Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: dospělí

10 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s.
Tisknout
7
0
51:12
107:28
738:377
14
2
TO TJ Tesla Pardubice B
Tisknout
4
3
36:27
78:60
606:563
11
3
Sokol Smiřice
Tisknout
4
3
36:27
78:62
644:602
11
4
TENIS-CENTRUM DTJ HK E
Tisknout
5
2
34:29
72:61
517:498
11
5
SK Třebechovice pod Orebem,z.s. B
Tisknout
3
4
29:34
60:73
574:604
10
6
TJ Chlumec n/Cidlinou B
Tisknout
2
5
26:37
61:80
594:616
9
7
TC Přelouč B
Tisknout
2
5
24:39
59:86
581:687
9
8
TJ Chlumec n/Cidlinou C
Tisknout
1
6
16:47
35:100
384:691
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
24.6.
28
TJ Chlumec n/Cidlinou C SK Třebechovice pod Orebem,z.s. B
4:5
8:10
67:79
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Petrovický Aleš
1
Jelen Martin (H)
1
4:6
0:6
 
4
12
0
2
0
1
2.
Pekný Michal
1
Sovák Petr
1
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
3.
Obernauerová Jana (EU)
1
Svobodová Terezie
1
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
4.
Cholastová Petra
1
Kubíčková Kristýna
1
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
5.
Věříš Martin
1
Praus Rudolf (H)
1
3:6
0:6
 
3
12
0
2
0
1
6.
Šimeček Jiří
1
Dvořák Michal
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
7.
Petrovický Aleš
Šimeček Jiří
1
1
Jelen Martin (H)
Praus Rudolf (H)
1
1
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
8.
Pekný Michal
Věříš Martin
1
1
Sovák Petr
Kopecký David
1
1
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
9.
Obernauerová Jana (EU)
Cholastová Petra
1
1
Svobodová Terezie
Kubíčková Kristýna
1
1
7:5
6:2
 
13
7
2
0
1
0
               
67
79
8
10
4
5

Soupiska TJ Chlumec n/Cidlinou C

jméno
nar.
BH
1
Petrovický Aleš
15.02.1979
1030
1
2
Pekný Michal
25.07.1987
1030
1
3
Hladík Lukáš
08.03.1987
1030
1
4
Věříš Martin
30.03.1985
1030
1
5
Šimeček Jiří
06.08.1982
1030
1
6
Havelka Jan
17.05.1987
1030
1
7
Pavlásek Leoš
23.06.1974
1030
1
21
Holanová Pavla
27.10.1986
999
1
22
Obernauerová Jana (EU)
29.10.1980
999
1
23
Cholastová Petra
17.02.2004
999
1
24
Staňková Karolína
03.06.2005
999
1

Soupiska SK Třebechovice pod Orebem,z.s. B

jméno
nar.
BH
1
Praus Lukáš (H)
27.11.2002
1030
1
2
Jelen Martin (H)
09.04.1981
1030
1
3
Sovák Petr
04.03.1975
1030
1
4
Kubíček Pavel
09.01.1969
1030
1
5
Knížek Tomáš
08.06.1982
1030
1
6
Novotný Jan
31.03.1989
1030
1
7
Praus Rudolf (H)
26.09.1972
1030
1
8
Kopecký David
16.05.1979
1030
1
9
Dvořák Michal
07.09.1977
1030
1
10
Lochman Josef
05.11.1969
1030
1
11
Hrdina David
18.02.2003
1030
1
12
Horák Pavel
02.06.2001
1030
1
21
Šebestíková Lucie
11.10.2001
818
3
22
Svobodová Terezie
24.06.1977
999
1
23
Hartmanová Lucie (H)
20.01.2002
999
1
24
Kubíčková Kristýna
23.03.1997
999
1
25
Loskotová Radka
30.11.2001
999
1
26
Navrátilová Kateřina
20.03.2002
999
1
27
Koubová Anna
20.10.2001
999
1
28
Loskotová Michaela
04.10.2006
999
1