Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A5
Pořadatel:  TCEN Hrádek nad Nisou
Datum:  27.09-01.10.
Věk. kategorie:  dorost
Hlavní soutěž
Kubík Kristián
 
 
 
Kratochvíl Ondřej
6:1, 6:0
 
Lukáš Břetislav
6:4, 6:1
 
Mach Štěpán
4:6, 7:6, 6:3
 
Janis Tomáš
7:5, 6:7, 6:3
 
 
6:3, 6:3
 
Baum Štěpán
 
Burian Vojtěch
6:3, 6:0
 
 
 
Petr Vojtěch
2:6, 7:6, 6:2
 
Kubín Marian
6:3, 4:6, 7:5
 
Kollár Petr
4:6, 6:2, 6:3
 
Havlíček Mark
6:2, 6:2
 
 
6:4, 6:3
 
Peterka Adam
 
Vaculík Lukáš
6:3, 6:3
 
 
 
Kubelka David
6:3, 6:3
 
Mareš Vojtěch
7:5, 6:2
 
Jindáček Jiří
1:6, 6:3, 6:1
 
Matějka Daniel
6:3, 6:3
 
 
6:4, 6:3
 
Doušek Adam
 
Forman Max
6:4, 3:6, 6:2
 
 
 
Šťastný Zoran
6:1, 6:4
 
Palán David
3:6, 6:4, 6:3
 
Klakurka Lukáš
6:7, 6:1, 6:4
 
Kurilla Matyáš
6:3, 4:6, 6:2
 
 
7:5, 6:4
 
Gorbušin Ivan
 
Kladiva Šimon
6:2, 6:3
 
 
 
Hájek Tobiáš
6:4, 6:3
 
Nápravník Adam
6:4, 1:0, scr.
 
Kubín Matěj
2:6, 6:2, 6:2
 
Žák Kryštof
6:4, 4:6, 6:4
 
 
7:5, 6:1
 
Veigert Vojtěch
 
Vejšický Oldřich
scr.
 
 
 
Vašíř Adam
7:6, 4:6, 7:5
 
Bartoň Hynek
6:4, 3:6, 6:1
 
Pozdenkov Petr
7:6, 6:2
 
Schneider Václav
6:4, 6:3
 
 
6:1, 6:2
 
Černý Matyáš
 
Galuška Daniel Damián
3:6, 6:1, 7:5
 
 
 
Maštálka Petr
6:7, 6:1, 6:1
 
Homola Patrik
3:6, 7:5, 6:2
 
Vencl Matyáš
6:1, 7:6
 
Mrůzek Štěpán
3:6, 7:5, 6:1
 
 
7:5, 3:6, 6:4
 
Novák Jakub
 
Hrachovec Tomáš
5:7, 6:4, 7:6
 
 
 
Majšajdr Jaroslav
6:1, 6:7, 6:4
 
Myslivec Šimon
6:4, 1:6, 6:3
 
Hovorka Patrik
7:5, 6:3
 
Hrdina Aleš
6:2, 6:0
 
 
6:3, 6:3
 
Pučálka Jan
 
Rozhodčí turnaje: Munzarová Michaela (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet účastníků48
NasazeníBH
Kubík Kristián 1045
Pučálka Jan 2535
Černý Matyáš 2635
Vaculík Lukáš 2735
Kladiva Šimon 3230
Gorbušin Ivan 3530
Galuška Daniel Damián 4225
Peterka Adam 4925
Kategorie : 12Součet BH: 260
Kódové číslo akce: 312223

Kubík Kristián - Gorbušin Ivan
 
 
 
Kameník Kryštof - Šich Daniel
6:2, 7:5
 
Vašíř Adam - Šťastný Zoran
6:4, 6:7, 1:0
 
Schneider Václav - Hájek Tobiáš
6:2, 7:6
 
Mrůzek Štěpán - Jindáček Jiří
6:3, 6:4
 
 
7:6, 6:0
 
Baum Štěpán - Burian Vojtěch
 
Novák Jakub - Prachař Jakub
6:0, 7:6
 
 
 
Hrdina Aleš - Palán David
7:5, 7:6
 
Doušek Adam - Pozdenkov Petr
7:5, 6:4
 
Kratochvíl Ondřej - Nápravník Adam
6:2, 7:5
 
Myslivec Šimon - Homola Patrik
6:4, 6:2
 
 
6:3, 7:5
 
Klakurka Lukáš - Galuška Daniel Damián
 
Mareš Vojtěch - Vaculík Lukáš
6:4, 6:7, 1:0
 
 
 
Petr Vojtěch - Bartoň Hynek
6:0, 3:6, 1:0
 
Kollár Petr - Veigert Vojtěch
7:6, 6:3
 
Lukáš Břetislav - Kubín Marian
6:3, 6:3
 
Kubelka David - Vencl Matyáš
7:5, 6:3
 
 
6:0, 7:6
 
Vejšický Oldřich - Kladiva Šimon
 
Matějka Daniel - Forman Max
6:4, 6:3
 
 
 
Hrachovec Tomáš - Kubín Matěj
6:3, 7:5
 
Mach Štěpán - Kotarac Oliver
6:1, 6:2
 
Janis Tomáš - Žák Kryštof
6:4, 7:5
 
Havlíček Mark - Hovorka Patrik
6:4, 7:5
 
 
6:1, 4:6, 1:0
 
Černý Matyáš - Pučálka Jan
 
Počet dvojic24
NasazeníBH
Kubík Kristián 1045
Pučálka Jan 2535
Černý Matyáš 2635
Vaculík Lukáš 2735
Kladiva Šimon 3230
Gorbušin Ivan 3530
Prachař Jakub 4030
Galuška Daniel Damián 4225
Kategorie : 12Součet BH: 265
Kódové číslo akce: 314223

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Stavrovskij Petr13.01.2001I.ČLTK Praha
Praus Lukáš27.11.2002TENIS-CENTRUM DTJ HK
Alan Matyáš25.09.2003TK AGROFERT Prostějov
Šťastný Boris24.07.2001TK Olymp Praha
Křesina Adam06.01.2004TK AGROFERT Prostějov
Navrátil Filip18.11.2001TC Brno.
Bušek Kryštof28.08.2003TJ Sokol Vysočany
Dinh Pavel01.10.2001SK HAMR, z.s.
Truhlář Josef01.05.2003I.ČLTK Praha
Nicod Jakub21.07.2004TK Sparta Praha
Říha Matyáš14.06.2002TC Dvůr Králové, z.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Prachař Jakub09.05.2003SK HAMR, z.s.