Český tenisový svaz
Název:
A2 - Optim tour Milten Cup
Datum:
14.-18.02.
Pořadatel:
T.K.MILTEN (A - 1000)
Místo konání:
Milten Milovice
Dotace:
20000
Kódové číslo:
106072
Dvorců + povrch:
3 decoturf US open
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Zlatohlávek Pavel
Sportovní 588
289 23 Milovice
Tel. (1):
775 169 048
E-mail:
pavel.zlatohlavek@mpss.cz

Poznámka pořadatele:

MILTEN CUP 2020
Druhý halový turnaj mužů tenisového okruhu OPTIM TOUR 2020
Celková dotace je 20 000 Kč.

Kontakt pro prezentaci kvalifikace i hlavní soutěže:
Ing. Pavel Zlatohlávek – 775 169 048

---------------------------------------------------------------------------------
POZOR !!
Žádáme hráče, aby případné odhlášení z turnaje provedli nejpozději
ve ČTVRTEK 13.února do 18 hodin !!!
Pak už Vám to IS ČTS neumožní.

Pokud se hráč včas neodhlásí nebo se prezentuje a
druhý den se nedostaví k zápasu,
pořadatel si vyhrazuje právo požadovat zaplacení vkladu.
---------------------------------------------------------------------------------

Kvalifikace:
Prezentace se koná ve ČTVRTEK 13.února do 17 hodin
na tel. 775 169 048.
Osloveni budou případně i hráči z řad náhradníků.
Kvalifikace začíná v PÁTEK 14.února v 9.45 hodin osobní prezentací
všech hráčů, kteří se telefonicky prezentovali o den dříve.

Hlavní soutěž:
Prezentace se koná v pátek 14.února do 17 hodin na tel. 775 169 048
formou SMS, které budou potvrzovány.
Pak bude turnaj rozlosován a večer bude hrací plán na IS ČTS.

Turnaj bude probíhat v areálu TK Milten, Sportovní 588, Milovice.

Předběžný plán turnaje:
Sobota 15.února: I.kolo dvouhry a I.kolo čtyřhry
Neděle 16.února: II.kolo dvouhry a čtvrtfinále a semifinále čtyřhry
Pondělí 17.února: čtvrtfinále a semifinále dvouhry a finále čtyřhry
Úterý 18.února: finále dvouhry

Ve své přihlášce udejte prosím i aktuální telefonní spojení.
PŘÍPADNÉ ODHLÁŠENÍ Z TURNAJE PROVEĎTE V IS ČTS VČAS !

Další info: www.optimtour.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Barnat Jiří 26.07.2001 I.ČLTK Praha
26
30
10
 
20.01.2020 16:26:29
2.
Bolardt Antonín 07.06.1998 TK AGROFERT Prostějov
27
30
 
 
03.02.2020 06:42:04
3.
Bíško Michal 07.05.1994 TK Start Praha-Topolka
46
25
 
 
21.01.2020 18:29:38
4.
Nebojsa Stanislav 02.10.1979 Jiskra Otrokovice
48
25
 
 
01.11.2019 11:37:06
5.
Kadora Jakub 18.10.1993 TK Slavia Orlová
49
25
 
 
15.11.2019 11:25:59
6.
Rinko Štěpán 13.11.1996 TCG Karlovy Vary
50
25
 
 
27.01.2020 20:46:32
7.
Černý Matyáš 15.10.2001 Severočeská tenisová o.s.
51
25
12
 
31.01.2020 09:38:24
8.
Kovařík David 08.10.2000 TK AGROFERT Prostějov
52
25
 
 
03.02.2020 18:39:41
9.
Vrbka Jiří 01.04.1980 TC Realsport Nymburk o.s.
53
25
 
 
08.01.2020 13:45:41
10.
Cintl Matěj 29.11.1998 TK Škoda Plzeň z.s.
55
20
 
 
17.11.2019 13:47:24
11.
Blecha Adam 30.06.1998 SK HAMR, z.s.
56
20
 
 
09.12.2019 11:21:18
12.
Pavluv Richard 08.11.1996 LTC Houštka
58
20
 
 
23.11.2019 18:47:38
13.
Šafář Martin 13.09.1999 TK Start Praha-Topolka
59
20
 
 
27.01.2020 23:15:29
14.
Zapský Kryštof 05.05.2001 TCG Karlovy Vary
61
20
29
 
26.11.2019 11:09:06
15.
Pecák Štěpán 21.06.2000 TK Neridé
62
20
 
 
28.12.2019 19:59:34
16.
Vojtěchovský Lukáš 29.01.1971 LTK Liberec
64
20
 
 
31.12.2019 19:39:25
17.
Šilhavý Jan 06.08.2000 Severočeská tenisová o.s.
66
20
 
 
27.01.2020 18:37:52
18.
Orlita Daniel 08.07.1997 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
67
20
 
 
28.01.2020 09:52:50
19.
Vondrášek Jaroslav 16.01.1996 TK Ústí n.Labem
68
20
 
 
13.01.2020 08:55:59
20.
Kracík Matěj 09.01.1991 SK JC Sport Opava
70
20
 
 
19.12.2019 08:36:17
21.
Kubík Kristián 09.04.2002 SK OAZA Praha
71
20
14
 
11.11.2019 20:01:07
22.
Tříška Martin 03.10.1991 TC Realsport Nymburk o.s.
94
15
 
volná karta
04.12.2019 15:16:12
23.
Mirdzhaliev Mirgiiaz 23.03.2001 TCG Karlovy Vary
100
15
69
volná karta
19.12.2019 20:45:17
24.
Pučálka Jan 18.03.2002 TK Neridé
153
12
22
 
12.11.2019 14:13:10
25.
Mrůzek Štěpán 18.11.2004 LTC Slovan Kladno
211
9
34
 
10.11.2019 22:21:06
26.
Horák Ondřej 14.10.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
239
9
6
volná karta ČTS
10.02.2020 10:01:01
27.
Siniakov Daniel 15.01.2003 SK HIT Hradec Králové z.s.
347
6
7
volná karta ČTS
05.02.2020 17:42:17
28.
Šťastný Boris 24.07.2001 TK Olymp Praha
464
4
25
 
28.11.2019 14:26:00
29.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
30.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
31.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
32.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Michl Filip 02.04.1994 TO SK Mělník
40
25
 
WC prezentován Q
11.02.2020 10:11:23
2.
Semerák Jan 26.01.2001 Slavoj Český Brod
73
20
65
prezentován Q
23.01.2020 08:13:41
3.
Vachtl Jiří 12.06.1996 LTC Slovan Kladno
74
20
 
prezentován Q
04.11.2019 11:54:31
4.
Kraus Martin 06.02.2000 TK Slavia Plzeň
78
20
 
prezentován Q
03.11.2019 14:44:55
5.
Jermář Jan 12.04.2000 TK DEZA Valašské Meziříčí
81
20
 
prezentován Q
03.01.2020 13:37:16
6.
Podlešák Marek 13.08.1999 1. Vestecká sportovní o.s.
82
20
 
prezentován Q
05.11.2019 13:32:52
7.
Dillenz Lukáš 17.05.1997 TC Bajda Kroměříž
84
15
 
prezentován Q
18.01.2020 13:20:07
8.
Janoška Lukáš 31.08.1991 TENIS-CENTRUM DTJ HK
86
15
 
prezentován Q
23.01.2020 23:32:47
9.
Arendar Roman 13.03.2000 TK Olymp Praha
87
15
 
prezentován Q
12.11.2019 16:26:53
10.
Januška Adam 20.12.2000 TK Neridé
90
15
 
prezentován Q
02.02.2020 20:36:17
11.
Aregger Lars 03.01.2001 LTC Modřany 2005
92
15
503
prezentován Q
07.12.2019 17:44:12
12.
Kozler Adam 03.06.2000 TK Slavia Plzeň
93
15
 
WC prezentován Q
24.01.2020 17:09:55
13.
Kubín Marian 14.10.2002 SK HAMR, z.s.
123
15
68
WC prezentován Q
04.11.2019 18:21:50
14.
Mareš Vojtěch 25.05.2001 TK Neridé
145
12
41
prezentován Q
06.11.2019 21:51:11
15.
Gorbušin Ivan 07.06.2001 TK Olymp Praha
312
6
38
prezentován Q
19.11.2019 08:53:30
16.
Velík Lukáš 17.06.2005 I.ČLTK Praha
1032
1
416
WC prezentován Q
30.01.2020 09:12:21

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Peterka Adam 20.04.2001 TK Sparta Praha
97
15
47
 
17.11.2019 12:13:49
2.
Jiroušek Lukáš 19.07.2001 TK Neridé
99
15
422
 
29.12.2019 13:48:47
3.
Mikula Jakub 23.06.2003 TJ Sokol Vysočany
101
15
130
 
19.11.2019 18:10:15
4.
Stolín Jan 10.11.2001 Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s.
102
15
243
 
01.11.2019 19:39:34
5.
Kvis Kryštof 31.10.1998 LTC Modřany 2005
107
15
 
 
21.01.2020 15:28:22
6.
Wawrzyczek Andrej 20.01.1988 Tennis Hill Havířov o.s.
114
15
 
 
23.01.2020 09:20:08
7.
Klír Petr 22.02.2001 TK Slavia Plzeň
118
15
174
 
04.12.2019 14:56:27
8.
Řeháček Marek 12.04.1996 TK Sparta Praha
125
15
 
 
03.02.2020 15:37:49
9.
Dušek Ondřej 15.12.1995 SK OAZA Praha
158
12
 
 
28.01.2020 12:22:45
10.
Kameník Martin 26.02.1988 SK Aritma Praha
161
12
 
 
31.01.2020 21:47:22
11.
Čech Michael 09.03.2001 Severočeská tenisová o.s.
174
12
75
 
16.01.2020 01:15:59
12.
Vondrák Martin 21.05.2001 TK AGROFERT Prostějov
291
9
74
 
03.02.2020 20:18:51
13.
Maštálka Petr 13.11.2002 LTC Mladá Boleslav z.s.
324
6
151
 
04.01.2020 07:46:23

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kroužek Jiří 19.08.2002 Severočeská tenisová o.s.
1032
1
58
odhlášeno hráčem
12.01.2020 18:22:27
2.
Paleček Adam 09.01.2001 TJ Brno-Komín
159
12
82
odhlášeno hráčem
12.01.2020 21:40:03
3.
Codl Miroslav 06.04.1988 Jiskra Bechyně
134
12
 
odhlášeno hráčem
13.01.2020 10:28:38
4.
Hlavoň Ondřej 28.08.2001 BLTC Brno
169
12
117
odhlášeno hráčem
26.01.2020 10:57:40
5.
Vlkovský Vojtěch 12.07.1999 LTC Pardubice
45
25
 
odhlášeno hráčem
01.02.2020 20:29:00
6.
Burian Vojtěch 21.04.2003 TK Neridé
362
6
28
odhlášeno hráčem
02.02.2020 21:50:05
7.
Podolan Petr 08.08.2001 Severočeská tenisová o.s.
177
12
61
odhlášeno hráčem
04.02.2020 14:16:17
8.
Dvořák Marek 27.02.1984 TCG Karlovy Vary
639
4
 
odhlášeno hráčem
04.02.2020 21:31:46
9.
Malý Patrik 06.01.1997 TENIS-CENTRUM DTJ HK
95
15
 
odhlášeno hráčem
05.02.2020 12:47:42
10.
Babinciuc Ilie 06.12.1985 TC Brno.
228
9
 
odhlášeno hráčem
05.02.2020 15:48:48
11.
Šrámek Ondřej 17.09.2002 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
152
12
66
odhlášeno hráčem
05.02.2020 16:23:38
12.
Janis Tomáš 05.06.2001 Severočeská tenisová o.s.
547
4
76
odhlášeno hráčem
06.02.2020 00:06:58
13.
Jahelka Vladimír 19.12.1983 TC Hořice
238
9
 
odhlášeno hráčem
06.02.2020 17:51:56
14.
Novák Jiří 01.09.1999 LTC Modřany 2005
498
4
 
odhlášeno hráčem
06.02.2020 19:57:15
15.
Majšajdr Lubomír 01.04.1988 LTK Liberec
76
20
 
odhlášeno pořadatelem
07.02.2020 10:30:41
16.
Válek Ondřej 13.11.2003 TK AGROFERT Prostějov
237
9
18
odhlášeno hráčem
07.02.2020 10:42:17
17.
Suchánek Martin 09.02.1983 TK FZŠ Trávníčkova
908
3
 
odhlášeno hráčem
07.02.2020 12:29:36
18.
Musil Lukáš 12.09.2001 TCEN Hrádek nad Nisou
134
12
884
odhlášeno hráčem
08.02.2020 10:30:24
19.
Pazdera Marek 07.02.2005 I.ČLTK Praha
1032
1
 
odhlášeno hráčem
09.02.2020 10:35:48
20.
Štěpánek Antonín 15.04.1999 I.ČLTK Praha
30
30
 
odhlášeno hráčem
09.02.2020 19:22:58
21.
Süč Dominik 19.09.1990 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
161
12
 
odhlášeno hráčem
11.02.2020 02:25:09
22.
Buffa Petr 28.02.1990 VSK VŠB-TU Ostrava
115
15
 
odhlášeno hráčem
11.02.2020 09:17:29
23.
Šlachta Cyril František 04.09.2001 TK ETIAM
1032
1
 
odhlášeno hráčem
11.02.2020 12:45:28
24.
Langmajer Dominik 21.08.1999 TJ Spoje Praha
54
20
 
odhlášeno hráčem
11.02.2020 16:54:33
25.
Stavěl Martin 11.06.1988 TK Březnice
121
15
 
odhlášeno hráčem
12.02.2020 10:09:59
26.
Studený Jan 14.07.1988 TC Fit4all Brno
340
6
 
odhlášeno hráčem
12.02.2020 11:38:43
27.
Beneš Martin 07.02.2004 TK Neridé
187
12
50
odhlášeno hráčem
12.02.2020 18:54:46
28.
Matuszewski Michal 13.01.2001 TK Slavia Orlová
491
4
729
odhlášeno hráčem
13.02.2020 09:32:04
29.
Štětka Ondřej 29.09.1999 TJ Radlice
102
15
 
odhlášeno hráčem
13.02.2020 11:36:12
30.
Podzemný Vojtěch 24.10.2000 TK Slavia Orlová
109
15
 
odhlášeno hráčem
13.02.2020 15:48:46
31.
Gatev Maximilian Alexander 12.04.1999 TK Neridé
419
6
 
odhlášeno hráčem
13.02.2020 16:50:14