Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: dospělí

10 - Východočeská krajská soutěž - 2.třída C

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Lokomotiva Hradec Králové, z.s.
Tisknout
7
0
51:12
107:28
738:377
14
2
TO TJ Tesla Pardubice B
Tisknout
4
3
36:27
78:60
606:563
11
3
Sokol Smiřice
Tisknout
4
3
36:27
78:62
644:602
11
4
TENIS-CENTRUM DTJ HK E
Tisknout
5
2
34:29
72:61
517:498
11
5
SK Třebechovice pod Orebem,z.s. B
Tisknout
3
4
29:34
60:73
574:604
10
6
TJ Chlumec n/Cidlinou B
Tisknout
2
5
26:37
61:80
594:616
9
7
TC Přelouč B
Tisknout
2
5
24:39
59:86
581:687
9
8
TJ Chlumec n/Cidlinou C
Tisknout
1
6
16:47
35:100
384:691
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
27.5.
13
TC Přelouč B TENIS-CENTRUM DTJ HK E
1:8
4:17
54:119
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Vančura Václav
1
Čížek Daniel
1
4:6
0:6
 
4
12
0
2
0
1
2.
Čepčář Tomáš
1
Polák Marek
1
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
3.
Gajdušková Zuzana
1
Štětková Klára
6
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
4.
Šlorová Petra
1
Kozlíková Magdalena
1
1:6
2:6
 
3
12
0
2
0
1
5.
Žoudlík Petr
1
Macura Viktor
1
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
6.
Tykvan Ladislav
1
Sluka Matěj
1
4:6
6:2
1:6
11
14
1
2
0
1
7.
Vančura Václav
Čepčář Tomáš
1
1
Čížek Daniel
Polák Marek
1
1
4:6
6:4
7:5
17
15
2
1
1
0
8.
Žoudlík Petr
Machačný Luboš
1
1
Macura Viktor
Sluka Matěj
1
1
7:5
2:6
5:7
14
18
1
2
0
1
9.
Gajdušková Zuzana
Šlorová Petra
1
1
Štětková Klára
Kozlíková Magdalena
6
1
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
               
54
119
4
17
1
8

Soupiska TC Přelouč B

jméno
nar.
BH
1
Lhota Petr
08.04.1972
1030
1
2
Kurc Pavel
26.11.1963
1030
1
3
Vančura Václav
13.12.1970
1030
1
4
Čepčář Tomáš
28.06.1966
1030
1
5
Žoudlík Petr
21.02.1974
1030
1
6
Tykvan Ladislav
28.07.1973
1030
1
7
Musílek Martin
24.04.1973
1030
1
8
Machačný Luboš
03.08.1966
1030
1
21
Gajdušková Zuzana
07.09.1984
999
1
22
Šlorová Petra
07.08.1984
999
1
23
Lhotová Andrea
30.09.2000
999
1

Soupiska TENIS-CENTRUM DTJ HK E

jméno
nar.
BH
1
Kolář Filip
27.06.2001
937
3
2
Sluka Ondřej
25.08.1997
1000
3
3
Borůvka Michal
29.06.1996
897
3
4
Andrusewycz Ruslan (EU)
08.11.1996
1030
1
5
Krejčíř Petr
12.04.2001
1030
1
6
Musil Petr
25.07.1998
1030
1
7
Modrý Aleš
21.05.1993
1030
1
8
Čížek Daniel
12.04.2002
1030
1
9
Polák Marek
21.04.2001
1030
1
10
Macura Viktor
11.09.2000
1030
1
11
Jirucha Ladislav
20.03.2002
1030
1
12
Sluka Matěj
18.05.2001
1030
1
21
Bergmanová Gabriela
09.05.1987
366
6
22
Štětková Klára
14.04.2000
330
6
23
Beladová Markéta
23.04.2001
999
1
24
Kozlíková Magdalena
23.01.1997
999
1
25
Beránková Bára
27.03.2003
999
1
26
Rolečková Aneta
17.04.1997
999
1
27
Lipavská Kateřina
23.04.1998
999
1
28
Jedličková Veronika
18.03.2004
999
1