Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: dospělí

10 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s.
Tisknout
7
0
51:12
107:28
738:377
14
2
TO TJ Tesla Pardubice B
Tisknout
4
3
36:27
78:60
606:563
11
3
Sokol Smiřice
Tisknout
4
3
36:27
78:62
644:602
11
4
TENIS-CENTRUM DTJ HK E
Tisknout
5
2
34:29
72:61
517:498
11
5
SK Třebechovice pod Orebem,z.s. B
Tisknout
3
4
29:34
60:73
574:604
10
6
TJ Chlumec n/Cidlinou B
Tisknout
2
5
26:37
61:80
594:616
9
7
TC Přelouč B
Tisknout
2
5
24:39
59:86
581:687
9
8
TJ Chlumec n/Cidlinou C
Tisknout
1
6
16:47
35:100
384:691
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
27.5.
15
Sokol Smiřice TJ Chlumec n/Cidlinou C
8:1
17:3
113:50
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Ryšavý Jan
1
Petrovický Aleš
1
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
2.
Neumann Petr
1
Pekný Michal
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
3.
Příkaská Pavlína
1
Holanová Pavla
1
2:6
7:5
2:6
11
17
1
2
0
1
4.
Randová Olga
1
Cholastová Petra
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
5.
Šedivý Luděk
1
Hladík Lukáš
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
6.
Vebr Tomáš
1
Věříš Martin
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
7.
Příkaská Pavlína
Randová Olga
1
1
Holanová Pavla
Cholastová Petra
1
1
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
8.
Ryšavý Jan
Šedivý Luděk
1
1
Petrovický Aleš
Věříš Martin
1
1
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
9.
Vebr Tomáš
Loskot Václav
1
1
Pekný Michal
Hladík Lukáš
1
1
5:7
6:2
7:5
18
14
2
1
1
0
               
113
50
17
3
8
1

Soupiska Sokol Smiřice

jméno
nar.
BH
1
Ryšavý Jan
28.05.1983
1030
1
2
Středa Lukáš
17.11.1983
1030
1
3
Neumann Petr
13.11.1963
1030
1
4
Šedivý Luděk
01.06.1970
1030
1
5
Vebr Tomáš
21.12.1983
1030
1
6
Loskot Václav
06.09.1970
1030
1
21
Příkaská Pavlína
31.01.1974
999
1
22
Randová Olga
28.11.1985
999
1
23
Lžíčařová Petra
02.04.1978
999
1

Soupiska TJ Chlumec n/Cidlinou C

jméno
nar.
BH
1
Petrovický Aleš
15.02.1979
1030
1
2
Pekný Michal
25.07.1987
1030
1
3
Hladík Lukáš
08.03.1987
1030
1
4
Věříš Martin
30.03.1985
1030
1
5
Šimeček Jiří
06.08.1982
1030
1
6
Havelka Jan
17.05.1987
1030
1
7
Pavlásek Leoš
23.06.1974
1030
1
21
Holanová Pavla
27.10.1986
999
1
22
Obernauerová Jana (EU)
29.10.1980
999
1
23
Cholastová Petra
17.02.2004
999
1
24
Staňková Karolína
03.06.2005
999
1