Český tenisový svaz

Rosecký Daniel

Datum narození:
20.06.2006
Platnost reg. do:
21.09.2020
Klub:
TK Čechie Karlín z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
Tenis Akademie Bálek
634 (6)
 
 
 
2019
Tenis Akademie Bálek
305 (1)
 
 
 
2020
TK Čechie Karlín z.s.
 
391 (6)
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

0
2
08.12.2018, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 5/4

0
3
05.01.2019, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 400), K: 4/4

0
4
02.02.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 4/4

0
5
09.02.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/-

0
6
16.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/-

0
7
23.02.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/-

10
8
01.03.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/5

10
9
15.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
10
23.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/-

0
11
01.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/5

7
12
28.06.2019

TC ESO Praha z.s. (C - 200), K: 4/4

7
13
05.07.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/-

10
14
08.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

0
15
13.07.2019, PWJ T 2019

Lokomotiva Praha (C - 200), K: 5/-

10
16
17.07.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

0
17
20.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

10
18
23.07.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

0
19
15.08.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 300), K: 8/8

0
20
17.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

0
21
20.08.2019, Meteor Cup 2019

SK Meteor Praha (C - 200), K: 4/-

0
22
07.09.2019, Praha Wilson Circuit 2019 - TJ Solidarita Praha

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 4/4

0
23
14.09.2019

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C - 200), K: 4/4

7
24
21.09.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

0
25
28.09.2019

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C - 200), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
81/25

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 5/5

0
2
08.12.2018, TKK Cup 2019

TK Konstruktiva, z.s. (C - 400), K: 5/4

0
3
05.01.2019, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 400), K: 4/4

0
4
02.02.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 4/4

0
5
09.02.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/-

-
6
16.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/-

-
7
23.02.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/-

-
8
01.03.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 5/5

0
9
15.03.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

7
10
23.03.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/-

-
11
01.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/5

7
12
28.06.2019

TC ESO Praha z.s. (C - 200), K: 4/4

5
13
05.07.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/-

-
14
08.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/4

0
15
13.07.2019, PWJ T 2019

Lokomotiva Praha (C - 200), K: 5/-

-
16
17.07.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

0
17
20.07.2019, TENIS CIBULKA CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

-
18
23.07.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

0
19
15.08.2019, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (B - 300), K: 8/8

0
20
17.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

-
21
20.08.2019, Meteor Cup 2019

SK Meteor Praha (C - 200), K: 4/-

-
22
07.09.2019, Praha Wilson Circuit 2019 - TJ Solidarita Praha

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 4/4

0
23
14.09.2019

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C - 200), K: 4/4

0
24
21.09.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 200), K: 4/4

0
25
28.09.2019

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
19/16

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
38. 2+1
27.4.2019, LTC Radotín - TK Čechie Karlín z.s.
1
2.
38. 2+1
4.5.2019, TK Čechie Karlín z.s. - Sokol Dolní Počernice z.s.
1
3.
38. 2+1
11.5.2019, TK Čechie Karlín z.s. - TJ Sokol Liboc
1
4.
38. 2+1
25.5.2019, TK Sport Kolovraty - TK Čechie Karlín z.s.
1
5.
38. 2+1
8.6.2019, TK Čechie Karlín z.s. - Lokomotiva Praha
1
6.
38. 2+1
15.6.2019, Tempo Praha - TK Čechie Karlín z.s.
1
7.
38. 2+1
22.6.2019, TK Čechie Karlín z.s. - TCD Donovalská
1
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
38. 2+1
27.4.2019, LTC Radotín - TK Čechie Karlín z.s.
1
2.
38. 2+1
4.5.2019, TK Čechie Karlín z.s. - Sokol Dolní Počernice z.s.
2
3.
38. 2+1
11.5.2019, TK Čechie Karlín z.s. - TJ Sokol Liboc
1
4.
38. 2+1
25.5.2019, TK Sport Kolovraty - TK Čechie Karlín z.s.
1
5.
38. 2+1
8.6.2019, TK Čechie Karlín z.s. - Lokomotiva Praha
1
6.
38. 2+1
15.6.2019, Tempo Praha - TK Čechie Karlín z.s.
1
7.
38. 2+1
22.6.2019, TK Čechie Karlín z.s. - TCD Donovalská
2
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
16
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8
4.5.2019, 38. 2+1
TK Čechie Karlín z.s. - Sokol Dolní Počernice z.s.
team Slabý, Rosecký - Král, Hátle 6:1, 6:0
získané body: 1 b.
team Rosecký, Pelnářová - Popelák, Bočková 6:4, 6:3
získané body: 1 b.
15.6.2019, 38. 2+1
Tempo Praha - TK Čechie Karlín z.s.
team Vedral, Bureš - Slabý, Rosecký 6:4, 3:6, 7:10
získané body: 1 b.
22.6.2019, 38. 2+1
TK Čechie Karlín z.s. - TCD Donovalská
team Slabý, Rosecký - Kotovský, Aulich 6:0, 6:0
získané body: 1 b.
team Rosecký, Kučerová - Aulich, NIKIŤUK 6:0, 6:0
získané body: 1 b.