Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Czech Coal Superpohár
Pořadatel:  TO SK Mělník
Datum:  05.-09.09.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Hlavní soutěž
Krumich Martin
 
 
 
Prachař Jakub
6:0, 6:0
 
Křesina Adam
6:2, 6:2
 
Modrák Martin
6:0, 6:3
 
Bužek Václav
6:2, 6:1
 
 
6:3, 7:6 (4)
 
Kratochvíl Filip
 
Matějka Daniel
6:1, 6:2
 
 
 
Landfeld Vít
6:3, 2:6, 7:5
 
Alan Matyáš
6:4, 6:2
 
Kračman Michal
6:0, 6:2
 
Král David
6:4, 6:2
 
 
6:0, 6:0
 
Jurajda Adam
 
Vítek Kryštof
6:0, 6:1
 
 
 
Zámečník Adam
6:0, 6:0
 
Ferkl Richard
6:1, 6:1
 
Milt Lukáš
6:3, 5:7, 7:5
 
Říha Matyáš
7:5, 6:2
 
 
6:1, 6:0
 
Siniakov Daniel
 
Schneider Václav
6:2, 6:1
 
 
 
Jindáček Jiří
6:0, 6:2
 
Jadlovský Jan
6:3, 7:5
 
Hošna Tadeáš
6:4, 6:4
 
Kratochvíl Ondřej
6:3, 6:4
 
 
6:3, 6:3
 
Pozdenkov Petr
 
Pučálka Jan
7:6 (4), 6:3
 
 
 
Šlapák David
6:1, 6:3
 
Olšanský Filip
6:2, 6:1
 
Donald Matthew William
6:4, 6:1
 
Hovorka Patrik
6:2, 6:2
 
 
6:3, 6:2
 
Baum Štěpán
 
Horák Vítek
6:3, 6:1
 
 
 
Černý Jakub
6:1, 6:0
 
Hudetz Filip
6:3, 4:6, 6:0
 
Klír Lukáš
6:1, 6:2
 
Jupa Jakub
1:6, 6:2, 7:6 (6)
 
 
6:0, 6:0
 
Příhoda Jan
 
Burian Vojtěch
6:1, 6:0
 
 
 
Novák Marek
6:1, 6:1
 
Mikula Jakub
6:4, 6:3
 
Postupa Richard
6:0, 6:2
 
Truhlář Josef
6:4, 6:2
 
 
6:3, 6:3
 
Kolijev Alexandr
 
Kopecký Štěpán
2:6, 7:6 (5), 6:4
 
 
 
Šťastný Zoran
6:0, 6:2
 
Apltauer Filip
6:2, 6:2
 
Fiedler Jiří
6:3, 6:4
 
Surovčík Jakub
7:5, 7:5
 
 
6:3, 6:1
 
Veigert Vojtěch
 
Poznámka pořadatele: Pondělí 8.9. možnost rozehrávky 8:15-8:45 9:00 Krumich-Jurajda,Siniakov-Pozdenkov,Pučálka-Horák,Burian-Veigert následuje semifinále dvouhry a finále čtyřhry
Počet účastníků48
NasazeníBH
Krumich Martin 1960
Veigert Vojtěch 3445
Vítek Kryštof 3645
Příhoda Jan 3745
Burian Vojtěch 3945
Jurajda Adam 4245
Pučálka Jan 4445
Pozdenkov Petr 4635
Kategorie : 13Součet BH: 365
Kódové číslo akce: 712260

Vítek Kryštof - Jurajda Adam
 
 
 
Landfeld Vít - Hovorka Patrik
6:2, 6:0
 
Prachař Jakub - Mikula Jakub
6:0, 6:2
 
Milt Lukáš - Jadlovský Jan
6:3, 6:2
 
 
 
 
scr.
 
Alan Matyáš - Burian Vojtěch
 
Baum Štěpán - Veigert Vojtěch
6:3, 6:3
 
 
 
Jupa Jakub - Klír Lukáš
6:4, 6:2
 
Bužek Václav - Zámečník Adam
6:4, 6:2
 
Kopecký Štěpán - Olšanský Filip
6:3, 6:2
 
Černý Jakub - Pozdenkov Petr
6:1, 6:4
 
 
6:2, 6:2
 
Hudetz Filip - Říha Matyáš
 
Kolijev Alexandr - Schneider Václav
6:3, 6:3
 
 
 
 
6:2, 6:3
 
Šťastný Zoran - Křesina Adam
 
Fiedler Jiří - Surovčík Jakub
6:3, 7:5
 
Král David - Novák Marek
4:6, 6:2, 1:0 (7)
 
 
6:4, 6:1
 
Pučálka Jan - Matějka Daniel
 
Kračman Michal - Truhlář Josef
7:5, 6:1
 
 
 
 
5:7, 6:3, 1:0 (8)
 
Donald Matthew William - Siniakov Daniel
 
Apltauer Filip - Modrák Martin
6:3, 6:4
 
Ferkl Richard - Kratochvíl Ondřej
4:6, 6:2, 1:0 (8)
 
 
6:2, 6:2
 
Příhoda Jan - Kratochvíl Filip
 
Počet dvojic21
NasazeníBH
Veigert Vojtěch 3445
Vítek Kryštof 3645
Příhoda Jan 3745
Burian Vojtěch 3945
Jurajda Adam 4245
Pučálka Jan 4445
Pozdenkov Petr 4635
Kolijev Alexandr 5435
Kategorie : 12Součet BH: 340
Kódové číslo akce: 714260

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Dušek Filip Samuel28.10.2002Severočeská tenisová o.s.
Říha Šimon14.06.2002TC Dvůr Králové, z.s.