Český tenisový svaz

Říčková Karolina

Datum narození:
08.03.2008
Platnost reg. do:
27.10.2019
Klub:
TK Oáza Říčany
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TK Oáza Říčany
550 (6)
 
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
24.07.2019, DonoCup 2018

TCD Donovalská (C - 200), K: 4/-

10
 Jednotlivci celkem
10/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
24.07.2019, DonoCup 2018

TCD Donovalská (C - 200), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
34 - II. třída B
8.6.2019 NT 16.6.2019, Sokol Říčany - TK Oáza Říčany
0
2.
34 - II. třída B
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK Oáza Říčany - TK Radošovice
0
3.
34 - II. třída B
22.6.2019 NT 29.6.2019, TK Oáza Říčany - WILSON Tenis Centrum B
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
34 - II. třída B
8.6.2019 NT 16.6.2019, Sokol Říčany - TK Oáza Říčany
0
2.
34 - II. třída B
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK Oáza Říčany - TK Radošovice
2
3.
34 - II. třída B
22.6.2019 NT 29.6.2019, TK Oáza Říčany - WILSON Tenis Centrum B
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 400), K: 5/5

15
2
08.12.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

10
3
15.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/-

0
4
16.02.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/-

0
5
23.02.2019, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 4/-

15
6
02.03.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 4/4

0
7
09.03.2019, BORS CUP

TC BORS CLUB-STK Břeclav (B - 500), K: 10/-

0
8
16.03.2019, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 4/4

10
9
23.03.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

15
10
30.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

7
11
13.04.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/4

7
12
20.04.2019, Okresní přebor Praha východ

TK Čelákovice (P - 200), K: 4/-

30
13
01.06.2019, TJ Solidarita

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 4/4

7
14
29.06.2019

Tenis & Padel klub Písečná, z.s. (C - 200), K: 4/4

30
15
06.07.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 300), K: 8/-

0
16
10.07.2019

ASK Lipůvka (C - 200), K: 4/-

10
17
22.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

15
18
03.08.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 200), K: 4/4

10
19
10.08.2019

BLTC Brno (C - 200), K: 4/4

0
20
12.08.2019, JODA CUP 2019

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 300), K: 8/8

0
21
16.08.2019

ASK Lipůvka (C - 200), K: 4/4

15
22
24.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

10
23
28.08.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

7
24
31.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

10
25
07.09.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

10
26
14.09.2019

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

20
27
06.09.2019, A5

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
253/27

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 400), K: 5/5

10
2
08.12.2018, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

10
3
15.12.2018, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/-

-
4
16.02.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/-

-
5
23.02.2019, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 4/-

-
6
02.03.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 400), K: 4/4

0
7
09.03.2019, BORS CUP

TC BORS CLUB-STK Břeclav (B - 500), K: 10/-

-
8
16.03.2019, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 400), K: 4/4

0
9
23.03.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/4

10
10
30.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 4/4

0
11
13.04.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/4

5
12
20.04.2019, Okresní přebor Praha východ

TK Čelákovice (P - 200), K: 4/-

-
13
01.06.2019, TJ Solidarita

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 4/4

15
14
29.06.2019

Tenis & Padel klub Písečná, z.s. (C - 200), K: 4/4

15
15
06.07.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 300), K: 8/-

-
16
10.07.2019

ASK Lipůvka (C - 200), K: 4/-

-
17
22.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

-
18
03.08.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 200), K: 4/4

0
19
10.08.2019

BLTC Brno (C - 200), K: 4/4

0
20
12.08.2019, JODA CUP 2019

TC-MJ TENIS Líšeň (B - 300), K: 8/8

0
21
16.08.2019

ASK Lipůvka (C - 200), K: 4/4

0
22
24.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
23
28.08.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

15
24
31.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

7
25
07.09.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

0
26
14.09.2019

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/4

10
27
06.09.2019, A5

I.ČLTK Praha (A - 400), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
97/18

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
50 - III. třída F
9.6.2019 NT 15.6.2019, TK Radošovice B - TK Oáza Říčany
3
2.
50 - III. třída F
16.6.2019 NT 22.6.2019, TK Oáza Říčany - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
4
3.
50 - III. třída F
26.5.2019 NT 8.6.2019, TK Oáza Říčany - Sokol Říčany
6
 Družstva celkem (2hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
50 - III. třída F
9.6.2019 NT 15.6.2019, TK Radošovice B - TK Oáza Říčany
2
2.
50 - III. třída F
16.6.2019 NT 22.6.2019, TK Oáza Říčany - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
0
3.
50 - III. třída F
26.5.2019 NT 8.6.2019, TK Oáza Říčany - Sokol Říčany
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15