Český tenisový svaz

Kadora Jakub

Datum narození:
18.10.1993
Platnost reg. do:
19.11.2019
Klub:
TK Slavia Orlová
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2004
TK Slavia Orlová
277 (12)
838 (3)
 
 
2005
TK Slavia Orlová
140 (20)
855 (3)
 
 
2006
TK Slavia Orlová
58 (1)
438 (6)
 
 
2007
TK Slavia Orlová
 
118 (20)
 
 
2008
TK Slavia Orlová
 
48 (1)
877 (3)
 
2009
TK Slavia Orlová
 
 
203 (12)
 
2010
TK Slavia Orlová
 
 
119 (15)
1875 (3)
2011
TK Slavia Orlová
 
 
158 (12)
 
2012
TK Slavia Orlová
 
 
78 (1)
372 (12)
2013
TK Slavia Orlová
 
 
 
195 (15)
2014
TK Slavia Orlová
 
 
 
137 (15)
2015
TK Slavia Orlová
 
 
 
122 (15)
2016
TK Slavia Orlová
 
 
 
107 (15)
2017
TK Slavia Orlová
 
 
 
48 (25)
2018
TK Slavia Orlová
 
 
 
39 (25)
2019
TK Slavia Orlová
 
 
 
49 (25)
2020
TK Slavia Orlová
 
 
 
48 (25)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
16.11.2018, Tennis Hill Cup 2018

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 500), K: 6/6

60
2
24.11.2018, Sdružený okresní halový přebor Karviná

TK Havířov (P - 500), K: 5/5

40
3
07.12.2018, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 8/8

45
4
15.12.2018, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (B - 600), K: 8/8

0
5
19.01.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 5/-

20
6
02.03.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 600), K: 6/6

40
7
16.03.2019, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 600), K: 8/8

45
8
20.04.2019

BLTC Brno (C - 400), K: 5/-

27
9
31.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 400), K: 8/8

30
10
29.06.2019

BLTC Brno (B - 400), K: 8/8

100
11
06.07.2019, TC Třinec Open

TC Třinec (B - 500), K: 8/8

30
12
19.07.2019, A3 Optim Tour TC Brno Cup

TC Brno. (A - 500), K: 12/12

0
13
26.07.2019, A4 Optim Tour - Juta Cup

TC Dvůr Králové, z.s. (A - 500), K: 12/12

75
14
03.08.2019

Jiskra Otrokovice (B - 500), K: 8/8

65
15
10.08.2019, Kubiskův memoriál - 56.ročník

TJ Zbrojovka Vsetín (B - 500), K: 8/8

22
16
23.08.2019, A5 Optim Tour - BPBP cup

LTC Mladá Boleslav o.s. (A - 500), K: 12/12

90
17
30.08.2019, Dial Telecom Cup

TK Frýdlant v Čechách (B - 300), K: 9/9

80
18
08.09.2019, SK JC SPORT CUP 2019, DOSPĚLÍ B

SK JC Sport Opava (B - 500), K: 8/8

65
19
14.09.2019, AKUNA CUP

TK Slavia Orlová (C - 400), K: 7/7

35
20
20.09.2019, A6

Lokomotiva Praha (A - 500), K: 12/12

90
21
28.09.2019

BLTC Brno (B - 400), K: 8/8

100
22
19.08.2019, Mistrovství ČR dospělých

ČTS (M), K: -/15

-
 Jednotlivci celkem
1059/21

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
16.11.2018, Tennis Hill Cup 2018

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 500), K: 6/6

14
2
24.11.2018, Sdružený okresní halový přebor Karviná

TK Havířov (P - 500), K: 5/5

20
3
07.12.2018, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 500), K: 8/8

22
4
15.12.2018, JC SPORT CUP 2019

SK JC Sport Opava (B - 600), K: 8/8

0
5
19.01.2019, Tecnifibre cup

TK Havířov (C - 500), K: 5/-

-
6
02.03.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 600), K: 6/6

27
7
16.03.2019, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 600), K: 8/8

0
8
20.04.2019

BLTC Brno (C - 400), K: 5/-

-
9
31.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 400), K: 8/8

30
10
29.06.2019

BLTC Brno (B - 400), K: 8/8

0
11
06.07.2019, TC Třinec Open

TC Třinec (B - 500), K: 8/8

22
12
19.07.2019, A3 Optim Tour TC Brno Cup

TC Brno. (A - 500), K: 12/12

70
13
26.07.2019, A4 Optim Tour - Juta Cup

TC Dvůr Králové, z.s. (A - 500), K: 12/12

53
14
03.08.2019

Jiskra Otrokovice (B - 500), K: 8/8

45
15
10.08.2019, Kubiskův memoriál - 56.ročník

TJ Zbrojovka Vsetín (B - 500), K: 8/8

22
16
23.08.2019, A5 Optim Tour - BPBP cup

LTC Mladá Boleslav o.s. (A - 500), K: 12/12

0
17
30.08.2019, Dial Telecom Cup

TK Frýdlant v Čechách (B - 300), K: 9/9

40
18
08.09.2019, SK JC SPORT CUP 2019, DOSPĚLÍ B

SK JC Sport Opava (B - 500), K: 8/8

30
19
14.09.2019, AKUNA CUP

TK Slavia Orlová (C - 400), K: 7/7

25
20
20.09.2019, A6

Lokomotiva Praha (A - 500), K: 12/12

53
21
28.09.2019

BLTC Brno (B - 400), K: 8/8

0
22
19.08.2019, Mistrovství ČR dospělých

ČTS (M), K: -/15

0
 Jednotlivci celkem
473/20
02.03.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 600), K: 6/6

16>8 Kadora Jakub- Aregger Lars6:3, 6:0
8>4 Kadora Jakub- Doseděl Jakub6:4, 6:7 (3), 1:0 (7)
4>2 Kadora Jakub- Coufal David7:5, 6:1
2>1 Bačo Stanislav- Kadora Jakub6:3, 1:6, 1:0 (9)
získané body: 40 b.
02.03.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 600), K: 6/6

8>4 Boháč, Kadora - Chmelík, Paleček 6:2, 6:2
4>2 Boháč, Kadora - Kelnar, Jež 6:4, 7:5
2>1 Boháč, Kadora - Klakurka, Coufal 7:5, 6:0
získané body: 27 b.
20.04.2019

BLTC Brno (C - 400), K: 5/-

16>8 Kadora Jakub- Klakurka Lukáš6:3, 6:3
8>4 Kadora Jakub- Pozdenkov Petr6:1, 6:2
4>2 Kadora Jakub- Kiss David6:4, 4:6, 1:0 (9)
2>1 Guziur Filip- Kadora Jakub6:3, 6:4
získané body: 27 b.
29.06.2019

BLTC Brno (B - 400), K: 8/8

8>4 Kiss, Guziur - Kadora, Boháč 6:3, 6:1
získané body: 0 b.
06.07.2019, TC Třinec Open

TC Třinec (B - 500), K: 8/8

8>4 Jermář, Kadora - Führer, Postupa 6:2, 6:1
4>2 Rumler, Kracík - Jermář, Kadora 3:6, 6:1, 1:0 (0)
získané body: 22 b.
03.08.2019

Jiskra Otrokovice (B - 500), K: 8/8

32>16 Kadora Jakub- Přeček Michal7:5, 6:3
16>8 Kadora Jakub- Hrabec Tomáš6:4, 1:0, scr.
8>4 Kadora Jakub- Kovařík David6:2, 6:0
4>2 Kadora Jakub- Holiš Štěpán6:1, 4:1, scr.
2>1 Orlita Daniel- Kadora Jakub4:6, 7:5, 6:4
získané body: 65 b.
03.08.2019

Jiskra Otrokovice (B - 500), K: 8/8

8>4 Holiš, Kadora - Podzemný, Zoubek 6:3, 6:3
4>2 Holiš, Kadora - Bačo, Kovařík 7:5, 6:7, 1:0 (8)
2>1 Holiš, Kadora - Bíško, Nebojsa 6:1, 7:6
získané body: 45 b.
14.09.2019, AKUNA CUP

TK Slavia Orlová (C - 400), K: 7/7

8>4 Rumler, Kadora - Tajdus, Hadrava 6:1, 6:7 (2), 1:0 (5)
4>2 Rumler, Kadora - Kracík, Kovařík 6:1, 6:4
2>1 Filo, Michnev - Rumler, Kadora 2:6, 6:4, 1:0 (6)
získané body: 25 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
2D 2.liga D
4.5.2019 NT 12.5.2019, TK Slavia Orlová - BLTC Brno
9
2.
2D 2.liga D
8.6.2019 NT 16.6.2019, TK Slavia Orlová - SK Tenis Tišnov
12
3.
2D 2.liga D
15.6.2019 NT 23.6.2019, TC Brno B - TK Slavia Orlová
25
4.
2D 2.liga D
11.5.2019 NT 26.5.2019, TK Slavia Orlová - TK Zlín B
0
5.
2D 2.liga D
22.6.2019 NT 29.6.2019, TK Slavia Orlová - Jiskra Otrokovice
20
6.
2D 2.liga D
27.4.2019 NT 5.5.2019, VSK VŠB-TU Ostrava - TK Slavia Orlová
15
7.
2D 2.liga D
25.5.2019 NT 9.6.2019, I.NTC Olomouc - TK Slavia Orlová
0
 Družstva celkem (2hra)
81
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
111
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
102

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
2D 2.liga D
4.5.2019 NT 12.5.2019, TK Slavia Orlová - BLTC Brno
6
2.
2D 2.liga D
8.6.2019 NT 16.6.2019, TK Slavia Orlová - SK Tenis Tišnov
0
3.
2D 2.liga D
15.6.2019 NT 23.6.2019, TC Brno B - TK Slavia Orlová
0
4.
2D 2.liga D
11.5.2019 NT 26.5.2019, TK Slavia Orlová - TK Zlín B
5
5.
2D 2.liga D
22.6.2019 NT 29.6.2019, TK Slavia Orlová - Jiskra Otrokovice
7
6.
2D 2.liga D
27.4.2019 NT 5.5.2019, VSK VŠB-TU Ostrava - TK Slavia Orlová
0
7.
2D 2.liga D
25.5.2019 NT 9.6.2019, I.NTC Olomouc - TK Slavia Orlová
12
 Družstva celkem (4hra)
30
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
111
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
102