Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: dospělí

10 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s.
Tisknout
7
0
51:12
107:28
738:377
14
2
TO TJ Tesla Pardubice B
Tisknout
4
3
36:27
78:60
606:563
11
3
Sokol Smiřice
Tisknout
4
3
36:27
78:62
644:602
11
4
TENIS-CENTRUM DTJ HK E
Tisknout
5
2
34:29
72:61
517:498
11
5
SK Třebechovice pod Orebem,z.s. B
Tisknout
3
4
29:34
60:73
574:604
10
6
TJ Chlumec n/Cidlinou B
Tisknout
2
5
26:37
61:80
594:616
9
7
TC Přelouč B
Tisknout
2
5
24:39
59:86
581:687
9
8
TJ Chlumec n/Cidlinou C
Tisknout
1
6
16:47
35:100
384:691
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
29.4.
1
TJ Chlumec n/Cidlinou C TC Přelouč B
3:6
7:13
65:100
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Petrovický Aleš
1
Vančura Václav
1
2:6
4:6
 
6
12
0
2
0
1
2.
Pekný Michal
1
Čepčář Tomáš
1
1:6
5:7
 
6
13
0
2
0
1
3.
Holanová Pavla
1
Šlorová Petra
1
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
4.
Obernauerová Jana (EU)
1
Lhotová Andrea
1
3:6
6:3
6:4
15
13
2
1
1
0
5.
Hladík Lukáš
1
Žoudlík Petr
1
2:6
6:3
2:6
10
15
1
2
0
1
6.
Havelka Jan
1
Tykvan Ladislav
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
7.
Pavlásek Leoš
Petrovický Aleš
1
1
Vančura Václav
Čepčář Tomáš
1
1
3:6
0:6
 
3
12
0
2
0
1
8.
Hladík Lukáš
Pekný Michal
1
1
Tykvan Ladislav
Žoudlík Petr
1
1
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
9.
Holanová Pavla
Obernauerová Jana (EU)
1
1
Šlorová Petra
Lhotová Andrea
1
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
               
65
100
7
13
3
6

Soupiska TJ Chlumec n/Cidlinou C

jméno
nar.
BH
1
Petrovický Aleš
15.02.1979
1030
1
2
Pekný Michal
25.07.1987
1030
1
3
Hladík Lukáš
08.03.1987
1030
1
4
Věříš Martin
30.03.1985
1030
1
5
Šimeček Jiří
06.08.1982
1030
1
6
Havelka Jan
17.05.1987
1030
1
7
Pavlásek Leoš
23.06.1974
1030
1
21
Holanová Pavla
27.10.1986
999
1
22
Obernauerová Jana (EU)
29.10.1980
999
1
23
Cholastová Petra
17.02.2004
999
1
24
Staňková Karolína
03.06.2005
999
1

Soupiska TC Přelouč B

jméno
nar.
BH
1
Lhota Petr
08.04.1972
1030
1
2
Kurc Pavel
26.11.1963
1030
1
3
Vančura Václav
13.12.1970
1030
1
4
Čepčář Tomáš
28.06.1966
1030
1
5
Žoudlík Petr
21.02.1974
1030
1
6
Tykvan Ladislav
28.07.1973
1030
1
7
Musílek Martin
24.04.1973
1030
1
8
Machačný Luboš
03.08.1966
1030
1
21
Gajdušková Zuzana
07.09.1984
999
1
22
Šlorová Petra
07.08.1984
999
1
23
Lhotová Andrea
30.09.2000
999
1