Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A1
Pořadatel:  Tenis Dobříš
Datum:  10.-14.06.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Hlavní soutěž
Valentová Tereza
 
 
 
Žoldáková Denisa
6:0, 6:0
 
Piteráková  Natálie
6:1, 6:0
 
Slavíková Barbora
6:0, 6:0
 
Soukupová Lucie
6:2, 6:1
 
 
6:2, 6:1
 
Jiráková Julie
 
Katzerová Ellen
6:0, 6:1
 
 
 
Badová Dominika
6:3, 6:3
 
Kudrnáčová Eliška
6:0, 6:1
 
Lebrušková Anna
6:4, 6:4
 
Jirousková Karoline
6:3, 3:6, 6:3
 
 
6:0, 6:0
 
Jiroušková Monika
 
Kovačková Alena
6:2, 6:3
 
 
 
Zikmundová Aneta
6:3, 6:2
 
Eliášová Veronika
6:1, 6:1
 
Urbanova Berenika
6:4, 6:3
 
Vachková Valentina
6:0, 6:2
 
 
6:1, 7:5
 
Zourková Lucie
 
Žabková Kiara
6:3, 6:3
 
 
 
Ludvová Anna
6:1, 6:3
 
Sekerková Veronika
6:2, 6:3
 
Krejčová Tereza
1:6, 6:4, 6:4
 
Sokolova Vera
6:3, 6:2
 
 
6:0, 6:0
 
Forejtková Eliška
 
Samsonová Laura
6:4, 6:4
 
 
 
Hettlerová Sofie
6:3, 4:6, 6:4
 
Bervid Victoria
6:7 (4), 6:1, 6:3
 
Shejbalová Tereza
6:2, 6:1
 
Havlová Nela
6:3, 6:0
 
 
7:6 (3), 6:1
 
Veselá Barbora
 
Janíčkovičová Nikol
6:4, 6:3
 
 
 
Ječmínková Karolína
6:2, 6:3
 
Veselá Michaela
6:3, 6:4
 
Petrásová Valentýna
6:2, 6:4
 
Holubová Tereza
6:4, 6:3
 
 
6:1, 6:3
 
Suchá Amy
 
Oktiabreva Alisa
6:4, 6:1
 
 
 
Klemšová  Simona
7:5, 7:6 (4)
 
Pancová Julie
4:6, 6:4, 2:0, scr.
 
Ďulíková Kristýna
6:1, 6:1
 
Vallová Valentina
6:1, 6:3
 
 
6:2, 6:2
 
Dobiášová Vanessa
 
Svobodová Jana
6:4, 6:3
 
 
 
Melicharová Kateřina
6:1, 7:6 (4)
 
Michlová Lucie
7:6 (4), 6:7 (5), 6:4
 
Dvořáčková Anna
6:3, 6:0
 
Slaměníková Lucie
6:3, 6:4
 
 
3:6, 6:2, 6:0
 
Linhartová Nela
 
Rozhodčí turnaje: Chmelík Jaroslav (platná licence AV do 31.12.2021)
Poznámka pořadatele: Program PÁTEK 14.6.2019 ---> FINÁLE DVOUHRY
Počet účastníků48
NasazeníBH
Valentová Tereza 760
Linhartová Nela 1760
Suchá Amy 2145
Kovačková Alena 2245
Forejtková Eliška 2745
Jiroušková Monika 2835
Oktiabreva Alisa 3635
Samsonová Laura 3835
Kategorie : 13Součet BH: 360
Kódové číslo akce: 812020

Linhartová Nela - Suchá Amy
 
 
 
Petrásová Valentýna - Melicharová Kateřina
6:4, 7:5
 
Eliášová Veronika - Ludvová Anna
5:7, 6:2, 1:0 (0)
 
Dvořáčková Anna - Havlová Nela
4:6, 6:4, 1:0 (9)
 
Žoldáková Denisa - Lebrušková Anna
7:6 (3), 6:4
 
Katzerová Ellen - Dobiášová Vanessa
6:4, 6:1
 
 
 
Veselá Barbora - Oktiabreva Alisa
6:2, 6:2
 
 
 
Sekerková Veronika - Hettlerová Sofie
6:1, 7:5
 
Veselá Michaela - Michlová Lucie
6:2, 6:4
 
Klemšová  Simona - Soukupová Lucie
6:4, 6:2
 
Bervid Victoria - Urbanova Berenika
6:0, 6:0
 
Vachková Valentina - Janíčkovičová Nikol
6:4, 6:4
 
 
 
Shejbalová Tereza - Svobodová Jana
7:5, 6:3
 
 
 
Badová Dominika - Slavíková Barbora
7:6 (5), 6:3
 
Melicharová Michaela - Heřmanová Tereza
6:1, 7:6 (10)
 
Krejčová Tereza - Pancová Julie
6:1, 6:0
 
Vallová Valentina - Zourková Lucie
6:1, 6:3
 
Kovačková Alena - Samsonová Laura
scr.
 
 
 
Piteráková  Natálie - Jiráková Julie
6:4, 6:4
 
 
 
Kudrnáčová Eliška - Jirousková Karoline
6:4, 6:4
 
Zikmundová Aneta - Žabková Kiara
6:2, 6:2
 
Ďulíková Kristýna - Slaměníková Lucie
6:1, 3:6, 1:0 (5)
 
Ječmínková Karolína - Farajpourová Aileen
6:4, 7:5
 
Forejtková Eliška - Jiroušková Monika
6:2, 6:1
 
 
 
Rozhodčí turnaje: Chmelík Jaroslav (platná licence AV do 31.12.2021)
Počet dvojic24
NasazeníBH
Linhartová Nela 1760
Suchá Amy 2145
Kovačková Alena 2245
Forejtková Eliška 2745
Jiroušková Monika 2835
Oktiabreva Alisa 3635
Samsonová Laura 3835
Veselá Barbora 4235
Kategorie : 12Součet BH: 335
Kódové číslo akce: 814020

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Peterková Adina29.02.2008TK Sparta Praha
Skamenová Kristýna14.01.2007LTC Litvínov
Zimanyi Ela23.10.2007TC Brno.
Pažoutová Nela20.05.2008TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
Cháňová Laura02.06.2008TK Kubáň Ostrava
Bláhová Ema04.11.2007TC VŠ Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Procházková Eliška04.08.2007Tenis Dobříš