Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Mělník Cup
Pořadatel:  TO SK Mělník
Datum:  26.-29.08.
Věk. kategorie:  dorost
Truhlář Josef
 
 
 
Svoboda Daniel
6:1, 6:3
 
Vít František
6:0, 6:4
 
Bražina Michael
scr.
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Makovička Daniel
 
Jindáček Jiří
7:6 (6), 6:2
 
 
 
Šabach Xavier
6:0, 6:3
 
Bažant Filip
6:1, 6:0
 
Popelka Vojtěch
6:1, 6:2
 
Rudolf Matěj
6:3, 6:2
 
 
6:2, 6:0
 
Bušek Kryštof
 
Forman Max
6:4, 6:4
 
 
 
Chvapil Viktor
7:5, 2:6, 6:1
 
Vild Ondřej
6:2, 6:0
 
Mrůzek Štěpán
1:6, 6:2, 6:4
 
 
 
 
7:6 (4), 6:0
 
Kopecký Štěpán
 
Holub Mikuláš
6:2, 4:6, 6:2
 
 
 
 
6:2, 6:3
 
Mach Štěpán
 
Kameník Kryštof
6:3, 3:0, scr.
 
Říha Matyáš
6:4, 2:6, 7:5
 
 
7:5, 1:1, scr.
 
Keller Oliver
 
Kubín Marian
6:4, 6:0
 
 
 
Watzek Jonáš
6:3, 7:5
 
Hujo Ondřej
6:1, 6:0
 
Kratochvíl Ondřej
6:3, 1:6, 6:3
 
 
 
 
6:3, 6:0
 
Hrdina Aleš
 
Kubelka David
6:2, 6:0
 
 
 
 
7:5, 7:6 (4)
 
Hradil Tomáš
 
Lukášek Daniel
6:2, 6:0
 
Novotný Šimon
6:3, 6:2
 
 
1:6, 6:4, 6:2
 
Matějka Daniel
 
Lukáš Břetislav
6:1, 1:6, 6:0
 
 
 
Němeček Václav
6:3, 6:1
 
Vůle Matyáš
6:2, 6:2
 
Šulc Jáchym
6:4, 6:4
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Nápravník Adam
 
Maštálka Petr
6:2, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Žák Kryštof
 
Bega Petr
6:4, 4:2, scr.
 
Juha Konrád
6:1, 6:1
 
 
6:7 (4), 7:5, 6:2
 
Veigert Vojtěch
 
Rozhodčí turnaje: Šátral Jan (platná licence B do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele:

Program čtvrtek 29.8.

Možnost rozehrávky 8:30

9:00 Mach-Matějka

Počet účastníků41
NasazeníBH
Truhlář Josef 5925
Veigert Vojtěch 6920
Forman Max 7420
Matějka Daniel 8520
Lukáš Břetislav 9420
Bušek Kryštof 11015
Kubín Marian 11115
Keller Oliver 11815
Kategorie : 8Součet BH: 150
Kódové číslo akce: 312160

Matějka Daniel - Forman Max
 
 
 
Říha Matyáš - Kubelka David
6:4, 6:0
 
Žák Kryštof - Chvapil Viktor
6:1, 6:2
 
 
6:4, 6:3
 
Zlatohlávek Tomáš - Krischke Adam
 
 
6:2, 6:2
 
Juha Konrád - Watzek Jonáš
 
Lukáš Břetislav - Kubín Marian
6:3, 6:4
 
 
 
 
7:5, 6:4
 
Hrdina Aleš - Maštálka Petr
 
Bega Petr - Vůle Matyáš
6:4, 5:7, 1:0 (8)
 
 
 
 
6:4, 7:5
 
Holub Mikuláš - Novotný Šimon
 
Kameník Kryštof - Popelka Vojtěch
3:6, 6:4, 1:0 (8)
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Kratochvíl Ondřej - Nápravník Adam
 
Vít František - Šulc Jáchym
5:7, 6:4, 1:0 (6)
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Bušek Kryštof - Mach Štěpán
 
Bažant Filip - Vild Ondřej
6:1, 6:3
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Kopecký Štěpán - Makovička Daniel
 
Bražina Michael - Němeček Václav
scr.
 
 
 
 
6:2, 6:4
 
Veigert Vojtěch - Keller Oliver
 
Rozhodčí turnaje: Šátral Jan (platná licence B do 31.12.2022)
Počet dvojic17
NasazeníBH
Veigert Vojtěch 6920
Forman Max 7420
Matějka Daniel 8520
Lukáš Břetislav 9420
Bušek Kryštof 11015
Kubín Marian 11115
Keller Oliver 11815
Nápravník Adam 12015
Kategorie : 8Součet BH: 140
Kódové číslo akce: 314160

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Zlatohlávek Tomáš25.01.2004I.ČLTK Praha
Krischke Adam03.05.2003TK Radošovice