Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: dospělí

10 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s.
Tisknout
7
0
51:12
107:28
738:377
14
2
TO TJ Tesla Pardubice B
Tisknout
4
3
36:27
78:60
606:563
11
3
Sokol Smiřice
Tisknout
4
3
36:27
78:62
644:602
11
4
TENIS-CENTRUM DTJ HK E
Tisknout
5
2
34:29
72:61
517:498
11
5
SK Třebechovice pod Orebem,z.s. B
Tisknout
3
4
29:34
60:73
574:604
10
6
TJ Chlumec n/Cidlinou B
Tisknout
2
5
26:37
61:80
594:616
9
7
TC Přelouč B
Tisknout
2
5
24:39
59:86
581:687
9
8
TJ Chlumec n/Cidlinou C
Tisknout
1
6
16:47
35:100
384:691
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
20.5.
9
TJ Chlumec n/Cidlinou B TC Přelouč B
6:3
14:8
112:95
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Bučina Jan
1
Vančura Václav
1
6:1
6:4
 
12
5
2
0
1
0
2.
Hájek Jakub
1
Čepčář Tomáš
1
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
3.
Solarová Jana
1
Šlorová Petra
1
4:6
6:1
6:2
16
9
2
1
1
0
4.
Cholastová Anna
1
Lhotová Andrea
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
5.
Krigl Vladimír
1
Žoudlík Petr
1
7:5
4:6
6:3
17
14
2
1
1
0
6.
Petrovický Roman
1
Tykvan Ladislav
1
2:6
6:2
6:7
14
15
1
2
0
1
7.
Bučina Jan
Herčík Zbyněk
1
1
Vančura Václav
Čepčář Tomáš
1
1
4:6
6:2
2:6
12
14
1
2
0
1
8.
Celler Dušan
Louda Miroslav
1
1
Žoudlík Petr
Tykvan Ladislav
1
1
7:6
6:4
 
13
10
2
0
1
0
9.
Solarová Jana
Cholastová Anna
1
1
Šlorová Petra
Lhotová Andrea
1
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
               
112
95
14
8
6
3

Soupiska TJ Chlumec n/Cidlinou B

jméno
nar.
BH
1
Bučina Jan
07.07.1979
1030
1
2
Končický Miroslav
04.03.1970
1030
1
3
Celler Dušan
31.07.1973
1030
1
4
Louda Miroslav
23.05.1965
1030
1
5
Hájek Jakub
17.04.1998
1030
1
6
Krigl Vladimír
30.11.1999
1030
1
7
Ettel Milan
27.11.2000
1030
1
8
Petrovický Roman
13.06.1968
1030
1
9
Havlín Jan
23.06.1967
1030
1
10
Herčík Zbyněk
26.03.1961
1030
1
11
Ettel Milan
19.12.1963
1030
1
21
Matějů Kateřina
21.07.1983
999
1
22
Charousová Veronika
12.05.1976
999
1
23
Solarová Jana
14.01.1993
999
1
24
Cholastová Anna
10.01.1974
999
1
25
Matějů Hana
31.05.1960
999
1

Soupiska TC Přelouč B

jméno
nar.
BH
1
Lhota Petr
08.04.1972
1030
1
2
Kurc Pavel
26.11.1963
1030
1
3
Vančura Václav
13.12.1970
1030
1
4
Čepčář Tomáš
28.06.1966
1030
1
5
Žoudlík Petr
21.02.1974
1030
1
6
Tykvan Ladislav
28.07.1973
1030
1
7
Musílek Martin
24.04.1973
1030
1
8
Machačný Luboš
03.08.1966
1030
1
21
Gajdušková Zuzana
07.09.1984
999
1
22
Šlorová Petra
07.08.1984
999
1
23
Lhotová Andrea
30.09.2000
999
1