Český tenisový svaz

Procházková Eliška

Datum narození:
04.08.2007
Platnost reg. do:
08.12.2020
Klub:
Tenis Dobříš
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
Wilson Tenis Průhonice
333 (9)
 
 
 
2019
RS SPORTCENTRUM
235 (12)
554 (4)
530 (4)
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21 - I. třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, Tenis Dobříš - Lokomotiva Beroun
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21 - I. třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, Tenis Dobříš - Lokomotiva Beroun
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31 - I. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, TC VITALITY Březnice - Tenis Dobříš B
1
2.
31 - I. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, Tenis Dobříš B - SK Tenis Kladno
0
3.
31 - I. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, Lokomotiva Zdice - Tenis Dobříš B
4
4.
31 - I. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, Tenis Dobříš B - WILSON Tenis Centrum
0
5.
31 - I. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, LTC Slovan Kladno - Tenis Dobříš B
1
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31 - I. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, TC VITALITY Březnice - Tenis Dobříš B
5
2.
31 - I. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, Tenis Dobříš B - SK Tenis Kladno
0
3.
31 - I. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, Lokomotiva Zdice - Tenis Dobříš B
4
4.
31 - I. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, Tenis Dobříš B - WILSON Tenis Centrum
0
5.
31 - I. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, LTC Slovan Kladno - Tenis Dobříš B
1
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
41 - I. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, Tenis Dobříš - TK Březnice
4
2.
41 - I. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, Tenis Dobříš - LTC Slovan Kladno
4
3.
41 - I. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, Sportclub Řevnice - Tenis Dobříš
12
4.
41 - I. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, SK Tenis Kladno - Tenis Dobříš
4
5.
41 - I. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, Lokomotiva Zdice - Tenis Dobříš
12
6.
41 - I. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, Tenis Dobříš - TJ TK Neratovice
1
 Družstva celkem (2hra)
37
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
61
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
55

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
41 - I. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, Tenis Dobříš - TK Březnice
3
2.
41 - I. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, Tenis Dobříš - LTC Slovan Kladno
5
3.
41 - I. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, Sportclub Řevnice - Tenis Dobříš
0
4.
41 - I. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, SK Tenis Kladno - Tenis Dobříš
4
5.
41 - I. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, Lokomotiva Zdice - Tenis Dobříš
11
6.
41 - I. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, Tenis Dobříš - TJ TK Neratovice
1
 Družstva celkem (4hra)
24
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
61
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
55