Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  Praha
Datum:  01.-03.06.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Hlavní soutěž
Paroulek Filip
 
 
 
Havránek Šimon
6:2, 7:6 (5)
 
Kločurek Daniel
3:6, 7:5, 7:5
 
Brettl Filip
5:7, 6:2, 6:1
 
Voleský Daniel
6:2, 6:1
 
 
6:0, 6:0
 
Vrba Jakub
 
Rybín Kryštof
1:6, 6:4, 6:1
 
 
 
Soukup Adam
6:4, 6:3
 
Fröhlich Max
6:0, 6:1
 
Švojgr Kryštof
6:1, 6:3
 
Pokorný Jiří
6:1, 6:2
 
 
6:4, 6:3
 
Hozman Dominik
 
Fáček Jan
6:3, 7:5
 
 
 
Kozlovský Matyáš
6:2, 6:3
 
Soukup Albert
6:0, 6:3
 
Fröhlich Jan
6:1, 6:2
 
Stibůrek Filip
6:2, 4:6, 6:2
 
 
6:3, 6:2
 
Voleský Jakub
 
Petrofský Martin
6:4, 6:3
 
 
 
Burda Oliver Petr
6:3, 6:0
 
Brož Tobiáš
6:3, 6:0
 
Augustýn Tadeáš
4:6, 7:6 (1), 6:3
 
Ha Duc Hieu
3:6, 6:1, 7:5
 
 
6:3, 6:2
 
Valeš Vojtěch
 
Brunclík Petr
6:4, 6:4
 
 
 
Ladman Filip
6:1, 6:1
 
Kubec Filip
6:3, 3:6, 6:4
 
Dvořák Lukáš
6:0, 6:1
 
Kroutil Tomáš
3:6, 6:1, 7:5
 
 
6:0, 6:1
 
Starý Michal
 
Rais Lukáš
6:0, 6:0
 
 
 
Holub Vojtěch
6:1, 7:5
 
Bien Daniel
6:4, 6:2
 
Krištůfek Lukáš
6:3, 3:6, 7:5
 
Kusák Jan
6:0, 6:1
 
 
6:2, 7:5
 
Pazdera Marek
 
Kusý Jan
6:2, 6:4
 
 
 
Kusý Jakub
6:0, 6:0
 
Šafrata David
4:6, 6:0, 6:4
 
Břicháček Bedřich
6:1, 6:1
 
Stauch Daniel
6:2, 6:1
 
 
6:7 (9), 6:4, 6:1
 
Šafrata Jan
 
Filip Jakub
6:2, 6:2
 
 
 
Čepl Filip
6:2, 6:0
 
Petrofský David
6:1, 4:6, 6:2
 
Klofáč Tobiáš
6:2, 6:1
 
Šmejcký Jakub
6:3, 6:2
 
 
6:0, 6:1
 
Jedlička Adam
 
Rozhodčí turnaje: Křivánek Pavel (platná licence AV do 31.12.2021)
Počet účastníků48
NasazeníBH
Paroulek Filip 3445
Jedlička Adam 3545
Pazdera Marek 4035
Fáček Jan 4135
Brunclík Petr 4235
Kusý Jan 4535
Hozman Dominik 4635
Valeš Vojtěch 5030
Kategorie : 11Součet BH: 295
Kódové číslo akce: 512800

Paroulek Filip - Filip Jakub
 
 
 
Kusák Jan - Dostál Adam
6:2, 6:1
 
Burda Oliver Petr - Duričič Filip
scr.
 
Soukup Albert - Tuša Robert
2:6, 6:3, 1:0 (8)
 
 
 
 
6:0, 6:4
 
Brož Tobiáš - Rybín Kryštof
 
Rais Lukáš - Hozman Dominik
3:6, 7:5, 1:0 (6)
 
 
 
Ladman Filip - Kusý Jakub
6:0, 6:2
 
Augustýn Tadeáš - Ha Duc Hieu
5:7, 6:4, 1:0 (9)
 
Stauch Daniel - Soukup Adam
scr.
 
Dvořák Lukáš - Kubec Filip
6:4, 6:1
 
 
6:1, 6:3
 
Valeš Vojtěch - Švojgr Kryštof
 
Petrofský Martin - Šafrata Jan
6:3, 7:6 (4)
 
 
 
 
6:2, 6:0
 
Kozlovský Matyáš - Šafrata David
 
Fröhlich Jan - Fröhlich Max
6:3, 6:3
 
Kroutil Tomáš - Holub Vojtěch
6:2, 3:6, 1:0 (7)
 
 
6:1, 6:0
 
Vrba Jakub - Brunclík Petr
 
Voleský Jakub - Bien Daniel
5:7, 6:0, 1:0 (8)
 
 
 
 
4:6, 6:4, 1:0 (8)
 
Pokorný Jiří - Kločurek Daniel
 
Čepl Filip - Havránek Šimon
scr.
 
Petrofský David - Klofáč Tobiáš
6:7 (6), 6:1, 1:0 (9)
 
 
6:2, 6:3
 
Fáček Jan - Kusý Jan
 
Rozhodčí turnaje: Křivánek Pavel (platná licence AV do 31.12.2021)
Poznámka pořadatele: Pokorný-Kločurek a Švojgr-Valeš skreč pro časovou tíseň,
Počet dvojic21
NasazeníBH
Paroulek Filip 3445
Fáček Jan 4135
Brunclík Petr 4235
Kusý Jan 4535
Hozman Dominik 4635
Valeš Vojtěch 5030
Rais Lukáš 5130
Filip Jakub 5430
Kategorie : 11Součet BH: 275
Kódové číslo akce: 514800

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu