Český tenisový svaz

Aregger Lars

Datum narození:
03.01.2001
Platnost reg. do:
30.09.2019
Klub:
TK Brno Bosonohy,z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
KAPITOL Tenis
 
 
255 (9)
 
2018
TJ Solidarita Praha 10
 
 
117 (15)
203 (9)
2019
TK Brno Bosonohy,z.s.
 
 
291 (9)
122 (15)
2020
TK Brno Bosonohy,z.s.
 
 
503 (1)
91 (15)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
10.11.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 5/-

40
2
17.11.2018

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/5

40
3
23.11.2018, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 600), K: 5/5

0
4
01.12.2018

Tenis & Padel klub Písečná, z.s. (C - 500), K: 6/6

60
5
15.12.2018, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (B - 600), K: 8/-

0
6
19.01.2019, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 500), K: 8/-

30
7
25.01.2019, A1 Optim tour - Pohár TCG

TCG Karlovy Vary (A - 800), K: 12/12

0
8
02.02.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 6/5

27
9
23.02.2019, Maximus Cup

TTK ESOX (C - 600), K: 5/6

15
10
02.03.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 600), K: 6/6

0
11
09.03.2019

LTC Modřany 2005 (B - 600), K: 9/8

0
12
16.03.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 500), K: 8/8

0
13
23.03.2019, shop-naradi.cz cup

TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 500), K: 5/-

0
14
19.07.2019, A3 Optim Tour TC Brno Cup

TC Brno. (A - 500), K: 12/12

0
15
26.07.2019, A4 Optim Tour - Juta Cup

TC Dvůr Králové, z.s. (A - 500), K: 12/12

0
16
03.08.2019, B4 - TJ Slavoj Český Brod

Slavoj Český Brod (B - 500), K: 8/-

0
17
10.08.2019, Pohár města Karlovy Vary

TCG Karlovy Vary (B - 500), K: 8/8

30
18
13.08.2019

TK Horní Měcholupy (C - 300), K: 5/-

27
19
17.08.2019

LTC České Budějovice,z.s. (B - 500), K: 8/8

0
20
23.08.2019, A5 Optim Tour - BPBP cup

LTC Mladá Boleslav o.s. (A - 500), K: 12/-

0
21
31.08.2019, Turnaj mužů třídy B

TO SK Žamberk (B - 400), K: 8/8

22
22
07.09.2019, Kladenské béčko

LTC Slovan Kladno (B - 600), K: 8/-

0
23
14.09.2019, Novobydžovské Béčko

LTC Nový Bydžov (B - 400), K: 8/8

30
24
20.09.2019, A6

Lokomotiva Praha (A - 500), K: 12/12

0
25
28.09.2019, TK LTC 1927 Praha-Michle,z.s.

TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. (B - 500), K: 8/-

22
26
25.01.2019, A1 Optim tour - Pohár TCG

TCG Karlovy Vary (A - 800), K: 12/-

45
27
26.07.2019, A4 Optim Tour - Juta Cup

TC Dvůr Králové, z.s. (A - 500), K: 12/-

32
28
23.08.2019, A5 Optim Tour - BPBP cup

LTC Mladá Boleslav o.s. (A - 500), K: 12/-

0
29
20.09.2019, A6

Lokomotiva Praha (A - 500), K: 12/-

32
30
29.06.2019, S. & W. Automobily a KOPF advisory Open 2019

SK OAZA Praha (B - 500), K: -/8

-
 Jednotlivci celkem
452/29

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
10.11.2018, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 5/-

-
2
17.11.2018

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/5

20
3
23.11.2018, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 600), K: 5/5

15
4
01.12.2018

Tenis & Padel klub Písečná, z.s. (C - 500), K: 6/6

20
5
15.12.2018, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (B - 600), K: 8/-

-
6
19.01.2019, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 500), K: 8/-

-
7
25.01.2019, A1 Optim tour - Pohár TCG

TCG Karlovy Vary (A - 800), K: 12/12

0
8
02.02.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 550), K: 6/5

20
9
23.02.2019, Maximus Cup

TTK ESOX (C - 600), K: 5/6

20
10
02.03.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 600), K: 6/6

14
11
09.03.2019

LTC Modřany 2005 (B - 600), K: 9/8

16
12
16.03.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (B - 500), K: 8/8

0
13
23.03.2019, shop-naradi.cz cup

TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. (C - 500), K: 5/-

-
14
19.07.2019, A3 Optim Tour TC Brno Cup

TC Brno. (A - 500), K: 12/12

0
15
26.07.2019, A4 Optim Tour - Juta Cup

TC Dvůr Králové, z.s. (A - 500), K: 12/12

0
16
03.08.2019, B4 - TJ Slavoj Český Brod

Slavoj Český Brod (B - 500), K: 8/-

-
17
10.08.2019, Pohár města Karlovy Vary

TCG Karlovy Vary (B - 500), K: 8/8

16
18
13.08.2019

TK Horní Měcholupy (C - 300), K: 5/-

-
19
17.08.2019

LTC České Budějovice,z.s. (B - 500), K: 8/8

22
20
23.08.2019, A5 Optim Tour - BPBP cup

LTC Mladá Boleslav o.s. (A - 500), K: 12/-

-
21
31.08.2019, Turnaj mužů třídy B

TO SK Žamberk (B - 400), K: 8/8

22
22
07.09.2019, Kladenské béčko

LTC Slovan Kladno (B - 600), K: 8/-

-
23
14.09.2019, Novobydžovské Béčko

LTC Nový Bydžov (B - 400), K: 8/8

0
24
20.09.2019, A6

Lokomotiva Praha (A - 500), K: 12/12

0
25
28.09.2019, TK LTC 1927 Praha-Michle,z.s.

TK LTC 1927 Praha- Michle,z.s. (B - 500), K: 8/-

-
26
25.01.2019, A1 Optim tour - Pohár TCG

TCG Karlovy Vary (A - 800), K: 12/-

-
27
26.07.2019, A4 Optim Tour - Juta Cup

TC Dvůr Králové, z.s. (A - 500), K: 12/-

-
28
23.08.2019, A5 Optim Tour - BPBP cup

LTC Mladá Boleslav o.s. (A - 500), K: 12/-

-
29
20.09.2019, A6

Lokomotiva Praha (A - 500), K: 12/-

-
30
29.06.2019, S. & W. Automobily a KOPF advisory Open 2019

SK OAZA Praha (B - 500), K: -/8

22
 Jednotlivci celkem
207/17
17.11.2018

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 5/5

8>4 Aregger, Arendar - Pintera, Čulík 6:2, 3:6, 1:0
4>2 Aregger, Arendar - Fišer, Beneš 6:3, 6:2
2>1 Aregger, Arendar - Řežábek, Loder 6:3, 6:2
získané body: 20 b.
23.11.2018, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 600), K: 5/5

16>8 Válek Ondřej- Aregger Lars7:6 (5), 6:7 (3), 1:0 (5)
získané body: 0 b.
23.02.2019, Maximus Cup

TTK ESOX (C - 600), K: 5/6

8>4 Aregger, Zoubek - Grün, Postupa 6:2, 6:0
4>2 Aregger, Zoubek - Coufal, Kopeček 6:4, 6:4
2>1 Vrba, Šprlák-Puk - Aregger, Zoubek 4:6, 7:5, 1:0 (8)
získané body: 20 b.
02.03.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 600), K: 6/6

8>4 Zoubek, Aregger - Nerud, Černoch 6:3, 7:6 (1)
4>2 Klakurka, Coufal - Zoubek, Aregger 7:5, 7:6 (2)
získané body: 14 b.
09.03.2019

LTC Modřany 2005 (B - 600), K: 9/8

16>8 Aregger, Vágner - Januška, Semerák 6:2, 1:6, 1:0 (7)
8>4 Franěk, Poláček - Aregger, Vágner 6:1, 7:6 (1)
získané body: 16 b.
20.09.2019, A6

Lokomotiva Praha (A - 500), K: 12/12

16>8 Semerák, Januška - Peterka, Aregger 3:6, 6:1, 1:0 (2)
získané body: 0 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
01. DIVIZE A
27.4.2019, TJ Brno-Komín - ŽLTC Brno
0
2.
01. DIVIZE A
4.5.2019, ŽLTC Brno - TENIS SLOVÁCKO z.s.
6
3.
01. DIVIZE A
25.5.2019, ŽLTC Brno - TC Brno C
0
4.
01. DIVIZE A
8.6.2019, TC Bajda Kroměříž - ŽLTC Brno
0
5.
01. DIVIZE A
15.6.2019, ŽLTC Brno - TJ Sokol Uherský Brod
0
6.
01. DIVIZE A
22.6.2019, ŽLTC Brno - TK Spartak Jihlava B
0
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
46
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
46

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
01. DIVIZE A
27.4.2019, TJ Brno-Komín - ŽLTC Brno
16
2.
01. DIVIZE A
4.5.2019, ŽLTC Brno - TENIS SLOVÁCKO z.s.
0
3.
01. DIVIZE A
25.5.2019, ŽLTC Brno - TC Brno C
9
4.
01. DIVIZE A
8.6.2019, TC Bajda Kroměříž - ŽLTC Brno
15
5.
01. DIVIZE A
15.6.2019, ŽLTC Brno - TJ Sokol Uherský Brod
0
6.
01. DIVIZE A
22.6.2019, ŽLTC Brno - TK Spartak Jihlava B
0
 Družstva celkem (4hra)
40
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
46
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
46
27.4.2019, 01. DIVIZE A
TJ Brno-Komín - ŽLTC Brno
team Jančovič, Steinhauser - Aregger, Bartl 6:0, 4:6, 4:6
získané body: 16 b.
25.5.2019, 01. DIVIZE A
ŽLTC Brno - TC Brno C
team Aregger, Belatka - Chmelík, Doseděl 6:1, 3:1
získané body: 9 b.
8.6.2019, 01. DIVIZE A
TC Bajda Kroměříž - ŽLTC Brno
team Vágner, Dillenz - Aregger, Tejkal 6:1, 4:6, 2:6
získané body: 15 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.4.2019, Jiskra Otrokovice - ŽLTC Brno
4
2.
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
12.5.2019, ŽLTC Brno - SK Tenis Tišnov
0
3.
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
23.6.2019, ŽLTC Brno - HTK Třebíč
4
1.
22. I.TŔÍDA D
5.5.2019, ŽLTC Brno B - Start Brno
0
2.
22. I.TŔÍDA D
26.5.2019, TK Spartak Jihlava - ŽLTC Brno B
9
3.
22. I.TŔÍDA D
9.6.2019, ŽLTC Brno B - TK TILIA Brno
6
4.
22. I.TŔÍDA D
16.6.2019, TC Brno. B - ŽLTC Brno B
0
 Družstva celkem (2hra)
23
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
76
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
61

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
28.4.2019, Jiskra Otrokovice - ŽLTC Brno
5
2.
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
12.5.2019, ŽLTC Brno - SK Tenis Tišnov
5
3.
MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
23.6.2019, ŽLTC Brno - HTK Třebíč
7
1.
22. I.TŔÍDA D
5.5.2019, ŽLTC Brno B - Start Brno
14
2.
22. I.TŔÍDA D
26.5.2019, TK Spartak Jihlava - ŽLTC Brno B
9
3.
22. I.TŔÍDA D
9.6.2019, ŽLTC Brno B - TK TILIA Brno
8
4.
22. I.TŔÍDA D
16.6.2019, TC Brno. B - ŽLTC Brno B
5
 Družstva celkem (4hra)
53
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
76
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
61