Český tenisový svaz - družstva
Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: dospělí

10 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s.
Tisknout
7
0
51:12
107:28
738:377
14
2
TO TJ Tesla Pardubice B
Tisknout
4
3
36:27
78:60
606:563
11
3
Sokol Smiřice
Tisknout
4
3
36:27
78:62
644:602
11
4
TENIS-CENTRUM DTJ HK E
Tisknout
5
2
34:29
72:61
517:498
11
5
SK Třebechovice pod Orebem,z.s. B
Tisknout
3
4
29:34
60:73
574:604
10
6
TJ Chlumec n/Cidlinou B
Tisknout
2
5
26:37
61:80
594:616
9
7
TC Přelouč B
Tisknout
2
5
24:39
59:86
581:687
9
8
TJ Chlumec n/Cidlinou C
Tisknout
1
6
16:47
35:100
384:691
8

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
29.4.
1
TJ Chlumec n/Cidlinou C TC Přelouč B
3:6
7:13
65:100
Zápis o utkání - oficiální
2
SK Třebechovice pod Orebem,z.s. B TJ Chlumec n/Cidlinou B
8:1
16:2
110:72
Zápis o utkání - oficiální
3
TENIS-CENTRUM DTJ HK E TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s.
3:6
7:13
65:102
Zápis o utkání - oficiální
4
TO TJ Tesla Pardubice B Sokol Smiřice
5:4
11:9
95:86
Zápis o utkání - oficiální
2
6.5.
5
TC Přelouč B TO TJ Tesla Pardubice B
3:6
10:14
94:115
Zápis o utkání - oficiální
6
Sokol Smiřice TENIS-CENTRUM DTJ HK E
3:6
6:14
69:98
Zápis o utkání - oficiální
7
TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. SK Třebechovice pod Orebem,z.s. B
7:2
16:4
112:74
Zápis o utkání - oficiální
8
TJ Chlumec n/Cidlinou B TJ Chlumec n/Cidlinou C
4:5
12:11
104:97
Zápis o utkání - oficiální
3
20.5.
9
TJ Chlumec n/Cidlinou B TC Přelouč B
6:3
14:8
112:95
Zápis o utkání - oficiální
10
TJ Chlumec n/Cidlinou C TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s.
0:9
0:18
19:109
Zápis o utkání - oficiální
11
SK Třebechovice pod Orebem,z.s. B Sokol Smiřice
4:5
8:12
93:97
Zápis o utkání - oficiální
12
TENIS-CENTRUM DTJ HK E TO TJ Tesla Pardubice B
5:4
10:8
85:63
Zápis o utkání - oficiální
4
27.5.
13
TC Přelouč B TENIS-CENTRUM DTJ HK E
1:8
4:17
54:119
Zápis o utkání - oficiální
14
TO TJ Tesla Pardubice B SK Třebechovice pod Orebem,z.s. B
3:6
7:13
74:107
Zápis o utkání - oficiální
15
Sokol Smiřice TJ Chlumec n/Cidlinou C
8:1
17:3
113:50
Zápis o utkání - oficiální
16
TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. TJ Chlumec n/Cidlinou B
8:1
16:3
107:55
Zápis o utkání - oficiální
5
10.6.
17
TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. TC Přelouč B
8:1
17:3
110:49
Zápis o utkání - oficiální
18
TJ Chlumec n/Cidlinou B Sokol Smiřice
3:6
8:13
85:102
Zápis o utkání - oficiální
19
TJ Chlumec n/Cidlinou C TO TJ Tesla Pardubice B
0:9
0:18
36:109
Zápis o utkání - oficiální
20
SK Třebechovice pod Orebem,z.s. B TENIS-CENTRUM DTJ HK E
3:6
6:12
52:73
Zápis o utkání - oficiální
6
17.6.
21
TC Přelouč B SK Třebechovice pod Orebem,z.s. B
8:1
16:3
109:59
Zápis o utkání - oficiální
22
TENIS-CENTRUM DTJ HK E TJ Chlumec n/Cidlinou C
6:3
12:6
77:50
Zápis o utkání - oficiální
23
TO TJ Tesla Pardubice B TJ Chlumec n/Cidlinou B
7:2
16:4
105:58
Zápis o utkání - oficiální
24
Sokol Smiřice TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s.
3:6
7:13
70:101
Zápis o utkání - oficiální
7
24.6.
25
Sokol Smiřice TC Přelouč B
7:2
14:5
107:80
Zápis o utkání - oficiální
26
TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s. TO TJ Tesla Pardubice B
7:2
14:4
97:45
Zápis o utkání - oficiální
27
TJ Chlumec n/Cidlinou B (s) TENIS-CENTRUM DTJ HK E
9:0
18:0
108:0
Zápis o utkání - oficiální
28
TJ Chlumec n/Cidlinou C SK Třebechovice pod Orebem,z.s. B
4:5
8:10
67:79
Zápis o utkání - oficiální