Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: dospělí

10 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s.
Tisknout
7
0
51:12
107:28
738:377
14
2
TO TJ Tesla Pardubice B
Tisknout
4
3
36:27
78:60
606:563
11
3
Sokol Smiřice
Tisknout
4
3
36:27
78:62
644:602
11
4
TENIS-CENTRUM DTJ HK E
Tisknout
5
2
34:29
72:61
517:498
11
5
SK Třebechovice pod Orebem,z.s. B
Tisknout
3
4
29:34
60:73
574:604
10
6
TJ Chlumec n/Cidlinou B
Tisknout
2
5
26:37
61:80
594:616
9
7
TC Přelouč B
Tisknout
2
5
24:39
59:86
581:687
9
8
TJ Chlumec n/Cidlinou C
Tisknout
1
6
16:47
35:100
384:691
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
29.4.
3
TENIS-CENTRUM DTJ HK E TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s.
3:6
7:13
65:102
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kolář Filip
3
Dovrtěl Karel
1
 
 
 
0
12
0
2
0
1
2.
Polák Marek
1
Olívka Petr
1
 
 
 
0
12
0
2
0
1
3.
Kozlíková Magdalena
1
Zemanová Jana
1
6:1
6:4
 
12
5
2
0
1
0
4.
Rolečková Aneta
1
Doležalová Alžběta
1
6:1
7:5
 
13
6
2
0
1
0
5.
Macura Viktor
1
Kotek Jaroslav
1
 
 
 
0
12
0
2
0
1
6.
Jirucha Ladislav
1
Vondráček Patrik
1
 
 
 
0
12
0
2
0
1
7.
Kozlíková Magdalena
Rolečková Aneta
1
1
Zemanová Jana
Doležalová Alžběta
1
1
2:6
6:4
7:6
15
16
2
1
1
0
8.
Kolář Filip
Jirucha Ladislav
3
1
Kotek Jaroslav
Vondráček Patrik
1
1
4:6
4:6
 
8
12
0
2
0
1
9.
Polák Marek
Macura Viktor
1
1
Dovrtěl Karel
Olívka Petr
1
1
6:1
5:7
6:7
17
15
1
2
0
1
               
65
102
7
13
3
6

Soupiska TENIS-CENTRUM DTJ HK E

jméno
nar.
BH
1
Kolář Filip
27.06.2001
937
3
2
Sluka Ondřej
25.08.1997
1000
3
3
Borůvka Michal
29.06.1996
897
3
4
Andrusewycz Ruslan (EU)
08.11.1996
1030
1
5
Krejčíř Petr
12.04.2001
1030
1
6
Musil Petr
25.07.1998
1030
1
7
Modrý Aleš
21.05.1993
1030
1
8
Čížek Daniel
12.04.2002
1030
1
9
Polák Marek
21.04.2001
1030
1
10
Macura Viktor
11.09.2000
1030
1
11
Jirucha Ladislav
20.03.2002
1030
1
12
Sluka Matěj
18.05.2001
1030
1
21
Bergmanová Gabriela
09.05.1987
366
6
22
Štětková Klára
14.04.2000
330
6
23
Beladová Markéta
23.04.2001
999
1
24
Kozlíková Magdalena
23.01.1997
999
1
25
Beránková Bára
27.03.2003
999
1
26
Rolečková Aneta
17.04.1997
999
1
27
Lipavská Kateřina
23.04.1998
999
1
28
Jedličková Veronika
18.03.2004
999
1

Soupiska TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s.

jméno
nar.
BH
1
Dovrtěl Karel
07.03.1978
1030
1
2
Olívka Petr
29.09.1983
1030
1
3
Krejčí Vojtěch
23.10.1977
1030
1
4
Kotek Jaroslav
19.02.1972
1030
1
5
Jošt Lubor
04.01.1969
1030
1
6
Vondráček Patrik
25.11.2001
1030
1
7
Tošovský David
16.05.1999
1030
1
8
Ehl Kryštof
20.03.2000
1030
1
21
Zemanová Jana
21.06.1973
999
1
22
Doležalová Alžběta
03.03.2001
999
1
23
Pražáková Gabriela (H)
29.10.1998
999
1
24
Procházková Adéla
26.08.1999
999
1