Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: dospělí

10 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s.
Tisknout
7
0
51:12
107:28
738:377
14
2
TO TJ Tesla Pardubice B
Tisknout
4
3
36:27
78:60
606:563
11
3
Sokol Smiřice
Tisknout
4
3
36:27
78:62
644:602
11
4
TENIS-CENTRUM DTJ HK E
Tisknout
5
2
34:29
72:61
517:498
11
5
SK Třebechovice pod Orebem,z.s. B
Tisknout
3
4
29:34
60:73
574:604
10
6
TJ Chlumec n/Cidlinou B
Tisknout
2
5
26:37
61:80
594:616
9
7
TC Přelouč B
Tisknout
2
5
24:39
59:86
581:687
9
8
TJ Chlumec n/Cidlinou C
Tisknout
1
6
16:47
35:100
384:691
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
24.6.
25
Sokol Smiřice TC Přelouč B
7:2
14:5
107:80
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Ryšavý Jan
1
Vančura Václav
1
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
2.
Středa Lukáš
1
Čepčář Tomáš
1
3:6
4:6
 
7
12
0
2
0
1
3.
Neumann Petr
1
Musílek Martin
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
4.
Loskot Václav
1
Machačný Luboš
1
6:4
7:5
 
13
9
2
0
1
0
5.
Příkaská Pavlína
1
Šlorová Petra
1
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
6.
Randová Olga
1
Lhotová Andrea
1
6:4
7:6
 
13
10
2
0
1
0
7.
Ryšavý Jan
Loskot Václav
1
1
Vančura Václav
Čepčář Tomáš
1
1
3:6
5:7
 
8
13
0
2
0
1
8.
Středa Lukáš
Neumann Petr
1
1
Musílek Martin
Čepčář Tomáš
1
1
6:4
6:4
 
12
8
2
0
1
0
9.
Příkaská Pavlína
Randová Olga
1
1
Šlorová Petra
Lhotová Andrea
1
1
4:6
7:6
7:6
18
18
2
1
1
0
               
107
80
14
5
7
2

Soupiska Sokol Smiřice

jméno
nar.
BH
1
Ryšavý Jan
28.05.1983
1030
1
2
Středa Lukáš
17.11.1983
1030
1
3
Neumann Petr
13.11.1963
1030
1
4
Šedivý Luděk
01.06.1970
1030
1
5
Vebr Tomáš
21.12.1983
1030
1
6
Loskot Václav
06.09.1970
1030
1
21
Příkaská Pavlína
31.01.1974
999
1
22
Randová Olga
28.11.1985
999
1
23
Lžíčařová Petra
02.04.1978
999
1

Soupiska TC Přelouč B

jméno
nar.
BH
1
Lhota Petr
08.04.1972
1030
1
2
Kurc Pavel
26.11.1963
1030
1
3
Vančura Václav
13.12.1970
1030
1
4
Čepčář Tomáš
28.06.1966
1030
1
5
Žoudlík Petr
21.02.1974
1030
1
6
Tykvan Ladislav
28.07.1973
1030
1
7
Musílek Martin
24.04.1973
1030
1
8
Machačný Luboš
03.08.1966
1030
1
21
Gajdušková Zuzana
07.09.1984
999
1
22
Šlorová Petra
07.08.1984
999
1
23
Lhotová Andrea
30.09.2000
999
1