Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Mistrovství ČR staršího žactva
Pořadatel:  ČTS
Datum:  11.-16.08.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Brunclík Petr
 
 
 
Pošvář Tomáš
6:1, 6:2
 
Sedlář Josef
2:6, 6:1, scr.
 
Hruška Petr
6:0, 6:2
 
Fröhlich Max
6:3, 6:2
 
Fiala Martin
6:3, 6:2
 
 
 
Frömel Karel
6:3, 6:2
 
 
 
Košek Adam
6:2, 6:4
 
Rosický Jan
6:1, 6:3
 
Holub Lukáš J.
6:3, 6:4
 
Havránek Jakub
6:2, 6:3
 
Valeš Vojtěch
6:4, 6:3
 
 
 
Hanzelín Filip
6:4, 6:1
 
 
 
Raštica Jan
6:0, 7:5
 
Fröhlich Jan
6:1, 6:3
 
Šimeček David
6:3, 4:6, 6:0
 
Nezval Jakub
6:2, 7:5
 
Soukup Adam
6:2, 6:2
 
 
 
Mojžíš Dominik
6:2, 6:0
 
 
 
Beránek Ondřej
6:1, 6:1
 
Kratochvíl Tomáš
6:4, 6:2
 
Stauch Daniel
4:6, 6:1, 6:2
 
Čepl Filip
6:4, 6:4
 
Peták Denis
6:1, 6:1
 
 
 
Hänel Tom
6:3, 6:4
 
 
 
Petrofský David
7:5, 6:4
 
Bien Daniel
6:2, 6:0
 
Chodura Sebastian
6:3, 6:2
 
Kločurek Daniel
6:4, 6:3
 
Yigin Deren
7:5, 6:1
 
 
 
Mojžíš Patrik
7:5, 7:6 (4)
 
 
 
Dvořák Filip
6:3, 6:1
 
Šefčík Lukáš
6:1, 7:6 (3)
 
Šafrata Jan
6:1, 7:6 (3)
 
Pytel Šimon
6:2, 6:1
 
Kumstát Jan
6:4, 6:3
 
 
 
Krakovský Denis
7:5, 5:7, 6:4
 
 
 
Kalousek Kryštof
6:1, 6:0
 
Sklenička Štěpán
6:4, 6:3
 
Jendřejek Daniel
6:4, 6:1
 
Vlček Daniel
6:0, 6:0
 
Leipner Petr
6:3, 6:1
 
 
 
Kučera Jonáš
6:2, 6:7 (3), 6:3
 
 
 
Klimas Jan
6:3, 1:6, 7:5
 
Brückner David
7:6 (7), 7:6 (2)
 
Svozil Václav
6:1, 6:4
 
Krupa Lukáš
6:1, 6:0
 
Švojgr Kryštof
6:2, 6:3
 
 
 
Poznámka pořadatele: Vrchní rozhodčí: Josef Vlk Kvalifikace: A AV Platnost průkazu: 31.12.2022
Počet účastníků48
NasazeníBH
Brunclík Petr 760
Švojgr Kryštof 1160
Hanzelín Filip 1260
Kumstát Jan 1360
Valeš Vojtěch 1460
Peták Denis 2645
Krakovský Denis 2845
Hänel Tom 3045
Kategorie : 15Součet BH: 435
Kódové číslo akce: 512700

Hanzelín Filip - Švojgr Kryštof
 
 
 
Chodura Sebastian - Frömel Karel
6:1, 6:0
 
Fröhlich Max - Fröhlich Jan
6:2, 5:7, 1:0 (11)
 
Rosický Jan - Kločurek Daniel
6:3, 6:1
 
 
 
Leipner Petr - Fiala Martin
6:1, 6:3
 
 
 
Klimas Jan - Kumstát Jan
6:2, 6:0
 
 
 
Šimeček David - Krupa Lukáš
4:6, 7:5, 1:0 (8)
 
Holub Lukáš J. - Stauch Daniel
7:6 (5), 7:5
 
Raštica Jan - Kalousek Kryštof
6:1, 6:2
 
Čepl Filip - Beránek Ondřej
3:6, 6:2, 1:0 (9)
 
Vlček Daniel - Hänel Tom
7:6 (5), 3:6, 1:0 (8)
 
 
 
Soukup Adam - Krakovský Denis
6:4, 6:4
 
 
 
Sedlář Josef - Sklenička Štěpán
6:2, 6:4
 
Bien Daniel - Kratochvíl Tomáš
6:4, 6:4
 
Košek Adam - Pytel Šimon
6:2, 7:6 (4)
 
Nezval Jakub - Svozil Václav
6:2, 6:2
 
Yigin Deren - Valeš Vojtěch
6:1, 7:5
 
 
 
Šafrata Jan - Kučera Jonáš
6:3, 6:1
 
 
 
Dvořák Filip - Petrofský David
6:0, 6:3
 
Mojžíš Dominik - Mojžíš Patrik
6:1, 6:1
 
Havránek Jakub - Pošvář Tomáš
6:3, 6:1
 
Šefčík Lukáš - Hruška Petr
6:3, 6:7 (4), 1:0 (7)
 
Brunclík Petr - Peták Denis
6:2, 6:0
 
 
 
Počet dvojic23
NasazeníBH
Brunclík Petr 760
Švojgr Kryštof 1160
Hanzelín Filip 1260
Kumstát Jan 1360
Valeš Vojtěch 1460
Peták Denis 2645
Krakovský Denis 2845
Hänel Tom 3045
Kategorie : 15Součet BH: 435
Kódové číslo akce: 514700

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Flídr Rodan12.12.2007TENIS-CENTRUM DTJ HK