Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: dospělí

10 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s.
Tisknout
7
0
51:12
107:28
738:377
14
2
TO TJ Tesla Pardubice B
Tisknout
4
3
36:27
78:60
606:563
11
3
Sokol Smiřice
Tisknout
4
3
36:27
78:62
644:602
11
4
TENIS-CENTRUM DTJ HK E
Tisknout
5
2
34:29
72:61
517:498
11
5
SK Třebechovice pod Orebem,z.s. B
Tisknout
3
4
29:34
60:73
574:604
10
6
TJ Chlumec n/Cidlinou B
Tisknout
2
5
26:37
61:80
594:616
9
7
TC Přelouč B
Tisknout
2
5
24:39
59:86
581:687
9
8
TJ Chlumec n/Cidlinou C
Tisknout
1
6
16:47
35:100
384:691
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
20.5.
10
TJ Chlumec n/Cidlinou C TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s.
0:9
0:18
19:109
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Petrovický Aleš
1
Dovrtěl Karel
1
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
2.
Pekný Michal
1
Olívka Petr
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
3.
Obernauerová Jana (EU)
1
Zemanová Jana
1
6:7
0:6
 
6
13
0
2
0
1
4.
Cholastová Petra
1
Pražáková Gabriela (H)
1
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
5.
Hladík Lukáš
1
Krejčí Vojtěch
1
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
6.
Havelka Jan
1
Kotek Jaroslav
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
7.
Petrovický Aleš
Pekný Michal
1
1
Olívka Petr
Krejčí Vojtěch
1
1
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
8.
Hladík Lukáš
Havelka Jan
1
1
Dovrtěl Karel
Kotek Jaroslav
1
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
9.
Obernauerová Jana (EU)
Cholastová Petra
1
1
Zemanová Jana
Pražáková Gabriela (H)
1
1
2:6
0:6
 
2
12
0
2
0
1
               
19
109
0
18
0
9

Soupiska TJ Chlumec n/Cidlinou C

jméno
nar.
BH
1
Petrovický Aleš
15.02.1979
1030
1
2
Pekný Michal
25.07.1987
1030
1
3
Hladík Lukáš
08.03.1987
1030
1
4
Věříš Martin
30.03.1985
1030
1
5
Šimeček Jiří
06.08.1982
1030
1
6
Havelka Jan
17.05.1987
1030
1
7
Pavlásek Leoš
23.06.1974
1030
1
21
Holanová Pavla
27.10.1986
999
1
22
Obernauerová Jana (EU)
29.10.1980
999
1
23
Cholastová Petra
17.02.2004
999
1
24
Staňková Karolína
03.06.2005
999
1

Soupiska TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s.

jméno
nar.
BH
1
Dovrtěl Karel
07.03.1978
1030
1
2
Olívka Petr
29.09.1983
1030
1
3
Krejčí Vojtěch
23.10.1977
1030
1
4
Kotek Jaroslav
19.02.1972
1030
1
5
Jošt Lubor
04.01.1969
1030
1
6
Vondráček Patrik
25.11.2001
1030
1
7
Tošovský David
16.05.1999
1030
1
8
Ehl Kryštof
20.03.2000
1030
1
21
Zemanová Jana
21.06.1973
999
1
22
Doležalová Alžběta
03.03.2001
999
1
23
Pražáková Gabriela (H)
29.10.1998
999
1
24
Procházková Adéla
26.08.1999
999
1