Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: dospělí

10 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s.
Tisknout
7
0
51:12
107:28
738:377
14
2
TO TJ Tesla Pardubice B
Tisknout
4
3
36:27
78:60
606:563
11
3
Sokol Smiřice
Tisknout
4
3
36:27
78:62
644:602
11
4
TENIS-CENTRUM DTJ HK E
Tisknout
5
2
34:29
72:61
517:498
11
5
SK Třebechovice pod Orebem,z.s. B
Tisknout
3
4
29:34
60:73
574:604
10
6
TJ Chlumec n/Cidlinou B
Tisknout
2
5
26:37
61:80
594:616
9
7
TC Přelouč B
Tisknout
2
5
24:39
59:86
581:687
9
8
TJ Chlumec n/Cidlinou C
Tisknout
1
6
16:47
35:100
384:691
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
10.6.
20
SK Třebechovice pod Orebem,z.s. B TENIS-CENTRUM DTJ HK E
3:6
6:12
52:73
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Sovák Petr
1
Macura Viktor
1
5:7
1:6
 
6
13
0
2
0
1
2.
Kubíček Pavel
1
Jirucha Ladislav
1
3:6
0:6
 
3
12
0
2
0
1
3.
Hartmanová Lucie (H)
1
Štětková Klára
6
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
4.
Kubíčková Kristýna
1
Beladová Markéta
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
5.
Kopecký David
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
6.
Dvořák Michal
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
7.
Hartmanová Lucie (H)
Kubíčková Kristýna
1
1
Štětková Klára
Beladová Markéta
6
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
8.
Jelen Martin (H)
Sovák Petr
1
1
Macura Viktor
Jirucha Ladislav
1
1
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
9.
Kubíček Pavel
Kopecký David
1
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
               
52
73
6
12
3
6

Soupiska SK Třebechovice pod Orebem,z.s. B

jméno
nar.
BH
1
Praus Lukáš (H)
27.11.2002
1030
1
2
Jelen Martin (H)
09.04.1981
1030
1
3
Sovák Petr
04.03.1975
1030
1
4
Kubíček Pavel
09.01.1969
1030
1
5
Knížek Tomáš
08.06.1982
1030
1
6
Novotný Jan
31.03.1989
1030
1
7
Praus Rudolf (H)
26.09.1972
1030
1
8
Kopecký David
16.05.1979
1030
1
9
Dvořák Michal
07.09.1977
1030
1
10
Lochman Josef
05.11.1969
1030
1
11
Hrdina David
18.02.2003
1030
1
12
Horák Pavel
02.06.2001
1030
1
21
Šebestíková Lucie
11.10.2001
818
3
22
Svobodová Terezie
24.06.1977
999
1
23
Hartmanová Lucie (H)
20.01.2002
999
1
24
Kubíčková Kristýna
23.03.1997
999
1
25
Loskotová Radka
30.11.2001
999
1
26
Navrátilová Kateřina
20.03.2002
999
1
27
Koubová Anna
20.10.2001
999
1
28
Loskotová Michaela
04.10.2006
999
1

Soupiska TENIS-CENTRUM DTJ HK E

jméno
nar.
BH
1
Kolář Filip
27.06.2001
937
3
2
Sluka Ondřej
25.08.1997
1000
3
3
Borůvka Michal
29.06.1996
897
3
4
Andrusewycz Ruslan (EU)
08.11.1996
1030
1
5
Krejčíř Petr
12.04.2001
1030
1
6
Musil Petr
25.07.1998
1030
1
7
Modrý Aleš
21.05.1993
1030
1
8
Čížek Daniel
12.04.2002
1030
1
9
Polák Marek
21.04.2001
1030
1
10
Macura Viktor
11.09.2000
1030
1
11
Jirucha Ladislav
20.03.2002
1030
1
12
Sluka Matěj
18.05.2001
1030
1
21
Bergmanová Gabriela
09.05.1987
366
6
22
Štětková Klára
14.04.2000
330
6
23
Beladová Markéta
23.04.2001
999
1
24
Kozlíková Magdalena
23.01.1997
999
1
25
Beránková Bára
27.03.2003
999
1
26
Rolečková Aneta
17.04.1997
999
1
27
Lipavská Kateřina
23.04.1998
999
1
28
Jedličková Veronika
18.03.2004
999
1