Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Ústí n. Orlicí
Datum:  20.-23.07.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Svobodová Jana
 
 
 
Košková Aneta
6:0, 6:0
 
Smékalová Barbora
3:6, 6:3, 1:0
 
Mrázová Vanesa
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:4, 3:6, 1:0
 
Snášilová Nikola
 
Halamová Lucie
7:6, 6:0
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Venclová Magdaléna
 
Suchomelová Amálie
6:1, 4:6, 1:0
 
 
 
 
6:1, 6:0
 
Řezáčová Štěpánka
 
Slaměníková Lucie
1:6, 6:1, 1:0
 
 
 
 
scr.
 
Wolfgramm Sophia
 
Nermuťová Melisa
6:1, 6:2
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Raková Viola
 
Zimenová Lujza
6:3, 6:1
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Rybičková Karolína
 
Halamová Natálie
6:2, 6:0
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Dvořáková Sophie
 
Hartingerová Sára
4:6, 6:2, 1:0
 
 
 
 
6:3, 6:2
 
Hrdličková Terezie
 
Čevorová Nela
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Otiepková Viola
 
Schovancová Alena
6:0, 6:0
 
 
 
 
6:3, 6:2
 
Sokolová Elen
 
Levinsky Gloria
6:2, 6:1
 
Bukalová Adriana
6:4, 6:1
 
 
3:6, 6:2, 1:0
 
Svobodová Vanessa
 
Drbalová Linda
4:6, 6:0, 1:0
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Navrátilová Veronika
 
Kohoutková Samantha
6:0, 6:0
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Exnerová Ella
 
Dubovská Anna
6:4, 6:1
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Hájková Anna
 
Havelková Natálie
6:0, 6:0
 
Hladíková Emma
6:1, 1:6, 1:0
 
 
6:0, 6:0
 
Hettlerová Sofie
 
Rozhodčí turnaje: Herník Tomáš (platná licence B do 31.12.2022)
Počet účastníků35
NasazeníBH
Svobodová Jana 2445
Zimenová Lujza 3235
Hettlerová Sofie 4330
Slaměníková Lucie 6125
Svobodová Vanessa 9020
Drbalová Linda 10320
Hartingerová Sára 11720
Dvořáková Sophie 13015
Kategorie : 8Součet BH: 210
Kódové číslo akce: 812095

Svobodová Jana - Hettlerová Sofie
 
 
 
Čevorová Nela - Venclová Magdaléna
6:0, 6:0
 
Dubovská Anna - Hladíková Emma
6:3, 1:6, 1:0
 
Snášilová Nikola - Šedivá Anna
6:0, 6:1
 
Řezáčová Štěpánka - Schovancová Alena
6:4, 6:4
 
Hartingerová Sára - Smékalová Barbora
6:3, 6:3
 
Hrdličková Terezie - Navrátilová Veronika
6:3, 6:0
 
Levinsky Gloria - Zimenová Lujza
6:2, 6:3
 
Košková Aneta - Nermuťová Melisa
6:1, 6:1
 
Mrázová Vanesa - Rybičková Karolína
6:3, 6:4
 
Drbalová Linda - Sokolová Elen
6:0, 6:1
 
Suchomelová Amálie - Hájková Anna
6:1, 6:4
 
Halamová Lucie - Wolfgramm Sophia
6:2, 6:1
 
Otiepková Viola - Bukalová Adriana
6:1, 6:0
 
Svobodová Vanessa - Dvořáková Sophie
6:0, 6:1
 
Rozhodčí turnaje: Herník Tomáš (platná licence B do 31.12.2022)
Počet dvojic15
NasazeníBH
Svobodová Jana 2445
Zimenová Lujza 3235
Hettlerová Sofie 4330
Svobodová Vanessa 9020
Drbalová Linda 10320
Hartingerová Sára 11720
Dvořáková Sophie 13015
Řezáčová Štěpánka 16815
Kategorie : 8Součet BH: 200
Kódové číslo akce: 814095

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Nantlová Ella09.03.2010TK Milo Olomouc

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kohoutková Samantha18.07.2010TK AGROFERT Prostějov
Hartingerová Sára02.02.2009TK Milo Olomouc