Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: dospělí

10 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s.
Tisknout
7
0
51:12
107:28
738:377
14
2
TO TJ Tesla Pardubice B
Tisknout
4
3
36:27
78:60
606:563
11
3
Sokol Smiřice
Tisknout
4
3
36:27
78:62
644:602
11
4
TENIS-CENTRUM DTJ HK E
Tisknout
5
2
34:29
72:61
517:498
11
5
SK Třebechovice pod Orebem,z.s. B
Tisknout
3
4
29:34
60:73
574:604
10
6
TJ Chlumec n/Cidlinou B
Tisknout
2
5
26:37
61:80
594:616
9
7
TC Přelouč B
Tisknout
2
5
24:39
59:86
581:687
9
8
TJ Chlumec n/Cidlinou C
Tisknout
1
6
16:47
35:100
384:691
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
6.5.
8
TJ Chlumec n/Cidlinou B TJ Chlumec n/Cidlinou C
4:5
12:11
104:97
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Hájek Jakub
1
Pekný Michal
1
4:6
6:4
6:7
16
17
1
2
0
1
2.
Krigl Vladimír
1
Hladík Lukáš
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
3.
Solarová Jana
1
Holanová Pavla
1
7:6
0:6
6:2
13
14
2
1
1
0
4.
Cholastová Anna
1
Obernauerová Jana (EU)
1
6:4
3:6
2:6
11
16
1
2
0
1
5.
Petrovický Roman
1
Věříš Martin
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
6.
Ettel Milan
1
Pavlásek Leoš
1
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
7.
Louda Miroslav
Havlín Jan
1
1
Pavlásek Leoš
Hladík Lukáš
1
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
8.
Hájek Jakub
Krigl Vladimír
1
1
Pekný Michal
Věříš Martin
1
1
4:6
6:2
3:6
13
14
1
2
0
1
9.
Matějů Kateřina
Solarová Jana
1
1
Holanová Pavla
Obernauerová Jana (EU)
1
1
6:3
2:6
3:6
11
15
1
2
0
1
               
104
97
12
11
4
5

Soupiska TJ Chlumec n/Cidlinou B

jméno
nar.
BH
1
Bučina Jan
07.07.1979
1030
1
2
Končický Miroslav
04.03.1970
1030
1
3
Celler Dušan
31.07.1973
1030
1
4
Louda Miroslav
23.05.1965
1030
1
5
Hájek Jakub
17.04.1998
1030
1
6
Krigl Vladimír
30.11.1999
1030
1
7
Ettel Milan
27.11.2000
1030
1
8
Petrovický Roman
13.06.1968
1030
1
9
Havlín Jan
23.06.1967
1030
1
10
Herčík Zbyněk
26.03.1961
1030
1
11
Ettel Milan
19.12.1963
1030
1
21
Matějů Kateřina
21.07.1983
999
1
22
Charousová Veronika
12.05.1976
999
1
23
Solarová Jana
14.01.1993
999
1
24
Cholastová Anna
10.01.1974
999
1
25
Matějů Hana
31.05.1960
999
1

Soupiska TJ Chlumec n/Cidlinou C

jméno
nar.
BH
1
Petrovický Aleš
15.02.1979
1030
1
2
Pekný Michal
25.07.1987
1030
1
3
Hladík Lukáš
08.03.1987
1030
1
4
Věříš Martin
30.03.1985
1030
1
5
Šimeček Jiří
06.08.1982
1030
1
6
Havelka Jan
17.05.1987
1030
1
7
Pavlásek Leoš
23.06.1974
1030
1
21
Holanová Pavla
27.10.1986
999
1
22
Obernauerová Jana (EU)
29.10.1980
999
1
23
Cholastová Petra
17.02.2004
999
1
24
Staňková Karolína
03.06.2005
999
1