Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: dospělí

10 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s.
Tisknout
7
0
51:12
107:28
738:377
14
2
TO TJ Tesla Pardubice B
Tisknout
4
3
36:27
78:60
606:563
11
3
Sokol Smiřice
Tisknout
4
3
36:27
78:62
644:602
11
4
TENIS-CENTRUM DTJ HK E
Tisknout
5
2
34:29
72:61
517:498
11
5
SK Třebechovice pod Orebem,z.s. B
Tisknout
3
4
29:34
60:73
574:604
10
6
TJ Chlumec n/Cidlinou B
Tisknout
2
5
26:37
61:80
594:616
9
7
TC Přelouč B
Tisknout
2
5
24:39
59:86
581:687
9
8
TJ Chlumec n/Cidlinou C
Tisknout
1
6
16:47
35:100
384:691
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
17.6.
21
TC Přelouč B SK Třebechovice pod Orebem,z.s. B
8:1
16:3
109:59
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Vančura Václav
1
Jelen Martin (H)
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
2.
Čepčář Tomáš
1
Kubíček Pavel
1
4:6
4:6
 
8
12
0
2
0
1
3.
Šlorová Petra
1
Kubíčková Kristýna
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
4.
Lhotová Andrea
1
Loskotová Radka
1
6:4
6:0
 
12
4
2
0
1
0
5.
Tykvan Ladislav
1
Novotný Jan
1
7:5
3:6
6:0
16
11
2
1
1
0
6.
Musílek Martin
1
Kopecký David
1
6:4
6:1
 
12
5
2
0
1
0
7.
Vančura Václav
Čepčář Tomáš
1
1
Jelen Martin (H)
Kubíček Pavel
1
1
6:2
6:1
 
12
3
2
0
1
0
8.
Žoudlík Petr
Musílek Martin
1
1
Novotný Jan
Kopecký David
1
1
7:6
6:4
 
13
10
2
0
1
0
9.
Šlorová Petra
Lhotová Andrea
1
1
Loskotová Radka
Kubíčková Kristýna
1
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
               
109
59
16
3
8
1

Soupiska TC Přelouč B

jméno
nar.
BH
1
Lhota Petr
08.04.1972
1030
1
2
Kurc Pavel
26.11.1963
1030
1
3
Vančura Václav
13.12.1970
1030
1
4
Čepčář Tomáš
28.06.1966
1030
1
5
Žoudlík Petr
21.02.1974
1030
1
6
Tykvan Ladislav
28.07.1973
1030
1
7
Musílek Martin
24.04.1973
1030
1
8
Machačný Luboš
03.08.1966
1030
1
21
Gajdušková Zuzana
07.09.1984
999
1
22
Šlorová Petra
07.08.1984
999
1
23
Lhotová Andrea
30.09.2000
999
1

Soupiska SK Třebechovice pod Orebem,z.s. B

jméno
nar.
BH
1
Praus Lukáš (H)
27.11.2002
1030
1
2
Jelen Martin (H)
09.04.1981
1030
1
3
Sovák Petr
04.03.1975
1030
1
4
Kubíček Pavel
09.01.1969
1030
1
5
Knížek Tomáš
08.06.1982
1030
1
6
Novotný Jan
31.03.1989
1030
1
7
Praus Rudolf (H)
26.09.1972
1030
1
8
Kopecký David
16.05.1979
1030
1
9
Dvořák Michal
07.09.1977
1030
1
10
Lochman Josef
05.11.1969
1030
1
11
Hrdina David
18.02.2003
1030
1
12
Horák Pavel
02.06.2001
1030
1
21
Šebestíková Lucie
11.10.2001
818
3
22
Svobodová Terezie
24.06.1977
999
1
23
Hartmanová Lucie (H)
20.01.2002
999
1
24
Kubíčková Kristýna
23.03.1997
999
1
25
Loskotová Radka
30.11.2001
999
1
26
Navrátilová Kateřina
20.03.2002
999
1
27
Koubová Anna
20.10.2001
999
1
28
Loskotová Michaela
04.10.2006
999
1