
09.03.2019

SPORT EDEN Beroun (C - 400), K: 4/4

0
14
16.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

15
15
22.03.2019

TC ESO Praha z.s. (C - 400), K: 4/4

15
16
30.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
17
13.04.2019, Okresní přebor Kladno a Rakovník

TK Stochov (P - 100), K: 4/4

15
18
08.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

15
19
18.05.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 9/9

0
20
29.06.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

10
21
06.07.2019, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (C - 200), K: 4/4

10
22
03.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

15
23
24.08.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

0
24
30.08.2019, Tecnifibre Cup

TK Stochov (C - 200), K: 4/4

15
25
07.09.2019, Tenisek Open

TK Tenisek Buštěhrad (C - 250), K: 4/4

15
26
14.09.2019, Šárecký turnaj

SK Aritma Praha (C - 200), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
260/26

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/4

10
2
15.12.2018

SPORT EDEN Beroun (C - 400), K: 4/4

10
3
22.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

0
4
28.12.2018

Řevnická sportovní (C - 400), K: 4/4

0
5
05.01.2019, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/8

0
6
12.01.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 5/5

10
7
19.01.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/4

10
8
26.01.2019, SK Tenis Kladno

SK Tenis Kladno (C - 400), K: 4/4

10
9
08.02.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

7
10
15.02.2019, DTJ jinonice CUP

DTJ Jinonice (C - 400), K: 4/4

10
11
23.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 5/4

0
12
01.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

15
13
09.03.2019

SPORT EDEN Beroun (C - 400), K: 4/4

7
14
16.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

0
15
22.03.2019

TC ESO Praha z.s. (C - 400), K: 4/4

0
16
30.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
17
13.04.2019, Okresní přebor Kladno a Rakovník

TK Stochov (P - 100), K: 4/4

0
18
08.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

15
19
18.05.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 200), K: 9/9

19
20
29.06.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

0
21
06.07.2019, Světový pohár

TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (C - 200), K: 4/4

7
22
03.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

0
23
24.08.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

10
24
30.08.2019, Tecnifibre Cup

TK Stochov (C - 200), K: 4/4

15
25
07.09.2019, Tenisek Open

TK Tenisek Buštěhrad (C - 250), K: 4/4

0
26
14.09.2019, Šárecký turnaj

SK Aritma Praha (C - 200), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
162/26

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.5.2019 NT 8.6.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - Open Tennis Club
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
40 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
26.5.2019 NT 8.6.2019, Tenisový klub Benátky nad Jizerou - Open Tennis Club
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0