Název: | Vitality cup Březnice | Pořadatel: | TC VITALITY Březnice | Datum: | 28.-31.08. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Pazdera Marek | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Duričič Filip | | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Kozlovský Matyáš | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Chodura Sebastian | | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Volf Matěj | 7:5, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Bien Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
Leipner Petr | | | | 5:7, 6:1, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Perníček Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
Mojžíš Dominik | | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Soukup Adam | 6:3, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 2:6, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Komrska Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Kusý Jan | | | | | 6:3, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kločurek Daniel | | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Burián Marek | scr. | | | | | |
| | | | | | |
Bodnár Tobiáš Petr | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Brettl Filip | 6:3, 4:6, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Houdek Marek | | | | | | |
| | | | | | |
Havránek Jakub | | | | 6:1, 3:2, scr. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Petrofský David | | | | | | |
| | | | | | |
Tomaštík Petr | | | 5:7, 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Janeček Ondřej | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Šafrata Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Peták Denis | | | | | | 7:5, 7:6 (2) |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šafrata David | | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Stichenwirth Petr | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Petera Patrik | | | 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Petrofský Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Holub Lukáš J. | | | | 7:6 (3), 3:6, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 1:6, 6:4, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Žoldák Patrik | | | | | | |
| | | | | | |
Kořán Matěj | | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Fröhlich Jan | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Valeš Vojtěch | | | | | | |
| | | | | | |
Kučera Jonáš | | | | | 6:1, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Rosický Jan | | 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Klofáč Tobiáš | 5:7, 6:0, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Švojgr Kryštof | | | 4:6, 6:1, 4:0, scr. | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Stauch Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
Kameník David | | | | 5:7, 6:4, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hänel Tom | | scr. | | | | |
| | | | | | |
Pošvář Tomáš | 7:5, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Mojžíš Patrik | | | 6:4, 7:5 | | | |
| | | | | | |
Fröhlich Max | 6:4, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 7:6 (4) | | | | |
| | | | | | |
Neumann Jakub Jiří | | | | | | |
| | | | | | |
| Počet účastníků | 43 | Nasazení | CŽ | BH | Pazdera Marek | 23 | 60 | Neumann Jakub Jiří | 51 | 45 | Valeš Vojtěch | 65 | 35 | Kusý Jan | 84 | 30 | Šafrata Jan | 92 | 30 | Kučera Jonáš | 110 | 30 | Komrska Jan | 123 | 25 | Peták Denis | 133 | 25 |
Kategorie : 11 | Součet BH: 280 |
Kódové číslo akce: 712258 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Guzoň Samuel | 18.04.2005 | TENIS SLOVÁCKO z.s. |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Panáček Petr | 10.04.2005 | TJ Sokol Vysočany |
|