Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Lokomotiva Cup
Pořadatel:  Lokomotiva Praha
Datum:  15.-18.08.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Voleský Jakub
 
 
 
Rosecký Daniel
6:1, 6:0
 
Kusák Jan
6:0, 6:3
 
 
6:1, 6:0
 
Fröhlich Max
 
 
6:4, 6:2
 
Petrofský David
 
Havránek Šimon
6:2, 6:4
 
 
 
Jarolímek Josef
6:3, 6:0
 
Kozlovský Matyáš
6:0, 6:2
 
Kločurek Daniel
6:4, 6:7 (6), 6:4
 
Žoldák Patrik
6:2, 6:2
 
 
6:1, 6:3
 
Krištůfek Lukáš
 
Pokorný Jiří
4:6, 7:5, 6:2
 
 
 
Duričič Filip
6:1, 6:0
 
Burda Oliver Petr
4:6, 6:4, 7:5
 
Černovický Jakub
6:3, 3:6, 6:1
 
Jumar Matěj
7:6 (4), 7:5
 
 
6:2, 6:0
 
Kesl Jan
 
Picek Samuel
6:3, 6:1
 
 
 
Strnad Štěpán
6:3, 6:4
 
Ha Duc Hieu
6:3, 6:2
 
Blovský Tomáš
6:1, 2:6, 6:0
 
Sina Jakub
6:4, 6:1
 
 
6:1, 6:2
 
Bien Daniel
 
Rosický Jan
6:4, 6:3
 
 
 
Kroutil Tomáš
6:3, 6:4
 
Sklenička Štěpán
6:2, 6:2
 
Velek Matěj
7:6 (0), 6:3
 
Tybus Jonáš
6:0, 6:1
 
 
6:0, 6:2
 
Petera Patrik
 
Burián Marek
6:1, 7:5 (5)
 
 
 
Stichenwirth Petr
6:2, 6:3
 
Sanders Oliver
6:3, 6:0
 
Židů Petr
3:6, 6:3, 6:2
 
Fröhlich Jan
3:6, 6:3, 6:1
 
 
6:0, 7:5
 
Šiler Martin
 
Čepl Filip
6:0, 6:2
 
 
 
Košek Adam
6:3, 7:6 (5)
 
Rieser Frederik William
6:1, 6:2
 
Havlík Josef
7:6 (5), 6:4
 
Vlček Daniel
6:1, 6:1
 
 
6:0, 6:1
 
Troller Petr
 
Ulrich Patrik
6:3, 6:1
 
 
 
 
5:7, 6:2, 6:1
 
Hänel Tom
 
Losman Matěj
6:1, 6:2
 
Nový Mikoláš
6:7 (5), 6:1, 6:1
 
 
6:1, 6:3
 
Petrofský Martin
 
Rozhodčí turnaje: Váňa Miroslav (platná licence B do 20.10.2020)
Počet účastníků46
NasazeníBH
Voleský Jakub 7325
Petrofský Martin 11520
Šiler Martin 12520
Pokorný Jiří 13215
Krištůfek Lukáš 13515
Bien Daniel 15115
Rosický Jan 15615
Čepl Filip 16115
Kategorie : 8Součet BH: 140
Kódové číslo akce: 512172

Voleský Jakub - Brož Tobiáš
 
 
 
Sklenička Štěpán - Hänel Tom
scr.
 
Kusák Jan - Duričič Filip
6:0, 6:2
 
Velek Matěj - Klíma Max
scr.
 
 
 
 
scr.
 
Picek Samuel - Kesl Jan
 
Ulrich Patrik - Šiler Martin
6:3, 6:3
 
 
 
Sanders Oliver - Kločurek Daniel
6:2, 6:4
 
Fröhlich Jan - Fröhlich Max
6:4, 6:4
 
Židů Petr - Kozlovský Matyáš
7:5, 4:6, 1:0 (5)
 
Jumar Matěj - Černovický Jakub
6:0, 6:0
 
 
6:1, 6:4
 
Vlček Daniel - Pokorný Jiří
 
Burián Marek - Košek Adam
6:3, 6:2
 
 
 
 
scr.
 
Troller Petr - Blovský Tomáš
 
Nový Mikoláš - Havlík Josef
7:5, 6:2
 
Tybus Jonáš - Rosecký Daniel
6:1, 6:2
 
 
scr.
 
Čepl Filip - Stauch Daniel
 
Rosický Jan - Bien Daniel
6:0, 4:6, 1:0 (12)
 
 
 
 
6:1, 6:4
 
Strnad Štěpán - Petera Patrik
 
Burda Oliver Petr - Rieser Frederik William
6:1, 6:3
 
Havránek Šimon - Žoldák Patrik
6:1, 6:2
 
 
7:6 (4), 6:3
 
Petrofský Martin - Krištůfek Lukáš
 
Rozhodčí turnaje: Váňa Miroslav (platná licence B do 20.10.2020)
Počet dvojic21
NasazeníBH
Voleský Jakub 7325
Petrofský Martin 11520
Šiler Martin 12520
Pokorný Jiří 13215
Krištůfek Lukáš 13515
Brož Tobiáš 13815
Stauch Daniel 13915
Bien Daniel 15115
Kategorie : 8Součet BH: 140
Kódové číslo akce: 514172

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Fröhlich Jan09.07.2007I.ČLTK Praha
Sklenička Štěpán25.07.2007TK Sparta Praha
Černovický Jakub20.12.2008TK Neridé
Kozlovský Matyáš30.09.2007TK Sparta Praha
Petrofský David07.06.2007Lob S.A. Bohnice, zs
Fröhlich Max09.07.2007I.ČLTK Praha
Klíma Max24.01.2008SK Meteor Praha
Brož Tobiáš05.03.2005SK HAMR, z.s.