Český tenisový svaz

Arendar Roman

Datum narození:
13.03.2000
Platnost reg. do:
30.09.2018
Klub:
TK Olymp Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2011
Tenis Cibulka
288 (12)
 
 
 
2012
TJ Radlice
85 (30)
393 (6)
 
 
2013
TJ Radlice
53 (1)
147 (15)
424 (6)
 
2014
TJ Radlice
 
117 (15)
262 (9)
 
2015
TC VŠ Praha
 
173 (1)
152 (12)
 
2016
TC VŠ Praha
 
 
121 (15)
708 (4)
2017
TJ Sokol Vysočany TSM
 
 
100 (15)
212 (9)
2018
TJ Sokol Vysočany
 
 
61 (25)
111 (15)
2019
TK Olymp Praha
 
 
381 (1)
85 (15)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
11.11.2017

Tenis & Padel klub Písečná, z.s. (C - 500), K: 6/6

20
2
18.11.2017, Horní Počernice Open

Sokol Horní Počernice (C - 500), K: 6/5

0
3
25.11.2017

SK Satalice (C - 500), K: 6/5

20
4
01.12.2017

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 6/6

20
5
09.12.2017, Sportcentrum Uhříněves

Sportcentrum Uhříněves (C - 500), K: 5/5

0
6
16.12.2017, B1

TO SK Mělník (B - 600), K: 9/8

0
7
26.12.2017, BENY STAV OPEN

SK OAZA Praha (C - 500), K: 7/-

35
8
05.01.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 6/5

20
9
13.01.2018

LTC Tábor 1903 (B - 500), K: 8/8

0
10
20.01.2018, TJ Radlice

TJ Radlice (B - 600), K: 8/8

0
11
27.01.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 5/5

15
12
10.02.2018

Tenis & Padel klub Písečná, z.s. (C - 400), K: 5/-

27
13
16.02.2018

LTC Modřany 2005 (C - 500), K: 6/6

27
14
10.03.2018

LTC Modřany 2005 (B - 600), K: 8/-

0
15
17.03.2018

TK Písnice (C - 400), K: 4/-

15
16
14.04.2018, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 500), K: 6/6

0
17
20.04.2018, A1 Kvalifikace MČR

TK LTC Děčín (A - 700), K: 12/12

0
18
02.06.2018, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 8/8

22
19
30.06.2018, S+W,Automobily-Kopf Advisory Open 2018

SK OAZA Praha (B - 500), K: 8/-

0
20
02.07.2018, A2 Optim Tour Kvalifikace MČR (jen muži)

LTC Houštka (A - 500), K: 12/12

45
21
07.07.2018

TK Strakonice (B - 400), K: 8/8

0
22
27.07.2018, A3 Optim Tour - Juta Cup

TC Dvůr Králové, z.s. (A - 500), K: 12/12

34
23
11.08.2018, Praha Wilson Circuit 2017 - Solidarita Praha 10

TJ Solidarita Praha 10 (C - 350), K: 6/-

40
24
16.08.2018

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (B - 400), K: 8/8

30
25
24.08.2018, A4 Optim Tour - BPBP cup

LTC Mladá Boleslav o.s. (A - 500), K: 12/12

34
26
31.08.2018, A5 Optim Tour - TC Brno cup

TC Brno. (A - 500), K: 12/-

0
27
08.09.2018

LTC Slovan Kladno (B - 600), K: 8/8

0
28
15.09.2018, Novobydžovské Béčko

LTC Nový Bydžov (B - 400), K: 8/8

0
29
21.09.2018, A6

Lokomotiva Praha (A - 700), K: 12/12

45
30
23.03.2018, Optim Tour

I.ČLTK Praha (A - 800), K: 12/-

0
31
23.03.2018, DTJ Jinonice

DTJ Jinonice (C - 500), K: -/5

-
 Jednotlivci celkem
449/30

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
11.11.2017

Tenis & Padel klub Písečná, z.s. (C - 500), K: 6/6

0
2
18.11.2017, Horní Počernice Open

Sokol Horní Počernice (C - 500), K: 6/5

15
3
25.11.2017

SK Satalice (C - 500), K: 6/5

0
4
01.12.2017

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 6/6

14
5
09.12.2017, Sportcentrum Uhříněves

Sportcentrum Uhříněves (C - 500), K: 5/5

15
6
16.12.2017, B1

TO SK Mělník (B - 600), K: 9/8

0
7
26.12.2017, BENY STAV OPEN

SK OAZA Praha (C - 500), K: 7/-

-
8
05.01.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 6/5

10
9
13.01.2018

LTC Tábor 1903 (B - 500), K: 8/8

0
10
20.01.2018, TJ Radlice

TJ Radlice (B - 600), K: 8/8

16
11
27.01.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 5/5

15
12
10.02.2018

Tenis & Padel klub Písečná, z.s. (C - 400), K: 5/-

-
13
16.02.2018

LTC Modřany 2005 (C - 500), K: 6/6

0
14
10.03.2018

LTC Modřany 2005 (B - 600), K: 8/-

-
15
17.03.2018

TK Písnice (C - 400), K: 4/-

-
16
14.04.2018, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 500), K: 6/6

20
17
20.04.2018, A1 Kvalifikace MČR

TK LTC Děčín (A - 700), K: 12/12

21
18
02.06.2018, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 8/8

22
19
30.06.2018, S+W,Automobily-Kopf Advisory Open 2018

SK OAZA Praha (B - 500), K: 8/-

-
20
02.07.2018, A2 Optim Tour Kvalifikace MČR (jen muži)

LTC Houštka (A - 500), K: 12/12

0
21
07.07.2018

TK Strakonice (B - 400), K: 8/8

0
22
27.07.2018, A3 Optim Tour - Juta Cup

TC Dvůr Králové, z.s. (A - 500), K: 12/12

21
23
11.08.2018, Praha Wilson Circuit 2017 - Solidarita Praha 10

TJ Solidarita Praha 10 (C - 350), K: 6/-

-
24
16.08.2018

TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. (B - 400), K: 8/8

22
25
24.08.2018, A4 Optim Tour - BPBP cup

LTC Mladá Boleslav o.s. (A - 500), K: 12/12

21
26
31.08.2018, A5 Optim Tour - TC Brno cup

TC Brno. (A - 500), K: 12/-

-
27
08.09.2018

LTC Slovan Kladno (B - 600), K: 8/8

0
28
15.09.2018, Novobydžovské Béčko

LTC Nový Bydžov (B - 400), K: 8/8

22
29
21.09.2018, A6

Lokomotiva Praha (A - 700), K: 12/12

34
30
23.03.2018, Optim Tour

I.ČLTK Praha (A - 800), K: 12/-

-
31
23.03.2018, DTJ Jinonice

DTJ Jinonice (C - 500), K: -/5

15
 Jednotlivci celkem
283/23
25.11.2017

SK Satalice (C - 500), K: 6/5

16>8 Arendar Roman- Krejčík David6:2, 6:2
8>4 Černý Matyáš- Arendar Roman7:6 (6), 4:0, scr.
získané body: 20 b.
25.11.2017

SK Satalice (C - 500), K: 6/5

4>2 Januška, Pučálka - Arendar, Solař 6:1, 3:6, 1:0 (7)
získané body: 0 b.
01.12.2017

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 6/6

8>4 Arendar, Linhart - Vavák, Aregger 7:5, 3:6, 1:0
4>2 Svoboda, Stavěl - Arendar, Linhart 6:0, 6:1
získané body: 14 b.
16.12.2017, B1

TO SK Mělník (B - 600), K: 9/8

8>4 Vlkovský, Michl - Aregger, Arendar 5:7, 6:2, 1:0 (6)
získané body: 0 b.
05.01.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 6/5

8>4 Arendar, Pírek - Fafl, Emborg 6:2, 6:7, 1:0
4>2 Kuneš, Kazda - Arendar, Pírek 4:6, 7:5, 1:0
získané body: 10 b.
13.01.2018

LTC Tábor 1903 (B - 500), K: 8/8

8>4 Rinko, Pašalič - Arendar, Mirdzhaliev 3:6, 7:5, 1:0 (7)
získané body: 0 b.
20.01.2018, TJ Radlice

TJ Radlice (B - 600), K: 8/8

16>8 Arendar, Bezemek - Januška, Pecák 6:2, 6:4
8>4 Martínek, Řezníček - Arendar, Bezemek 3:6, 7:6, 1:0 (5)
získané body: 16 b.
16.02.2018

LTC Modřany 2005 (C - 500), K: 6/6

32>16 Arendar Roman- Vyhlas Radek6:1, 6:4
16>8 Arendar Roman- Novák Jakub6:2, 7:5
8>4 Arendar Roman- Poláček Ondřej5:7, 6:3, 1:0 (8)
4>2 Tříška Martin- Arendar Roman6:7 (6), 6:3, 1:0 (3)
získané body: 27 b.
16.02.2018

LTC Modřany 2005 (C - 500), K: 6/6

8>4 Dolejší, Strnad - Kvis, Arendar 7:6 (3), 6:4
získané body: 0 b.
14.04.2018, Lokomotiva Cup

Lokomotiva Praha (C - 500), K: 6/6

8>4 Štětka, Arendar - Spálenský, Richtar 6:0, 6:0
4>2 Štětka, Arendar - Hájek, Jakoubek 7:6 (3), 6:3
2>1 Cintl, Trnka - Štětka, Arendar 7:5, 4:6, 1:0 (4)
získané body: 20 b.
02.06.2018, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 8/8

8>4 Arendar, Kvis - Sklenka, Šťastný 3:6, 6:2, 1:0 (6)
4>2 Pech, Jeníček - Arendar, Kvis 7:6, 4:6, 1:0 (3)
získané body: 22 b.
07.07.2018

TK Strakonice (B - 400), K: 8/8

8>4 Kraus, Kozler - Šmíd, Arendar 3:6, 6:4, 1:0 (1)
získané body: 0 b.
08.09.2018

LTC Slovan Kladno (B - 600), K: 8/8

8>4 Kvis, Černý - Emborg, Arendar 5:7, 6:2, 1:0
získané body: 0 b.
23.03.2018, DTJ Jinonice

DTJ Jinonice (C - 500), K: -/5

8>4 Arendar, Štětka - Jiras, Jiras 6:4, 2:6 (10)
4>2 Arendar, Štětka - Mlíkovský, Zenker 6:2, 5:7 (10)
2>1 Vančuřík, Sýkora - Arendar, Štětka 6:7, 6:2 (10)
získané body: 15 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
2C 2.liga C
9.6.2018 NT 17.6.2018, TC Realsport Nymburk B - LTC Houštka
0
2.
2C 2.liga C
16.6.2018 NT 24.6.2018, LTC Pardubice B - TC Realsport Nymburk B
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
2C 2.liga C
9.6.2018 NT 17.6.2018, TC Realsport Nymburk B - LTC Houštka
0
2.
2C 2.liga C
16.6.2018 NT 24.6.2018, LTC Pardubice B - TC Realsport Nymburk B
9
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
23.02.2018, A3

TK Neridé (A - 700), K: 12/12

75
2
23.02.2018, A3

TK Neridé (A - 700), K: 12/-

0
 Jednotlivci celkem
75/2

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
23.02.2018, A3

TK Neridé (A - 700), K: 12/12

0
2
23.02.2018, A3

TK Neridé (A - 700), K: 12/-

-
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
20.JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
29.4.2018, TK Olymp Praha A - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. A
20
2.
20.JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.5.2018, TJ Spoje Praha A - TK Olymp Praha A
0
3.
20.JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
24.6.2018, TK Olymp Praha A - TJ Radlice A
0
 Družstva celkem (2hra)
20
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
37
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
37

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
20.JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
29.4.2018, TK Olymp Praha A - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. A
0
2.
20.JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
27.5.2018, TJ Spoje Praha A - TK Olymp Praha A
12
3.
20.JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
24.6.2018, TK Olymp Praha A - TJ Radlice A
5
 Družstva celkem (4hra)
17
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
37
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
37