Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  Praha
Datum:  18.-20.05.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Sklenička Štěpán
 
 
 
Šidlík Jan
6:1, 6:1
 
Goca Mikuláš
2:6, 6:4, 6:4
 
Jumar Jakub
6:2, 6:1
 
Rat Daniel
6:2, 6:4
 
 
5:7, 6:2, 6:1
 
Kubec Filip
 
Sanders Oliver
6:0, 6:1
 
 
 
Eversfield Tomáš
6:2, 6:0
 
Reitinger David
6:1, 6:2
 
Haberkorn Luc
0:6, 6:1, 6:1
 
Andr Marek
6:7 (5), 7:6 (4), 6:1
 
 
6:1, 6:0
 
Fröhlich Max
 
Kločurek Daniel
6:4, 2:6, 6:2
 
 
 
Hromek Adrian
6:2, 6:2
 
Klíma Jakub
6:3, 6:1
 
Köhler Matěj
6:1, 6:1
 
Germala Darius
6:4, 6:1
 
 
6:1, 6:1
 
Voleský Daniel
 
Vaněk Daniel
6:1, 6:3
 
 
 
Bureš Oliver
6:3, 3:6, 6:1
 
Ladman Filip
6:1, 6:3
 
Chodora Radek
6:1, 6:1
 
Jurman Alexander
6:1, 6:3
 
 
6:0, 6:2
 
Klofáč Tobiáš
 
Petrofský David
6:0, 6:1
 
 
 
Klíma Max
6:0, 6:0
 
Svoboda Patrik
6:7 (2), 7:5, 6:1
 
Roubal Matěj
6:2, 6:3
 
Janoštík Lukáš
6:1, 6:4
 
 
6:0, 6:1
 
Hanke Max
 
Šafrata David
0:6, 6:4, 6:0
 
 
 
Brettl Tobiáš
6:0, 6:1
 
Pomahač Antonín
6:3, 6:1
 
Hrnčíř Jakub
6:3, 6:1
 
Fidler Tomáš
6:1, 6:2
 
 
6:3, 7:5
 
Fröhlich Jan
 
Šmejcký Jakub
6:4, 7:6 (6)
 
 
 
Kalina Tobiáš
6:1, 6:1
 
Pugner Adam
6:1, 6:1
 
Trupl Marek
1:6, 6:3, 6:1
 
Přáda Jaroslav
6:3, 5:7, 7:5
 
 
6:3, 6:3
 
Krejčí Matyáš
 
Komínek Kryštof
6:4, 6:1
 
 
 
Hubač Marek
6:4, 6:2
 
Kusý Jakub
6:1, 6:0
 
Fojtů Lukas
7:6 (8), 6:2
 
Hromek Patrik
6:0, 6:0
 
 
6:4, 6:3
 
Kozlovský Matyáš
 
Rozhodčí turnaje: Vyvadil Ivan (platná licence A do 12.01.2020)
Poznámka pořadatele: Telefon: 601 02 60 50 - Vyvadil Program na pondělí 20.5.19 9 30 semifinále dvouhry, 12,00 semifinále čtyřhry, poté po odpočinku finále ctyrhry
Počet účastníků48
NasazeníBH
Sklenička Štěpán 2160
Kozlovský Matyáš 3645
Fröhlich Jan 4045
Kločurek Daniel 4345
Fröhlich Max 4545
Šmejcký Jakub 4745
Klofáč Tobiáš 5135
Petrofský David 5535
Kategorie : 13Součet BH: 355
Kódové číslo akce: 712800

Kozlovský Matyáš - Sklenička Štěpán
 
 
 
Klíma Max - Köhler Matěj
6:3, 6:2
 
Kusý Jakub - Ladman Filip
6:4, 6:4
 
Jurman Alexander - Trupl Marek
6:3, 6:2
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Hanke Max - Rat Daniel
 
Komínek Kryštof - Šmejcký Jakub
6:1, 6:3
 
 
 
Eversfield Tomáš - Jumar Jakub
6:2, 6:0
 
Goca Mikuláš - Pugner Adam
6:1, 6:1
 
Fidler Tomáš - Šidlík Jan
6:2, 6:2
 
Andr Marek - Fojtů Lukas
7:5, 4:6, 1:0 (8)
 
 
6:3, 4:6, 1:0 (7)
 
Krejčí Matyáš - Šafrata David
 
Vaněk Daniel - Voleský Daniel
6:0, 6:2
 
 
 
Haberkorn Luc - Svoboda Patrik
6:3, 4:6, 1:0 (11)
 
Bureš Oliver - Hromek Adrian
6:4, 6:7 (5), 1:0 (6)
 
Chodora Radek - Pomahač Antonín
6:1, 6:2
 
Hrnčíř Jakub - Hromek Patrik
6:2, 6:2
 
 
6:0, 6:3
 
Kločurek Daniel - Sanders Oliver
 
Klofáč Tobiáš - Petrofský David
6:1, 5:7, 1:0 (9)
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Brettl Tobiáš - Germala Darius
 
Kubec Filip - Reitinger David
6:2, 4:6, 1:0 (7)
 
Roubal Matěj - Hubač Marek
6:1, 6:2
 
 
6:1, 6:4
 
Fröhlich Jan - Fröhlich Max
 
Rozhodčí turnaje: Vyvadil Ivan (platná licence A do 12.01.2020)
Poznámka pořadatele: Telefon: 601 02 60 50 - Vyvadil Finále dvouhry úterý ve 14,00 hodin, poté finále čtyřhry.
Počet dvojic22
NasazeníBH
Sklenička Štěpán 2160
Kozlovský Matyáš 3645
Fröhlich Jan 4045
Kločurek Daniel 4345
Fröhlich Max 4545
Šmejcký Jakub 4745
Klofáč Tobiáš 5135
Petrofský David 5535
Kategorie : 13Součet BH: 355
Kódové číslo akce: 714800

Tisková PDF verze hracího plánu