Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A2
Pořadatel:  TK Most
Datum:  07.-11.02.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Hlavní soutěž
Syrová Natálie
 
Šárová Lucie
6:3, 6:0
 
Vachková Valentina
6:2, 6:2
 
Hajná Kateřina
6:4, 6:2
 
Mošková Natálie
6:4, 6:1
 
Lehká Tereza
6:4, 6:3
 
Rundová Stella Viktorie
6:1, 6:1
 
Horáčková Viktorie
3:6, 6:2, 6:4
 
Valentová Tereza
6:3, 6:2
 
Oktiabreva Alisa
7:6 (6), 6:4
 
Katzerová Ellen
7:5, 6:2
 
Malá Natálie
6:3, 6:1
 
Nováková Erika
6:0, 6:1
 
Kroftová Viktorie
6:0, 6:4
 
Junová Aneta
3:6, 6:4, 6:4
 
Suchá Amy
6:4, 7:5
 
Kopřivová Nikola
6:4, 6:1
 
Valdmannová Vendula
6:0, 7:6 (5)
 
Drukerova Amelie Essie
6:3, 7:5
 
Fajmonová Sarah Melany
6:2, 4:6, 6:4
 
Belšánová Eva
6:1, 6:1
 
Gabrielová Aneta
6:2, 1:6, 7:6 (2)
 
Zimanyi Ela
6:3, 6:2
 
Slaměníková Marie
6:1, 6:4
 
Pancová Julie
6:3, 4:1, scr.
 
Jandová Nela
6:4, 6:0
 
Zikmundová Valérie
6:0, 6:0
 
Petrásová Valentýna
6:3, 1:6, 6:3
 
Sokolova Vera
6:3, 6:0
 
Oktiabreva Anastasiia
6:1, 6:1
 
Janíčkovičová Nikol
scr.
 
Šalková Natálie
6:1, 6:1
 
Rozhodčí turnaje: Hanzlíková Blanka (platná licence AV do 31.12.2021)
Poznámka pořadatele: Rozehra : 8:00-9:00 Program : pondělí 10.2.2020 : dvouhra do finále, čtyřhra do SF úterý 11.2.2020 : dvouhra F, čtyřhra do finále a F Pořadí zápasů na úterý 11.2.2020: zahájení v 9:00 hod.: finále dvouhry - Valentová/Slaměníková NB 11.30 hod.: SF čtyřhry Hráčka Sokolová skrečovala zápas z důvodu nemoci. Hráčka Jandová nedohrála zápasy pro zranění.
Počet účastníků32
NasazeníBH
Syrová Natálie 2530
Šalková Natálie 2830
Slaměníková Marie 3030
Valentová Tereza 3230
Kopřivová Nikola 5025
Horáčková Viktorie 5425
Suchá Amy 5825
Pancová Julie 6025
Kategorie : 12Součet BH: 220
Kódové číslo akce: 602095

Syrová Natálie - Valentová Tereza
 
 
 
Katzerová Ellen - Pancová Julie
6:2, 6:2
 
Drukerova Amelie Essie - Lehká Tereza
6:2, 6:1
 
Malá Natálie - Oktiabreva Anastasiia
6:2, 6:0
 
Petrásová Valentýna - Belšánová Eva
6:1, 4:6, 1:0 (8)
 
Vachková Valentina - Gabrielová Aneta
7:6 (0), 6:4
 
Fajmonová Sarah Melany - Hajná Kateřina
2:6, 6:3, 1:0 (7)
 
Zikmundová Valérie - Šárová Lucie
6:1, 0:6, 1:0 (12)
 
Valdmannová Vendula - Janíčkovičová Nikol
6:4, 6:4
 
Junová Aneta - Oktiabreva Alisa
scr.
 
Suchá Amy - Jandová Nela
6:4, 7:6 (3)
 
Horáčková Viktorie - Rundová Stella Viktorie
7:6 (6), 6:4
 
Nováková Erika - Mošková Natálie
6:0, 6:1
 
 
6:3, 7:5
 
Slaměníková Marie - Šalková Natálie
 
Rozhodčí turnaje: Hanzlíková Blanka (platná licence AV do 31.12.2021)
Počet dvojic14
NasazeníBH
Syrová Natálie 2530
Šalková Natálie 2830
Slaměníková Marie 3030
Valentová Tereza 3230
Horáčková Viktorie 5425
Suchá Amy 5825
Pancová Julie 6025
Malá Natálie 6125
Kategorie : 12Součet BH: 220
Kódové číslo akce: 604095

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Hladká Elen15.10.2007TENIS Klánovice
Klemšová Simona13.02.2007TK Bohutín, z.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Gieblová Lucie10.05.2006TK Kadaň