Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  ŠTÍT MĚSTA FRÝDKU-MÍSTKU - TENNIS ARENA KIDS TOUR 2017
Pořadatel:  TK TENNISPOINT FM
Datum:  12.-16.06.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Hlavní soutěž
Menšík Jakub
 
 
 
Matějíček Petr
6:3, 6:3
 
Kratochvíl Tomáš
6:1, 6:2
 
Kumstát Jan
scr.
 
Babulík Michal
6:0, 6:4
 
 
6:4, 6:3
 
Neumann Jakub Jiří
 
Jecho Adam
6:4, 6:3
 
 
 
Valeš Vojtěch
7:5, 6:2
 
Horák Filip
6:3, 6:3
 
Knesl David
4:6, 6:4, 6:4
 
Komrska Jan
6:0, 2:6, 6:3
 
 
6:1, 6:3
 
Hrazdil Jan
 
Petr Vojtěch
6:2, 6:4
 
 
 
Korec Zdeněk
6:2, 6:2
 
Šimeček David
6:3, 6:2
 
Krakovský Denis
7:5, 6:4
 
Kremser Filip
6:2, 6:1
 
 
6:4, 6:4
 
Vrba Jakub
 
Vašenka Daniel
6:2, 6:2
 
 
 
Klimas Jan
3:6, 6:4, 6:3
 
Vacula Filip
6:4, 6:3
 
Fiala Martin
6:3, 4:6, 6:3
 
Němec Vojtěch
6:4, 4:6, 6:2
 
 
6:2, 6:4
 
Kalina Vít
 
Jedlička Adam
6:0, 6:2
 
 
 
Pokorný Jiří
6:1, 6:2
 
Rais Lukáš
6:1, 6:4
 
Mojžíš Dominik
6:4, 6:4
 
Mrva Maxim
6:4, 6:2
 
 
3:6, 6:4, 6:3
 
Doubek Vojtěch
 
Paroulek Filip
6:3, 6:4
 
 
 
Bako Jan
6:2, 6:2
 
Hozman Dominik
6:4, 6:4
 
Sedlář Josef
6:3, 6:3
 
Stejskal Adam
6:2, 6:0
 
 
6:2, 7:6 (2)
 
Fedasko Nikolas
 
Vintera Michal
6:2, 6:2
 
 
 
Frömel Karel
6:2, 7:5
 
Čepl Filip
6:1, 6:1
 
Postupa Martin
6:2, 6:1
 
Šošolík Pavel
6:1, 6:1
 
 
6:0, 6:1
 
Brunclík Petr
 
Durovič Boris
6:7 (3), 7:6 (3), 6:2
 
 
 
Chodura Sebastian
6:4, 6:1
 
Kubatko Dominik
6:2, 6:1
 
Mojžíš Patrik
6:4, 6:3
 
Sucháň Ondřej
6:1, 6:1
 
 
6:1, 7:6 (5)
 
Pazdera Marek
 
Rozhodčí turnaje: ING. JIŘÍ VYKOUKAL/+420602718364
Počet účastníků48
NasazeníBH
Menšík Jakub 1160
Pazdera Marek 2360
Petr Vojtěch 2460
Fedasko Nikolas 3360
Kalina Vít 3560
Hrazdil Jan 3860
Jedlička Adam 3945
Vintera Michal 4045
Kategorie : 14Součet BH: 450
Kódové číslo akce: 712021

Menšík Jakub - Petr Vojtěch
 
 
 
Frömel Karel - Paroulek Filip
6:3, 6:2
 
Bako Jan - Postupa Martin
6:2, 6:2
 
Rais Lukáš - Hozman Dominik
scr.
 
 
 
 
6:2, 7:6 (3)
 
Durovič Boris - Neumann Jakub Jiří
 
Vintera Michal - Fedasko Nikolas
6:4, 6:2
 
 
 
Chodura Sebastian - Stejskal Adam
6:3, 6:1
 
Němec Vojtěch - Horák Filip
6:7 (3), 7:6 (5), 1:0 (7)
 
Knesl David - Kratochvíl Tomáš
7:6 (4), 6:4
 
Sedlář Josef - Mrva Maxim
6:4, 6:4
 
 
7:5, 7:5
 
Brunclík Petr - Valeš Vojtěch
 
Vrba Jakub - Doubek Vojtěch
6:1, 6:2
 
 
 
Beneš Daniel - Beránek Ondřej
6:0, 6:0
 
Klimas Jan - Babulík Michal
6:3, 6:0
 
Komrska Jan - Šošolík Pavel
1:6, 6:4, 1:0 (2)
 
Kubatko Dominik - Korec Zdeněk
6:3, 6:3
 
 
6:1, 6:2
 
Hrazdil Jan - Jedlička Adam
 
Vacula Filip - Jecho Adam
7:6 (5), 2:6, 1:0 (6)
 
 
 
Krakovský Denis - Šimeček David
6:1, 6:2
 
Mojžíš Dominik - Mojžíš Patrik
6:1, 6:2
 
Sucháň Ondřej - Vašenka Daniel
6:1, 7:6 (5)
 
Čepl Filip - Fiala Martin
6:4, 6:2
 
 
7:6 (4), 6:3
 
Pazdera Marek - Kalina Vít
 
Rozhodčí turnaje: ING. JIŘÍ VYKOUKAL/+420602718364
Počet dvojic23
NasazeníBH
Menšík Jakub 1160
Pazdera Marek 2360
Petr Vojtěch 2460
Fedasko Nikolas 3360
Kalina Vít 3560
Hrazdil Jan 3860
Jedlička Adam 3945
Vintera Michal 4045
Kategorie : 14Součet BH: 450
Kódové číslo akce: 714021

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Sysel Lukáš05.05.2007TK Ústí n.Labem
MOLDRZYK FRANTIŠEK28.06.2007TK Slavia Orlová
Zajicek Nicholas19.11.2007TK Mohelnice, z.s.
Holub Lukáš J.13.02.2006TK Neridé
Soumar Matyáš22.07.2006Lokomotiva Trutnov
Filip Jakub25.09.2005TK Sparta Praha