Český tenisový svaz

Dubovská Anna

Datum narození:
03.03.2008
Platnost reg. do:
04.10.2019
Klub:
TO TJ Tesla Pardubice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TO TJ Tesla Pardubice
365 (9)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, Meziokresní halový přebor pardubického kraje

TO TJ Svitavy (P - 400), K: 5/-

0
2
09.12.2017, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (C - 400), K: 5/5

0
3
16.12.2017, BEPPO CUP

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C - 400), K: 4/-

0
4
29.12.2017

Slavoj Český Brod (C - 400), K: 4/-

0
5
13.01.2018, OlfinCar cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 5/-

0
6
20.01.2018, PTA Wilson Cup

TK PTA Kolín (C - 400), K: 4/4

0
7
03.02.2018

TK Choceň (C - 400), K: 4/-

10
8
17.02.2018, AUTONEUM CUP 2018

LTC Vysoké Mýto (C - 400), K: 4/4

0
9
24.02.2018

TK Letohrad (C - 400), K: 4/4

0
10
03.03.2018, OlfinCar cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 4/4

0
11
10.03.2018

TO SK Žamberk (C - 400), K: 4/4

10
12
17.03.2018, Prince Cup

Spartak Polička (C - 400), K: 4/4

0
13
24.03.2018, Poděbradský pohár 2018

TJ LTC Poděbrady (C - 400), K: 4/-

0
14
31.03.2018, OlfinCar cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 4/4

0
15
21.04.2018, Meziokresní přebor pardubického kraje

TO TJ Tesla Pardubice (P - 200), K: 5/5

10
16
12.05.2018, Oblastní přebor

východočeský (P - 200), K: 8/8

0
17
02.06.2018, SEED SERVICE CUP 2018

LTC Vysoké Mýto (C - 200), K: 4/4

15
18
30.06.2018

TK Choceň (C - 200), K: 4/4

10
19
07.07.2018, O Kutnohorský groš

Sparta Kutná Hora (C - 200), K: 4/4

10
20
14.07.2018, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (C - 200), K: 4/4

10
21
21.07.2018, Poděbradský pohár 2018

TJ LTC Poděbrady (C - 200), K: 4/4

10
22
24.07.2018

TK Hlinsko (C - 200), K: 4/4

15
23
25.08.2018

TK Letohrad (C - 200), K: 4/4

0
24
01.09.2018

LTC Kolín (C - 200), K: 4/-

7
25
08.09.2018

TO SK Žamberk (C - 200), K: 4/4

0
26
15.09.2018, PTA Wilson Cup

TK PTA Kolín (C - 200), K: 4/4

0
27
22.09.2018, O Kutnohorský groš

Sparta Kutná Hora (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
107/27

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.12.2017, Meziokresní halový přebor pardubického kraje

TO TJ Svitavy (P - 400), K: 5/-

-
2
09.12.2017, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (C - 400), K: 5/5

0
3
16.12.2017, BEPPO CUP

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (C - 400), K: 4/-

-
4
29.12.2017

Slavoj Český Brod (C - 400), K: 4/-

-
5
13.01.2018, OlfinCar cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 5/-

-
6
20.01.2018, PTA Wilson Cup

TK PTA Kolín (C - 400), K: 4/4

0
7
03.02.2018

TK Choceň (C - 400), K: 4/-

-
8
17.02.2018, AUTONEUM CUP 2018

LTC Vysoké Mýto (C - 400), K: 4/4

0
9
24.02.2018

TK Letohrad (C - 400), K: 4/4

0
10
03.03.2018, OlfinCar cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 4/4

0
11
10.03.2018

TO SK Žamberk (C - 400), K: 4/4

7
12
17.03.2018, Prince Cup

Spartak Polička (C - 400), K: 4/4

0
13
24.03.2018, Poděbradský pohár 2018

TJ LTC Poděbrady (C - 400), K: 4/-

-
14
31.03.2018, OlfinCar cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 400), K: 4/4

0
15
21.04.2018, Meziokresní přebor pardubického kraje

TO TJ Tesla Pardubice (P - 200), K: 5/5

0
16
12.05.2018, Oblastní přebor

východočeský (P - 200), K: 8/8

0
17
02.06.2018, SEED SERVICE CUP 2018

LTC Vysoké Mýto (C - 200), K: 4/4

7
18
30.06.2018

TK Choceň (C - 200), K: 4/4

7
19
07.07.2018, O Kutnohorský groš

Sparta Kutná Hora (C - 200), K: 4/4

0
20
14.07.2018, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (C - 200), K: 4/4

7
21
21.07.2018, Poděbradský pohár 2018

TJ LTC Poděbrady (C - 200), K: 4/4

0
22
24.07.2018

TK Hlinsko (C - 200), K: 4/4

0
23
25.08.2018

TK Letohrad (C - 200), K: 4/4

0
24
01.09.2018

LTC Kolín (C - 200), K: 4/-

-
25
08.09.2018

TO SK Žamberk (C - 200), K: 4/4

0
26
15.09.2018, PTA Wilson Cup

TK PTA Kolín (C - 200), K: 4/4

0
27
22.09.2018, O Kutnohorský groš

Sparta Kutná Hora (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
28/20
24.02.2018

TK Letohrad (C - 400), K: 4/4

16>8 Grasevová Agáta- Dubovská Anna4:6, 7:5, 1:0 (3)
získané body: 0 b.
24.02.2018

TK Letohrad (C - 400), K: 4/4

8>4 Balcarová, Rybickova - Dubovská, Ševcová 4:6, 6:3, 1:0 (10)
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
46 - Pardubická krajská soutěž A
29.4., TO TJ Tesla Pardubice C - TK Choceň B
1
2.
46 - Pardubická krajská soutěž A
27.5., U.S.SPA TC Dolní Dobrouč - TO TJ Tesla Pardubice C
1
3.
46 - Pardubická krajská soutěž A
10.6., TO TJ Tesla Pardubice C - TK Slovan Moravská Třebová
3
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
46 - Pardubická krajská soutěž A
29.4., TO TJ Tesla Pardubice C - TK Choceň B
1
2.
46 - Pardubická krajská soutěž A
27.5., U.S.SPA TC Dolní Dobrouč - TO TJ Tesla Pardubice C
1
3.
46 - Pardubická krajská soutěž A
10.6., TO TJ Tesla Pardubice C - TK Slovan Moravská Třebová
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7