Český tenisový svaz

Truksová Veronika

Datum narození:
02.04.2006
Platnost reg. do:
20.10.2020
Klub:
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
Tenisový klub Benátky nad
404 (6)
 
 
 
2018
Tenisový klub Benátky nad
190 (12)
 
 
 
2019
Tenisový klub Benátky nad
122 (1)
416 (4)
 
 
2020
TK SPORTCENTRUM Mladá Bol
 
152 (12)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
2
14.12.2018, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 400), K: 4/4

10
3
22.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

10
4
19.01.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

7
5
26.01.2019, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (C - 400), K: 4/4

0
6
02.02.2019

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

15
7
09.02.2019, CR Project cup

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 4/4

10
8
23.02.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/-

15
9
02.03.2019, CR Project cup

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 4/4

10
10
22.03.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 400), K: 4/4

0
11
30.03.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

10
12
20.04.2019, Okresní přebor Mladá Boleslav

TK Mnichovo Hradiště (P - 200), K: 4/4

10
13
18.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/-

0
14
05.07.2019, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (B - 300), K: 8/8

30
15
10.07.2019, Mělník Cup

TO SK Mělník (C - 200), K: 4/4

7
16
13.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
17
17.07.2019, TK RAPID Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 300), K: 4/4

30
18
24.07.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 200), K: 4/4

15
19
27.07.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 200), K: 4/4

20
20
01.08.2019

LTC Kolín (B - 300), K: 8/8

16
21
03.08.2019, Lomnice nad Popelkou

TK Lomnice n.Pop. (C - 200), K: 4/4

15
22
09.08.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 200), K: 4/4

0
23
31.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

10
24
14.09.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

15
25
21.09.2019

LTC Mladá Boleslav o.s. (B - 300), K: 8/8

0
26
28.09.2019, Rochlice Cup

TK Rochlice Liberec (C - 250), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
255/26

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

7
2
14.12.2018, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 400), K: 4/4

7
3
22.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

7
4
19.01.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

7
5
26.01.2019, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (C - 400), K: 4/4

7
6
02.02.2019

SK Satalice (C - 400), K: 4/4

0
7
09.02.2019, CR Project cup

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 4/4

0
8
23.02.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/-

-
9
02.03.2019, CR Project cup

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 4/4

10
10
22.03.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 400), K: 4/4

15
11
30.03.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/4

0
12
20.04.2019, Okresní přebor Mladá Boleslav

TK Mnichovo Hradiště (P - 200), K: 4/4

10
13
18.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/-

-
14
05.07.2019, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (B - 300), K: 8/8

30
15
10.07.2019, Mělník Cup

TO SK Mělník (C - 200), K: 4/4

10
16
13.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

7
17
17.07.2019, TK RAPID Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 300), K: 4/4

0
18
24.07.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 200), K: 4/4

0
19
27.07.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 200), K: 4/4

0
20
01.08.2019

LTC Kolín (B - 300), K: 8/8

8
21
03.08.2019, Lomnice nad Popelkou

TK Lomnice n.Pop. (C - 200), K: 4/4

15
22
09.08.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 200), K: 4/4

10
23
31.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

10
24
14.09.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

7
25
21.09.2019

LTC Mladá Boleslav o.s. (B - 300), K: 8/8

0
26
28.09.2019, Rochlice Cup

TK Rochlice Liberec (C - 250), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
167/24
09.08.2019, Yonex Cup

LTC Houštka (C - 200), K: 4/4

4>2 Truksová, Bláhová - Blažková, Svítilová 2:6, 6:3, 1:0 (8)
2>1 Náprstková, Tichá - Truksová, Bláhová 2:6, 7:5, 1:0 (5)
získané body: 10 b.
31.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

16>8 Truksová Veronika- Svítilová Adéla6:7 (5), 7:5, 1:0 (2)
8>4 Opletalová Emma- Truksová Veronika6:7 (0), 6:3, 1:0 (0)
získané body: 10 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
32 - I. třída B
4.5.2019 NT 12.5.2019, Slavoj Žiželice - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
4
2.
32 - I. třída B
8.6.2019 NT 16.6.2019, Slavoj Český Brod B - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
1
3.
32 - I. třída B
11.5.2019 NT 26.5.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - TJ LTC Poděbrady
4
4.
32 - I. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
4
5.
32 - I. třída B
25.5.2019 NT 9.6.2019, LTC Kolín - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
3
6.
32 - I. třída B
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - LTC Houštka
1
7.
32 - I. třída B
22.6.2019 NT 29.6.2019, I. ČLTPK Čerčany - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
0
1.
34 - II. třída B
22.6.2019 NT 29.6.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav B - TK Čelákovice
4
 Družstva celkem (2hra)
21
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
45
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
35

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
32 - I. třída B
4.5.2019 NT 12.5.2019, Slavoj Žiželice - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
5
2.
32 - I. třída B
8.6.2019 NT 16.6.2019, Slavoj Český Brod B - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
3
3.
32 - I. třída B
11.5.2019 NT 26.5.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - TJ LTC Poděbrady
7
4.
32 - I. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
4
5.
32 - I. třída B
25.5.2019 NT 9.6.2019, LTC Kolín - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
2
6.
32 - I. třída B
15.6.2019 NT 23.6.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav - LTC Houštka
3
7.
32 - I. třída B
22.6.2019 NT 29.6.2019, I. ČLTPK Čerčany - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
0
1.
34 - II. třída B
22.6.2019 NT 29.6.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav B - TK Čelákovice
0
 Družstva celkem (4hra)
24
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
45
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
35